Reklama

Sport

Jubileuszowy Czteroetapowy Bieg Pokoju Pamięci Dzieci Zamojszczyzny zbliża się wielkimi krokami!

Czteroetapowy Bieg Pokoju Pamięci Dzieci Zamojszczyzny jest unikalną imprezą sportową w skali całego kraju, składającą się z czterech etapów następujących dzień po dniu o łącznej długości 100 km. Główną bazą i punktem wyjściowym biegu jest miasto Zamość, miasto idealne, nazywane również Perłą Renesansu i Padwą Północy, miasta wpisanego na Listę Światowego Dziedzictwa UNESCO.

Zamojscy strażacy wygrali charytatywny turniej

Zamojscy strażacy wywalczyli pierwsze miejsce w charytatywnym turnieju piłki nożnej. Zawody o puchar dowódcy garnizonu Zamość zostały zorganizowane przez 18 Pułk Przeciwlotniczy. Wydarzeniu towarzyszyła została zbiórka pieniędzy na wsparcie leczenia żony jednego z żołnierzy pułku, chorującej na chłoniaka.

III LO z Pucharem Rektora Akademii Zamojskiej

Reprezentacja III LO im. C.K. Norwida w Zamościu zwyciężyła w rozgrywkach o Puchar Rektora Akademii Zamojskiej w Piłce Siatkowej Kobiet. Drugie miejsce wywalczyła reprezentacja studentek Akademii Zamojskiej, zaś na trzecim stopniu podium stanęła drużyna I LO im. J. Zamoyskiego w Zamościu.

Zamojskie bieganie

Powiatowe i Miejskie Zrzeszenie Ludowe Zespoły Sportowe oraz Klub Sportowy Agros Zamość zapraszają dzieci i młodzież ze szkół podstawowych i średnich do udziału w Otwartych Mistrzostwach Miasta Zamość i Powiatu Zamojskiego w Biegach Przełajowych. Zawody odbędą się 10 kwietnia, na terenach zielonych i alejkach Parku Miejskiego przy obiektach KT Return w Zamościu.

Puchar Roztocza w Biegu na Orientację

Uczniowski Klub Sportowy „Azymut" Siedliska i Gmina Zamość zapraszają do wzięcia udziału w biegach przełajowych i w biegu na orientację z okazji 100-lecia roku Polskich Olimpijczyków pn. „Puchar Roztocza". Przez dwa dni będzie można rywalizować w kategoriach sportowych od 10 do 65+ lat albo w kategoriach popularyzacyjnych: na trasach dogtrekking, rodzinnych oraz 3-osobowych patroli z kijkami nordic walking.

Świetny występ Hanny Sękowskiej

Hania Sękowska, zawodniczka zamojskiej Orki, stanęła na najniższym stopniu podium w klasyfikacji najlepszych zawodniczek podczas Międzywojewódzkich Drużynowych Mistrzostw Młodzików. Na sukces złożyły się wartościowe wyniki osiągnięte przez młodą zawodniczkę we wszystkich 4 konkurencjach.

Akademia Zamojska - weekend z LOTTO Superligą

Po ponad miesięcznej przerwie LOTTO Superliga "powraca" do rozgrywek. Podopieczni Piotra Kostrubca pierwszy mecz rozegrają na wyjeździe. Zamojscy akademicy jadą do Lęborka gdzie 15 marca zmierzą się w 14 kolejce z drużyną POLTAREXU POGOŃ Lębork. Początek meczu o godz. 18:00.

Piłkarska gala Akademii Gryf [ZDJĘCIA]

"Razem Tworzymy Przyszłość" to motto, które od lat przyświeca Gryfowi Gmina Zamość. W pierwszy dzień marca, w czasie uroczystej Gali zorganizowanej przez Klub wraz z samorządem gminy Zamość po raz kolejny znalazło ono swoje potwierdzenie.

Tropem Wilczym - bieg już w niedzielę

XII edycja biegu Tropem Wilczym odbędzie się w najbliższą niedzielę (3 marca), w Parku Miejskim w Zamościu. Uczestnicy przebiegną dystans 1963m - symbolizujący datę zastrzelenia w czasie obławy Józefa Franczaka, ostatniego z wyklętych.
Subskrybuj to źródło RSS

Sekcje

Polecamy

ezamosc.pl

Reklama

Narzędzia

Follow Us