Sport

Kolejne sukcesy zawodników Agrosu

Jakub Antoszewski został wicemistrzem Polski juniorów w zapasach, w stylu wolnym. Mistrzostwa Polski Juniorek i Juniorów w zapasach odbyły się w dniach 12-14.04.2019r. w Międzyzdrojach.

Orka wciąż na fali

W rozegranych w Warszawie (6-7.04) zawodach z cyklu Arena Grand Prix Puchar Polski wzięło udział 473 pływaków (180 zawodniczek i 293 zawodników) z 84 klubów. Zamojską Orkę reprezentowało siedmioro pływaków: Julia Bednarz, Julia Malinoś, Klaudia Malec, Zuzanna Sioma, Klaudia Wróblewska, Filip Łagoźny i Rafał Chyrchała.

PWSZ Zamość Akademickim Mistrzem Polski

W ubiegły weekend (12-14 kwietnia) w Gdańsku rozegrane zostały Akademickie Mistrzostwa Polski w tenisie stołowym, podczas których studenci Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej w Zamościu wywalczyli złoty medal.

Wszyscy zadowoleni

Po zwycięstwie 26:22 (12:12) z ROKiS Radzymin kibice Padwy Zamość mogą mówić o pełnym sukcesie. Zawodnicy trenera Marcina Czerwonki wygraną za trzy punkty spuentowali bardzo udany sezon. Nic dziwnego, że kibice przez kilka minut nie pozwolili zejść swoim pupilom z parkietu.

Pożegnanie z kibicami

Czego spodziewają się kibice Padwy Zamość w ostatnim domowym meczu w sezonie 2018/2019? Przede wszystkim czekają na zwycięstwo z ROKiS Radzymin, na dodatek odniesione w dobrym stylu. Zawodnicy trenera Marcina Czerwonki są to winni swoim sympatykom, którzy przez całe rozgrywki stworzyli niesamowity klimat w hali OSiR. Początek spotkania dzisiaj, 13 kwietnia o godz. 18.

Uczennice SP Nr 9 najlepsze w województwie!

Drużynowym zwycięstwem uczennic Szkoły Podstawowej Nr 9 w Zamościu zakończyły się Indywidualne Mistrzostwa Województwa Lubelskiego LZS w Tenisie Stołowym. W rozgrywanych 6 kwietnia w Kocudzy zawodach dziewczęta wywalczyły zwycięstwo drużynowe w kategorii szkół podstawowych.

Brązowy medal dla drużyny piłki ręcznej

Drużyna piłki ręcznej PWSZ Zamość zdobyła brązowy medal podczas Akademickich Mistrzostw Województwa Lubelskiego. Wczoraj odbył się mecz o III miejsce, w którym drużyna PWSZ pokonała zespół Uniwersytetu Przyrodniczego 27:20 (12:12).

Medale dla zamojskich zapaśników

W Kostrzynie nad Odrą, kolebce sportu zapaśniczego, dnia 30-31.03 odbył się II Puchar Polski Kadetów (15-17 lat) w zapasach w stylu klasycznym. Zawodnicy KS Agros Zamość wywalczyli dwa medale.

Zawodnicy Orki na Arena Grand Prix Polski

10 zawodników zamojskiej Orki rywalizowało w pierwszych tegorocznych zawodach na długim basenie-Arena Grand Prix Puchar Polski (14 lat i starsi). Do zawodów zgłosiło się w sumie aż 750 zawodniczek i zawodników ze 113 klubów!

Szczypiorniści przegrali w rzutach karnych

Po raz pierwszy w historii swoich występów ligowych zawodnicy MKS Padwa Zamość przegrali w serii rzutów karnych. Jednak strata dwóch punktów w sobotnim meczu z SPR PWSZ Tarnów nie jest aż tak dotkliwa (24:24, w karnych 4:5), ponieważ beniaminek mocno postraszył drużynę typowaną do awansu do PGNiG Superligi.

Padwa podejmie lidera

Jeśli zmagania w pierwszej lidze szczypiornistów porównać do wyprawy wysokogórskiej, to w najbliższą sobotę (godz. 18) zawodnicy MKS Padwa Zamość spróbują zaatakować sam wierzchołek. Do Zamościa przyjeżdża bowiem SPR PWSZ Tarnów – lider tabeli i główny kandydat do awansu do PGNiG Superligi.