Reklama
Reklama

Kultura

Wystawa Judith Aizen w Centrum "Synagoga"

Od 2 lipca w Centrum "Synagoga" Fundacji Ochrony Dziedzictwa Żydowskiego będzie prezentowana wystawa Judith Aizen pt. „Zdjęcia ze starego, zniszczonego albumu. 1900-1942”. Wystawa  ukazuje historię żydowskiej społeczności Zamościa i okolicznych miejscowości.

"Moonlight Vehicle"

Moonlight Vehicle to świetna muzyka Gershwina, jazzowe wykonania - w tym duety wokalne, piękne stroje - prosto z pracowni strojów historycznych, projekcje i znakomity scenariusz. Spektakl już dzisiaj (19 czerwca) w Zamojskim Domu Kultury. Początek o 19.00.

Kucharz na ostro

"Kucharz na ostro" Teatru Formy z Wrocławia wystawiony będzie dzisiaj (17 czerwca) w ramach Zamojskiego Lata Teatralnego. Spektakl rozpocznie się o 21.30 na terenach rekreacyjnych nad Łabuńką. Wstęp wolny.

Zamość na Jazzowo. Publikujemy program

Już w najbliższy weekend w Zamościu rozpoczyna się festiwal Jazz na Kresach. W ramach przedsięwzięcia zaplanowano pięć koncertów, które odbywać się będą w Jazz Klub Kosz do 7 lipca. W drugiej połowie lipca rozpocznie się New Cooperation Festiwal a na wrzesień zaplanowano 45 International Meeting of Jazz Vocalist. Szczegóły na plakacie. 

Koncert ELENI [ZDJĘCIA]

W niedzielne popołudnie, 10 czerwca przy kościele Św. Brata Alberta w Zamościu odbył się I Festyn Rodzinny. Gwiazdą imprezy była Eleni.

Zamojska Arlekinada na Rynku Wielkim [ZDJĘCIA]

W piątek, 8 czerwca, na Rynku Wielkim w Zamościu odbyła się Zamojska Arlekina. W widowisku wzięli udział: Zespół Pieśni i Tańca „Zamojszczyzna”, Zespół Muzyki Dawnej „Capella all’ Antico”, Teatr Ognia „Utopia” i „ALE-AP” Kijów/Lwów – aktorzy teatralno-cyrkowi. Widowisko towarzyszyła 12 Zamojskiemu Festiwalowi Kultury „arte, cultura, musica e…”.

Subskrybuj to źródło RSS

Sekcje

Polecamy

ezamosc.pl

Reklama

Narzędzia

Follow Us