Reklama

Kultura

Kino Konesera: Granica

Centrum Kultury Filmowej „Stylowy” w Zamościu oraz Dyskusyjny Klub Filmowy „Senso” zapraszają na projekcję filmu „Granica” w ramach cyklu filmowego Kino Konesera. To jeden z najbardziej niezwykłych thrillerów ostatnich lat, love story, nordycki noir, oparty na opowiadaniu Johna Ajvide Lindqvista. Film został m.in. wyróżniony główną nagrodą sekcji Un Certain Regard podczas 71. MFF w Cannes i jest szwedzkim kandydatem do Oscara 2019 w kategorii Najlepszy Film Nieanglojęzyczny. Projekcja filmu odbędzie się 28 lutego 2019 o godz. 19:00.

Zajęcia w BWA

Biuro Wystaw Artystycznych – Galeria Zamojska przygotowało dla dzieci i młodzieży propozycje na ferie zimowe. To wystawy oraz zajęcia plastyczne.

WYSTAWA Tomek Kawiak „Ślady” – 1972 - 2019 w godzinach 10.00 -17.00.

ZAJĘCIA PLASTYCZNE dla dzieci w poniedziałki, wtorki i środy – w godzinach - 11.00. - 13.00.

"Zalipie. Malowana wieś"

Zapraszamy na otwarcie wystawy fotografii Joanny Laskowskiej-Koprowskiej i Bartłomieja Koprowskiego pt. "Zalipie. Malowana wieś". Wernisaż już w najbliższą sobotę w Galerii "Nadszaniec".

Muzyczny poranek dla dzieci

17 lutego Orkiestra Symfoniczna im. Karola Namysłowskiego w Zamościu zaprasza na Poranek Muzyczny dla Dzieci „Tańcząca Nutka”.

Walentynkowy weekend w kinie

Centrum Kultury Filmowej "Stylowy" w Zamościu zaprasza na walentynkowy weekend. Święto zakochanych w zamojskim kinie potrwa od 14 do 17 lutego 2019. W repertuarze: Miszmasz czyli Kogel Mogel 3, Planeta Singli 3, Green Book, Alita: Battle Angel, Walc w alejkach.

Ferie w Bibliotece 2019

Książnica Zamojska w okresie ferii zimowych, tj. od 11 do 24 lutego 2019 roku, zaprasza dzieci i młodzież szkolną na bezpłatne zajęcia biblioteczne.

Ferie w kinie

Centrum Kultury Filmowej „Stylowy” w Zamościu zaprasza najmłodszych widzów na ferie w kinie. W czasie zimowego wypoczynku we wtorki, środy, czwartki i piątki (12-15.02 oraz 19-22.02.2019) o godz. 10:30 odbędą się projekcje bajek i filmów familijnych poprzedzone ciekawymi spotkaniami lub konkursami.

Roztocze – kształty przyrody

Katolickie Stowarzyszenie "Civitas Christiana" w Zamościu zaprasza na otwarcie wystawy fotograficznej Janusza Kapeckiego pt. Roztocze – kształty przyrody. Wystawie towarzyszyć będzie projekcja multimedialna.

Debiut podsumowany

W sobotę w Zamojskim Domu Kultury odbyło się podsumowanie 33 Konkursu Literackiego „Debiut”. Poniżej publikujemy wyniki.

Piąta edycja Przeglądu Fotografii Zamojskiej

Zamojska Grupa Fotograficzna zaprasza do udziału w piątej edycji Przeglądu Fotografii Zamojskiej. Przegląd adresowany jest do fotografów zajmujących się fotografią zawodowo i amatorsko, niezależnie od wieku, doświadczenia i zainteresowań. Odbywa się pod hasłem „Pokaż się” i nie jest ograniczony tematycznie.

Film o zoo, bezpłatne projekcje

Ogród zaprasza wszystkich chętnych na bezpłatne seanse filmu zrealizowanego z okazji stulecia zamojskiego zoo. Film pt. "Ogród profesora Milera" będzie wyświetlany w soboty i niedziele w sali konferencyjnej zoo, przy ulicy Szczebrzeskiej 12, o godzinie 12.00.

Roztoczańskie Iluminacje Bartosza Dybowskiego

Zamojskie Towarzystwo Fotograficzne oraz Galeria Fotografii "Ratusz" zapraszają na pierwszy wernisaż w 2019 roku. Otwarcie wystawy fotografii Bartosza Dybowskiego pt. "Iluminacja. Dzieła natury - Roztocze" odbędzie się w ramach XXII Zamojskich Spotkań z Fotografią w poniedziałek 4 lutego o godzinie 16:30 w GF Ratusz. Bezpośrednio po wernisażu (ok. godziny 17:00) w restauracji Corner Pub (ul. Żeromskiego 6) odbędzie się spotkanie autorskie z Bartoszem Dybowskim.

Subskrybuj to źródło RSS

Sekcje

Polecamy

ezamosc.pl

Reklama

Narzędzia

Follow Us