Sport

Padwa zagra z uczestnikiem Klubowych Mistrzostw Świata!

Parafrazując znany przebój, śmiało możemy powiedzieć, że „takie mecze jak ten, nie zdarzają się zbyt często”. I rzeczywiście, w czwartkowy wieczór (g. 18.30) w Sandomierzu Padwa zmierzy się z bardzo atrakcyjnym rywalem. A będzie nim mistrz Australii i Oceanii – Sydney Uni Handball Club.

Złoto dla Agrosu

Julia Oberda i Andrzej Neścior, łucznicy Klubu Sportowego „AGROS” Zamość wywalczyli złoty medal na Mistrzostwach Polski Juniorów w łucznictwie. Zawody odbyły się 26-28.07.2019 r. w Krakowie.

Gratulacje dla tenisistów

Zdobywcy Pucharu Europy, akademiccy mistrzowie Polski- tenisiści stołowi PWSZ Zamość i kanclerz PWSZ w Zamościu Jerzy Korniluk spotkali się z władzami miasta. Była to okazja do podsumowania sezonu, rozmowy o planach drużyny i podziękowań za sportową promocję Zamościa.

Paweł Fajdek złotym medalistą!

Zawodnik Klubu Sportowego „Agros” Zamość, Paweł Fajdek zajął pierwsze miejsce w rzucie młotem w lekkoatletycznym międzynarodowym Memoriale Istvana Gyulaia w węgierskim Szekesfehervar.

Złoto Maksymiliana Dorna

Maksymilian Dorn reprezentujący KS Agros Zamość nie miał sobie równych podczas XXV Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży w Sportach Letnich. Sztangista zdobył złoto, uzyskując 250 kg w dwuboju (113 kg w rwaniu i 137 kg w podrzucie).

Gardzioła niepokonany

Adam Gardzioła, sumoka z KS "Agros" Zamość, kolejny raz pokazał, że jest niepokonany. Wywalczył złoty medal, który jest dla niego przepustką na Mistrzostwa Świata.

Za nami Plaża Open [ZDJĘCIA]

Turniej Plaża Open Zamość 2019 to już historia! Pierwsza edycja tego cyklu siatkówki plażowej została zorganizowana w Zamościu na Rynku Wielkim oraz na boiskach zamojskiego OSiR-u. Wydarzenie okazało się dużym sukcesem. Była to już czwarta edycja w tym pięknym mieście.

Plaża Open w Zamościu [ZDJĘCIA]

Dzisiaj rozpoczął się pierwszy turniej w ramach cyklu Plaża Open 2019, eliminacji Mistrzostw Polski w siatkówce plażowej. Tegoroczna, jubileuszowa X edycja wystartowała w Zamościu, na Rynku Wielkim oraz na terenie zamojskiego OSiR-u. Po wielu eliminacyjnych zmaganiach wyłoniliśmy zespoły, które w sobotę zagrają w turnieju głównym. Nie zabrakło także elementów zaskoczenia.

Mistrzowski sezon PWSZ Zamość [FOTO, WIDEO]

Zdobyli Puchar Europy TT Inter Cup, tytuł Akademickich Mistrzów Polski, wygrali rozgrywki I ligi - takim dorobkiem mogą pochwalić się tenisiści stołowi PWSZ Zamość. Konto to może się jeszcze powiększyć, bowiem w lipcu pingpongiści jadą do Włoch na Akademickie Mistrzostwa Europy.