Reklama
Reklama

Sport

AMWL dla studentów UPZ

Studenci Uczelni Państwowej im. Szymona Szymonowica w Zamościu zdominowali tegoroczne Akademickie Mistrzostwa Województwa Lubelskiego (6.12.2019 r.), dzieląc między sobą miejsca na podium. Paweł Kozieł zdobył złoto, Łukasz Jarocki srebro, zaś Arkadiusz Żuk brąz.

Zamojscy sędziowie z pucharem

Drużyna Okręgowego Kolegium Sędziów w Zamościu wygrała XVII halowe Mistrzostwa Sędziów Piłkarskim o Puchar Prezesa Lubelskiego Związku Piłki Nożnej. Zawody odbyły się 7 grudnia, w hali sportowej w Nieliszu.

Turniej Mikołajkowy za nami. Wyniki i zdjęcia

Zakończyła się IX edycja Turnieju Mikołajkowego Miast Partnerskich w halowej piłce nożnej. Zmagania odbyły się w sobotę w zamojskiej hali OSiR. Poniżej wyniki.

Rocznik 2007
1. OSiR Biłgora
j 2. Żółkiew
3. TKS Tomasovia Tomaszów Lub.
4. DKS Gaudium Zamość
5. MSPN Roztocze Szczebrzeszyn
Najlepszy bramkarz – Szymon Madej – OSiR Biłgoraj
Król strzelców – Michał Wachowicz – OSiR Biłgoraj

Rocznik 2009
1. Żółkiew
2. LKS „Czarni” Oleszyce
3. DKS Gaudium I
4. DUFC Adrenalin Łuck
5. Gaudium II
Najlepszy bramkarz – Jakub Mandziuk – DKS Gaudium Zamość
Król strzelców – Mykola Karpa – Żółkiew

Rocznik 2011
1. KS Włókniarz Frampol
2. KS „Janowski Orlik” Janów Lub
3. DKS „Gaudium” Zamość II
4. DKS Gaudium Zamość I
5. MKS „Unia” Hrubieszów
Najlepszy bramkarz – Damian Kwapisz – KS Włókniarz Frampol
Król strzelców – Miłosz Wiatr – KS Włókniarz Frampol

Rocznik 2012
1. DUFC Adrenalin Łuck
2. DKS „Gaudium” Zamość
3. KS „Wisła” Józefów n/Wisłą
4. STS „Gryf” Gmina Zamość
5. AMSPN Hetman Zamość
Najlepszy bramkarz – Aleks Mulawa – DKS Gaudium Zamość
Król strzelców – Roman Dolinko – DUFC Adrenalin Łuck

Poniżej zdjęcia z turnieju.

Puchar Polski-ostatni sprawdzian Orki

Bardzo dobrze, podczas ostatnich w tym roku zawodów z cyklu Grand Prix-Puchar Polski 23-24 listopada, spisali się zawodnicy Orki Zamość. W przepięknym poznańskim obiekcie, między innymi o minima na Mistrzostwa Europy w Glasgow (4-8.12.2019) ścigało się 613 zawodniczek i zawodników z 88 klubów.

Jeszcze nie tym razem

Żółto-czerwoni ciągle bez patentu na akademików. W spotkaniu na szczycie I ligi piłki ręcznej (gr. C) AZS AWF Biała Podlaska wygrywa z Padwą Zamość 31:30 (17:14).

To był nokaut!

Drużyna PWSZ Zamość pokonała 9:1 KS Viret CMC Zawiercie, odnosząc najwyższe zwycięstwo w sezonie. Zamościanie nie dali rywalom większych szans i naprawdę niewiele brakowało by ograli gości do zera.

Po zwycięstwo!

Przed nami kolejny mecz I-ligowej drużyny tenisa stołowego PWSZ Zamość. W sobotę (30 listopada) zamościanie zmierzą się u siebie z drużyną KS Viret CMC Zawiercie.

Statystyczny czytelnik

"Statystyczny czytelnik" - to hasło seminarium, które odbędzie się 2 grudnia w Książnicy Zamojskiej. "Na spotkaniu dokonamy analizy czytelnika. Kim on jest? Kto może nim być? Czy z usług bibliotecznych korzystają tylko czytelnicy? W tym kontekście zajrzymy do bibliotek, nie tylko europejskich. Ponadto zwrócimy uwagę na narzędzia budujące i opisujące stan czytelnictwa." - informują organizatorzy.

Seria zwycięstw zamojskich tenisistów i tenisistek

To był niezwykle udany weekend w wykonaniu zamojskich drużyn tenisa stołowego. Panie wygrały w ten weekend dwa mecze z czołowymi drużynami I ligi, z kolei panowie odnieśli kolejne zwycięstwo ligowe tym razem nad ZKS Palmiarnią II Zielona Góra. Swój mecz wygrał również zespół rezerw PWSZ Zamość występujący również w III lidze mężczyzn.

Suchowiczteam na pierwszym miejscu

W sobotę 16 listopada w Piaskach rozegrano Wojewódzki Turniej LZPN "Zagraj z nami dziewczynami" w kategoriach - orliczki 2009 oraz młodziczki 2007. W pierwszej i drugiej triumfowały zawodniczki UKP Suchowiczteam Wólka Panieńska.

Turniej bokserski w Zamościu

Zarząd Autonomicznej Sekcji Bokserskiej Klubu Sportowego "HETMAN" w Zamościu zaprasza na XXI Międzynarodowy Memoriał Bokserski im. Jerzego Suchodoła. Wydarzenie odbędzie się w najbliższy weekend (16.-17.11.2019r.) w Ośrodku Sportu i Rekreacji w Zamościu przy ul. Królowej Jadwigi 8. Szczegółowy program publikujemy poniżej.

Subskrybuj to źródło RSS

Sekcje

Polecamy

ezamosc.pl

Reklama

Narzędzia

Follow Us