Reklama

Reklama

Kolejne dobre wieści na temat Padwy Zamość

Padwa Zamość zwycięsko wkroczyła w rywalizację Pucharu Polski na szczeblu wojewódzkim, wygrywając z Azotami-Puławy II 33:25 (17:15). O tym, czy awansuje do kolejnej rundy, zadecyduje pojedynek z AZS AWF Biała Podlaska. Obie ekipy awizowały na pucharowe starcie skład identyczny jak w spotkaniu ligowym.

Terroryści w Rolniczaku! To tylko ćwiczenia

Ćwiczenia mają sprawdzić koordynację działań w sytuacji zagrożenia terrorystycznego obiektu użyteczności publicznej. Będą się odbywać na terenie Zespołu Szkół Ponadpodstawowych Nr 5 im. Józefa Piłsudskiego w Zamościu (Rolniczak).

Wywrócona cysterna na krajowej 17-stce

Do groźnie wyglądającego zdarzenia doszło wczoraj w godzinach południowych w Łopienniku Nadrzecznym. 51-letni mieszkaniec gminy Zamość, kierujący ciągnikiem siodłowym z cysterną zjechał na pobocze. Skład wywrócił się.

Fantastyczny wstęp do walki mieczem i szablą w ZDK

Będzie to już trzecie spotkanie w ramach projektu „Za Horyzontem Wyobraźni”. - Tym razem podczas warsztatów nauczymy się podstaw władania mieczem i szablą. Poczujemy się jak Conan Barbarzyńca, Geralt z Rivi czy Jurko Bohun - zachęcają organizatorzy.

Jedno dziecko, jedno drzewo

Lasy Państwowe, Miasto Zamość oraz Zarząd Okręgowego PZŁ w Zamościu zapraszają na akcję społeczną "Jedno dziecko jedno drzewo". Wydarzenie odbędzie się 18 października przy ul. Lipskiej 42 w Zamościu.

W programie: wspólne sadzenie, okolicznościowych drzew, pamiątkowe certyfikaty i tabliczki z imionami dzieci, piknik rodzinny.

Początek wydarzenia o godzinie 11:00.

Nauka pierwszej pomocy zamiast mandatu

Taki "prezent", w Dniu Edukacji Narodowej, zafundowali kierowcom łamiącym przepisy zamojscy policjanci wspólnie z pracownikami WORDu oraz ratownikami drogowi. W ramach akcji zatrzymani kierowcy ćwiczyli resuscytację krążeniowo-oddechową.

Zamość: Zderzenie 2 aut, uszkodzona sygnalizacja

Na skrzyżowaniu ulic Piłsudskiego z Sadową zderzyły się dwa samochody. Uszkodzona jest sygnalizacja świetlna. Jak relacjonował nasz Czytelnik, na miejscu tworzą się korki, ruchem kierują policjanci.

Amunicja w ulu

50 sztuk amunicji w taśmie przyczepionej do pokrywy ula odnalazł właściciel posesji położonej w gm. Miączyn. O znalezisku powiadomił policjantów, którzy zabezpieczyli nietypowe znalezisko.

Mecz Pucharu Polski w środę

To dobra informacja dla wszystkich fanów piłki ręcznej i kibiców Padwy. W najbliższą środę (16 października) w Zamościu odbędzie się na mecz Pucharu Polski na szczeblu wojewódzkim.

Pijany jechał bez opon

Policjanci z Werbkowicach zauważyli Opla, który jechał bez dwóch opon. Po zatrzymaniu okazało się, że kierowca ma blisko 2 promile alkoholu w organizmie.

  • 2 komentarzy
  • Czytany: 627 razy

Płyty do suchej zabudowy – idealne rozwiązanie do wykończenia wnętrz [ARTYKUŁ SPONSOROWANY]

System suchej zabudowy fermacell jest przyjazny zarówno dla człowieka, jak i dla środowiska, ekstremalnie wytrzymały, stabilny i odporny na ogień. Doskonale sprawdzi się do wykończenia całego domu od piwnicy aż po dach. Dzięki specjalnej konstrukcji można dowolnie kształtować pomieszczenia, dopasowując je do najbardziej wymyślnych projektów. Montaż systemu jest prosty, więc wykwalifikowana ekipa wykona pracę szybko i sprawnie. Sprawdź, do jakich prac możesz wykorzystać płyty gipsowo-włóknowe oraz płyty cementowo-włóknowe fermacell i poznaj zalety ich zastosowania.

Subskrybuj to źródło RSS

Sekcje

Polecamy

ezamosc.pl

Reklama

Narzędzia

Follow Us