Reklama

Region

Dachowanie z promilami

Kierująca volkswagenem 41-latka straciła panowanie nad kierownicą i dachowała na pobliskim polu. Pojazdem podróżowały dwie kobiety, obie miały po 2 promile w organizmie. Do zdarzenia doszło wczoraj w miejscowości Chorupnik w powiecie krasnostawskim.

Tragiczny wypadek podczas wędkowania

Krasnostawscy policjanci pod nadzorem prokuratury wyjaśniają okoliczności śmierci 28-letniego wędkarza. Mężczyzna został porażony prądem z linii średniego napięcia. Do tragicznego zdarzenia doszło na terenie gminy Izbica.

Zderzenie podczas wyprzedzania

Kierujący Seatem 25-latek zjechał na pobocze i dachował. Przyczynił się do tego kierowca Audi, który nie zauważył, że jest wyprzedzany i sam postanowił wykonać taki manewr.

Ponad 800 gram marihuany

Ponad 800 gram marihuany i amfetaminę znaleźli wczoraj krasnostawscy kryminalni na terenie gminy Kraśniczyn. Zatrzymano 42-latka. Posiadanie znacznej ilości narkotyków zagrożone jest karą pozbawienia wolności do lat 10.

Szynobus zderzył się z osobówką

Do groźnego zdarzenia doszło na przejeździe kolejowym w miejscowości Tarzymiechy Pierwsze, w gminie Izbica. Na szczęście nikt nie doznał poważnych obrażeń.

  • 1 komentarz
  • Czytany: 404 razy

Szkwał nad zalewem w Nieliszu - ćwiczenia

29 - 30 sierpnia w Nieliszu odbyły się ćwiczenia kryzysowe z udziałem Policji, Państwowej Straży Pożarnej, Ochotniczej Straży Pożarnej, Wodnego Ochotniczego Pogotowia Ratunkowego oraz żołnierzy WOT. Wszyscy wspólnie ćwiczyli na wypadek wystąpienia szkwału na zbiorniku wodnym w Nieliszu.

Trzy auta zderzyły się w Żółkiewce

Zderzenie trzech samochodów osobowych. Dwie osoby trafiły do szpitala. Na szczęście nikt nie odniósł poważnych obrażeń. Wstępne ustalenia policjantów wskazują na to, że jeden z kierowców nie zastosował się do znaku "STOP".

Ciągnik przygniótł kierowcę i pasażera

Z obrażeniami ciała trafili do szpitali dwaj mężczyźni, którzy przewozili dwie przyczepy zboża. Ze wstępnych ustaleń wynika, że kierujący ciągnikiem 54-latek podczas gwałtownego hamowania nagle stracił panowanie nad pojazdem. Maszyna wraz z jedną z przyczep przewróciła się na drogę przygniatając kierującego oraz znajdującego się w kabinie pasażera.

Subskrybuj to źródło RSS

Sekcje

Polecamy

ezamosc.pl

Reklama

Narzędzia

Follow Us