Reklama
Reklama

AZ zaprasza na debatę

Akademia Zamojska zaprasza na debatę przedwyborczą z udziałem reprezentantów ogólnopolskich komitetów wyborczych. Debata odbędzie się 26 września w Zamojskim Domu Kultury.

Zamość: Sala kinowa przeszła remont

Zakończył się remont sali nr 1 w Centrum Kultury Filmowej „Stylowy" w Zamościu. Widzowie zamojskiego kina oglądają jesienne premiery w nowej, lepszej jakości i w komfortowych warunkach.

100 tys.zł. dla szpitala. To prezent od PGE

W środę, 20 września Andrzej Olborski, dyrektor Oddziału Zamość PGE Dystrybucja S.A. przekazał zarządowi „starego” szpitala w Zamościu symboliczny czek na 100 tys. zł. Te pieniądze to prezent od Fundacji PGE. Darowizna przeznaczona będzie na zakup specjalistycznego sprzętu służącego ratowaniu zdrowia i życia pacjentów.

14 elektrycznych autobusów wkrótce trafi do Zamościa

Spółka MAN Truck & Bus Polska kończy produkcję 14 sztuk autobusów elektrycznych dla Zamościa. W piątek (15.09.2023 r.) przedstawiciele zamojskiego MZK odwiedzili fabrykę w Starachowicach. Z linii produkcyjnej zjechało już większość z 14 zamówionych autobusów.

"Kartka do W. Szymborskiej" - wojewódzki konkurs plastyczny

Biblioteka Pedagogiczna w Zamościu zaprasza uczniów szkół podstawowych klas 6 - 8 z województwa lubelskiego do udziału w konkursie plastycznym. Zadaniem uczestników będzie wykonanie techniką kolażu pocztówki inspirowanej życiem i twórczością Wisławy Szymborskiej.

Wizytówka - nowa galeria w Zamościu

Książnica Zamojska zaprasza na otwarcie nowej przestrzeni wystawienniczej połączone z prezentacją kart wizytowych z prywatnej kolekcji Stanisława Rudego. „Galeria Wizytówka” to przestrzeń na parterze Książnicy Zamojskiej pomiędzy Biblioteką dla Dzieci i Młodzieży a Wypożyczalnią Książki Mówionej i Zbiorów Multimedialnych.

Akademia Zamojska i Powiat Hrubieszowski partnerami

14 września br. Akademia Zamojska i Powiat Hrubieszowski zawarły porozumienie o współpracy. Celem porozumienia jest realizacja przedsięwzięć i zadań, mających na celu promocję edukacji i nauki, a także zachęcających młodzież ze szkół średnich, dla których organem prowadzącym jest Powiat Hrubieszowski, do podjęcia studiów.
Subskrybuj to źródło RSS

Narzędzia

Follow Us

Reklama

ezamosc.pl

Polecamy

Sekcje