Reklama
Reklama

Husynne: Ciężarówka wylądowała w rowie

30-letni kierowca Scanii prawdopodobnie wpadł w poślizg i wjechał do przydrożnego rowu. Mężczyzna trafił do szpitala. Policjanci wyjaśniają okoliczności tego zdarzenia.

Świąteczna zbiórka żywności w Zamościu

Stowarzyszenie Pomocy Dzieciom Niepełnosprawnym „Krok za Krokiem” w Zamościu w dniach 12-15 grudnia przeprowadzi Świąteczną Zbiórkę Żywności na terenie sklepów sieci PSS Społem w Zamościu, a także w sklepie Euro w Wielączy. Celem zbiórki jest pomoc żywnościowa dla rodzin, które ze względu na niepełnosprawność dziecka znalazły się w trudnej sytuacji materialnej.

Charytatywny koncert. Ty też możesz pomóc!

Dochód w wydarzenia przeznaczony zostanie na remont budynku Polskiego Stowarzyszenia na rzecz Osób z Niepełnosprawnością Intelektualną Koło w Zamościu. Koncert Charytatywny odbędzie się już w najbliższą sobotę (14 grudnia) w Galerii Twierdza Zamość.

Motywacja i stres w życiu studenta

Egzaminy, zaliczenia, obowiązki rodzinne i zawodowe - wszystkie wymienione wymagają sporo wysiłku i stuprocentowej koncentracji, często są też przyczyną stresu. Jak sobie poradzić z tym problemem? O tym 6 grudnia dyskutowano w auli Uczelni Państwowej im. Szymona Szymonowica w Zamościu podczas konferencji pt. "Motywacja i stres w życiu studenta".

Nowe władze FIT

Dyrektor Zamojskiego Centrum Informacji Turystycznej i Historycznej w Zamościu Joanna Liberadzka- Duras, została wybrana na wiceprzewodniczącą Forum Informacji Turystycznej.

Podpalacz w rękach Policji

Hrubieszowscy policjanci zatrzymali 30-letniego mieszkańca gminy Werbkowice, który dwukrotnie podpalił bele słomy znajdujące się na polu sąsiada. Mężczyzna w chwili zatrzymania miał ponad 1,5 promila alkoholu w organizmie.

Za nami "Wieczór Dobroczynności"

Ponad 30 tys zł. zebrano podczas corocznej imprezy charytatywnej pn. „OdDam –Wieczór Dobroczynności”. Wydarzenie, organizowane przez Stowarzyszenie Pomocy Dzieciom Niepełnosprawnym "Krok za krokiem" w Zamościu, odbyło się 6 grudnia w Hotelu Artis.

Czujka na straży twojego bezpieczeństwa

6 grudnia w Komendzie Miejskiej PSP w Zamościu, odbyła się konferencja prasowa w ramach ogólnopolskiej kampanii informacyjnej „Czujka na straży Twojego bezpieczeństwa”, na temat zagrożeń związanych z możliwością powstania pożarów w mieszkaniach lub domach jednorodzinnych oraz zatruciem tlenkiem węgla. - Poprzez media chcemy dotrzeć do jak największej grupy ludzi, z przekazem, dotyczącym zasad bezpieczeństwa w sezonie grzewczym - informuje Andrzej Szozda, rzecznik prasowy zamojskich strażaków.

AMWL dla studentów UPZ

Studenci Uczelni Państwowej im. Szymona Szymonowica w Zamościu zdominowali tegoroczne Akademickie Mistrzostwa Województwa Lubelskiego (6.12.2019 r.), dzieląc między sobą miejsca na podium. Paweł Kozieł zdobył złoto, Łukasz Jarocki srebro, zaś Arkadiusz Żuk brąz.

Mieszkanie Plus w Zamościu – wbite pierwsze łopaty

9 grudnia 2019 roku zainaugurowano budowę 96 mieszkań przy ul. Parkowej w Zamościu. Generalnym wykonawcą inwestycji została firma budowlana API Sp. z.o.o Przewidywany termin oddania inwestycji to IV kwartał 2021 roku.

  • 6 komentarzy
  • Czytany: 541 razy

Zamojscy sędziowie z pucharem

Drużyna Okręgowego Kolegium Sędziów w Zamościu wygrała XVII halowe Mistrzostwa Sędziów Piłkarskim o Puchar Prezesa Lubelskiego Związku Piłki Nożnej. Zawody odbyły się 7 grudnia, w hali sportowej w Nieliszu.

Podwójna uroczystość lubelskich Terytorialsów w Hrubieszowie

83 nowych żołnierzy złożyło przysięgę wojskową, zasilając szeregi 2 Lubelskiej Brygady Obrony Terytorialnej, a 44 żołnierzy OT odebrało patenty podoficerskie w ramach kursu "Sonda". Uroczystość odbyła się 8 grudnia w Hrubieszowie. Uczestniczył w niej minister Obrony Narodowej Mariusz Błaszczak oraz wicepremier Jacek Sasin.

Turniej Mikołajkowy za nami. Wyniki i zdjęcia

Zakończyła się IX edycja Turnieju Mikołajkowego Miast Partnerskich w halowej piłce nożnej. Zmagania odbyły się w sobotę w zamojskiej hali OSiR. Poniżej wyniki.

Rocznik 2007
1. OSiR Biłgora
j 2. Żółkiew
3. TKS Tomasovia Tomaszów Lub.
4. DKS Gaudium Zamość
5. MSPN Roztocze Szczebrzeszyn
Najlepszy bramkarz – Szymon Madej – OSiR Biłgoraj
Król strzelców – Michał Wachowicz – OSiR Biłgoraj

Rocznik 2009
1. Żółkiew
2. LKS „Czarni” Oleszyce
3. DKS Gaudium I
4. DUFC Adrenalin Łuck
5. Gaudium II
Najlepszy bramkarz – Jakub Mandziuk – DKS Gaudium Zamość
Król strzelców – Mykola Karpa – Żółkiew

Rocznik 2011
1. KS Włókniarz Frampol
2. KS „Janowski Orlik” Janów Lub
3. DKS „Gaudium” Zamość II
4. DKS Gaudium Zamość I
5. MKS „Unia” Hrubieszów
Najlepszy bramkarz – Damian Kwapisz – KS Włókniarz Frampol
Król strzelców – Miłosz Wiatr – KS Włókniarz Frampol

Rocznik 2012
1. DUFC Adrenalin Łuck
2. DKS „Gaudium” Zamość
3. KS „Wisła” Józefów n/Wisłą
4. STS „Gryf” Gmina Zamość
5. AMSPN Hetman Zamość
Najlepszy bramkarz – Aleks Mulawa – DKS Gaudium Zamość
Król strzelców – Roman Dolinko – DUFC Adrenalin Łuck

Poniżej zdjęcia z turnieju.

Subskrybuj to źródło RSS

Sekcje

Polecamy

ezamosc.pl

Reklama

Narzędzia

Follow Us