Reklama

Nie zdążył zahamować

foto: Policja foto: Policja
21-latek kierując Mercedesem nie zdążył zahamować i uderzył w tył jadącego przed nim Renaulta. 48-latka została przewieziona do szpitala. Do zdarzenia doszło na drodze krajowej nr 74 w m. Zawada.

Do zdarzenia doszło wczoraj ok. godziny 15:00. Wstępne ustalenia policjantów wskazują na to, że 21-letni mieszkaniec Szczebrzeszyna kierując Mercedesem jechał w stronę Zamościa w ciągu innych pojazdów. Kiedy jadąca przed nim kierująca Renaultem zaczęła zwalniać, nie zdążył zahamować i uderzył w tył jej pojazdu.

Do szpitala na dalsze badania została przewieziona siedząca za kierownicą renault 48-letnia mieszkanka gminy Zamość. Po konsultacjach mogła opuścić placówkę służby zdrowia, poza niegroźnymi potłuczeniami nie doznała poważniejszych obrażeń.

Policyjne badanie trzeźwości wykazało, że kierowcy biorący udział w kolizji byli trzeźwi.

1 komentarz

Skomentuj

- Treść komentarza powinna być związana z tematem artykułu.
- Komentarze naruszające netykietę będą usuwane.
- Portal ezamosc.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.
- Użytkownik publikując komentarze reprezentuje własne poglądy i opinie, biorąc pełną odpowiedzialność karną i cywilną za publikowane treści.
- Pola wymagane są oznaczone *
- Twój adres email nie będzie opublikowany
- Korzystając z opcji 'komentarz', akceptujesz zasady regulaminu i politykę prywatności.
- Aby dodać komentarz, musisz zaznaczyć pole "Nie jestem robotem", tym samym potwierdzasz, że akceptujesz zasady regulaminu

Powrót na górę

Sekcje

Polecamy

ezamosc.pl

Reklama

Narzędzia

Follow Us