Reklama

2500 zł mandatu za prędkość

23-letni kierowca audi w Dąbrowie Tomaszowskiej jechał z prędkością 177 km/h. Mężczyzna za jazdę o 87 km/h za szybko, otrzymał 2500 złotych mandatu oraz 15 punktów karnych. Policja przypomina, że nadmierna prędkość jest najczęstszą przyczyną wypadków drogowych.

Tradycji stało się zadość!

Po raz trzeci żółto-czerwoni mierzyli się z Warmią Energą Olsztyn i po raz trzeci byli górą! Poprzednie spotkania wygrywali różnicą dwóch bramek. Tym razem, po kapitalnej drugiej połowie zwyciężyli z gospodarzami 25:18 (11:12).

31 finał WOŚP. Zobacz program zamojskich wydarzeń

"Chcemy wygrać z sepsą! Finał dla wszystkich - małych i dużych" - takie hasło przyświeca tegorocznej Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. W Zamościu kwestować będzie 400 wolontariuszy. Zaplanowano koncerty, aukcje, kiermasze, pokazy i wiele innych atrakcji. 31 finał WOŚP już w niedzielę.

Zamość: Narkotyki w mieszkaniu 24-latka

Policjanci w mieszkaniu 24-latka z Zamościa odnaleźli amfetaminę, haszysz, marihuanę i kokainę. Właściciel usłyszał zarzut posiadania znacznej ilości środków odurzających. 24-latek został tymczasowo aresztowany.

O prewencji terrorystycznej w AZ

Jakich informacji nie należy publikować w Internecie? Jak zachować się w przypadku ataku terrorystycznego? Czym jest komunikacja strategiczna? Jak postępować, gdy otrzymamy podejrzaną przesyłkę? O tych wszystkich zagadnieniach oraz wielu innych studenci bezpieczeństwa narodowego Akademii Zamojskiej rozmawiali z oficerami Agencji Bezpieczeństwa Wewnętrznego.

Mercedesem w tył ciężarówki

Policjanci wyjaśniają okoliczności zderzenia Mercedesa z samochodem ciężarowym, do którego doszło dzisiaj po południu w Łopienniku Górnym na DK-17. Wstępne ustalenia policjantów wskazują na to, że kierowca osobówki wyprzedzał ciąg pojazdów i w momencie zjazdu na swój pas ruchu wjechał w tył ciężarówki.

Trwają poszukiwania 38-letniego mieszkańca Zamościa

Policjanci zamojskiej policji prowadzą poszukiwania 38-letniego mieszkańca Zamościa. Konrad K. Ostatni raz widziany był w piątek w nocy w okolicy ulicy Partyzantów w Zamościu. Do poszukiwań wykorzystywany jest dron, kamera z termowizją i łódź.

Czołowe zderzenie dwóch aut. Sprawca był pijany

Do groźnego wypadku doszło wczoraj w miejscowości Nowosiółki, w powiecie tomaszowskim. 34-letni kierujący Volvo, mając w organizmie ponad 1,5 promila, doprowadził do zderzenia czołowego z jadącym z przeciwka Volkswagenem. Trzy osoby trafiły do szpitala.

Zamość: Kolizja na ul. Partyzantów. 5 osób trafiło do szpitala

Kierująca Volkswagenem skręcając w lewo z ul. Partyzantów w ul. Narutowicza nie ustąpiła pierwszeństwa przejazdu i doprowadziła do zderzenia z jadącym z przeciwka Jeepem. Do szpitala przewieziono pięć osób. Na szczęście okazało się, że poza niegroźnymi potłuczeniami uczestnicy kolizji nie odnieśli poważniejszych obrażeń.

Z Perecem w dawnym Zamościu

2 lutego o 16.00 Książnica Zamojska zaprasza do biblioteki przy Kamiennej na spotkanie z dr. Markiem Tuszewickim, historykiem, jidyszystą, adiunktem w Instytucie Judaistyki Uniwersytetu Jagiellońskiego. Dr Tuszewicki jest redaktorem naukowym tomu wspomnień I. L. Pereca „Mgliste lata dzieciństwa. Wspomnienia z Zamościa”.

Józefów: Wandal na cmentarzu

Policjanci z Józefowa zatrzymali 23-latka, który w miniony poniedziałek zniszczył znicze i wiązanki na miejscowym cmentarzu. Młodzieniec już usłyszał zarzuty, grozi mu kara do 5 lat pozbawienia wolności.
Subskrybuj to źródło RSS

Sekcje

Polecamy

ezamosc.pl

Reklama

Narzędzia

Follow Us