Reklama

Konferencja Veolii [WIDEO]

W Zamościu zakończyło się usuwanie awarii sieci ciepłowniczej. Dziś spółka energetyczna zorganizowała konferencję prasową podsumowującą zdarzenie. Mieszkańcy dotknięci awarią mogą się starać o odszkodowanie. Poniżej wideo z konferencji.

"Zalipie. Malowana wieś"

Zapraszamy na otwarcie wystawy fotografii Joanny Laskowskiej-Koprowskiej i Bartłomieja Koprowskiego pt. "Zalipie. Malowana wieś". Wernisaż już w najbliższą sobotę w Galerii "Nadszaniec".

Policjanci zatrzymali fałszywego lekarza

34-latek założył kitel i udawał lekarza na jednym z oddziałów szpitalnych w Tomaszowie Lubelskim. Zdiagnozował u starszej pani alergię na biżuterię i zmusił ją do oddania w depozyt złotej obrączki. Z kolei innej kobiecie zlecił dodatkowo płatne badanie, za które zainkasował kilkaset złotych.

Awaria sieci ciepłowniczej. Pytania o modernizację

W związku z ostatnią awarią sieci ciepłowniczej, prezydent Miasta Zamość Andrzej Wnuk wystąpił do prezesa Veolii Wschód Sp. z o. o. Janusza Lewickiego z prośbą o przedstawienie szczegółowych informacji dotyczących funkcjonowania zabezpieczenia systemu ciepłowniczego Zamościa, ze wskazaniem słabych stron systemu.

Muzyczny poranek dla dzieci

17 lutego Orkiestra Symfoniczna im. Karola Namysłowskiego w Zamościu zaprasza na Poranek Muzyczny dla Dzieci „Tańcząca Nutka”.

Zamość: Uprawiał konopie w mieszkaniu

Zamojscy kryminalni zatrzymali 34-latka, który w miejscu swojego zamieszkania uprawiał konopie. Policjanci oprócz krzewów ujawnili również kilkanaście gramów narkotycznego suszu. Właściciel nielegalnej uprawy trafił do policyjnego aresztu.

Walentynkowy weekend w kinie

Centrum Kultury Filmowej "Stylowy" w Zamościu zaprasza na walentynkowy weekend. Święto zakochanych w zamojskim kinie potrwa od 14 do 17 lutego 2019. W repertuarze: Miszmasz czyli Kogel Mogel 3, Planeta Singli 3, Green Book, Alita: Battle Angel, Walc w alejkach.

Zamość: Zobacz studniówkowy taniec uczniów Elektryka [WIDEO]

Za nami ostatni już w tym roku zamojski bal studniówkowy. W minioną sobotę walca i poloneza zatańczyli uczniowie Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych nr 3 w Zamościu. Studniówka odbyła się w hali Ośrodka Sportu i Rekreacji w Zamościu. Poniżej wideo z tańczenia poloneza. Nagranie publikujemy dzięki uprzejmości firmy DeltaPix.

Awarie sieci ciepłowniczej w Zamościu. Kolejne utrudnienia w ruchu

Utrudnienia w ruchu na ul.Wyszyńskiego w Zamościu. Zamknięty jest odcinek od kościoła p.w. Królowej Polski do ronda w miejscu skrzyżowania ulic Wyszyńskiego i Prostej. Utrudnienia są związane z usuwaniem awarii sieci ciepłowniczej. Podobna sytuacja jest na ul. Hrubieszowskiej.

Policja poszukuje sprawcy śmiertelnego potrącenia

Zamojscy policjanci poszukują sprawcy śmiertelnego potrącenia mężczyzny, do którego doszło nocą z soboty na niedzielę na drodze krajowej nr 17 w Starym Zamościu. Kierujący pojazdem uciekł z miejsca zdarzenia nie udzielając pomocy poszkodowanemu. Wszelkie informacje można przekazać dzwoniąc pod numer telefonu 112 lub bezpośrednio policjantom z Zamościa (tel. 84 677 14 17).

Zamościanin odpowie za posiadanie marihuany

32-letni zamościanin odpowie za popełnienie przestępstw narkotykowych. Podczas przeszukania garażu należącego do mężczyzny, zamojscy kryminalni ujawnili kilka woreczków z zawartością narkotykowego suszu. Pod zarzutem posiadania substancji odurzających mieszkaniec Zamościa trafił do policyjnego aresztu. Dziś zostanie przesłuchany.

Subskrybuj to źródło RSS

Sekcje

Polecamy

ezamosc.pl

Reklama

Narzędzia

Follow Us