Reklama

Region

Pijany jeździł ulicami Zwierzyńca

Kierowca volkswagena w organizmie miał ponad 3,5 promila alkoholu. Dzięki informacji przekazanej przez innego uczestnika ruchu został zatrzymany przez policjantów ze Zwierzyńca na jednej z ulic miasta.

Najechał na … świnię w worku

Do bardzo nietypowego zdarzenia doszło wczoraj wieczorem w Biłgoraju. 23-letni kierowca audi najechał na worek, w którym jak się okazało było ... prosię. Zwierzę uciekło a kierowca wezwał na miejsce policję.

Potrącenie rowerzystki

Kierująca rowerem wyjeżdżając z drogi podporządkowanej uderzyła w audi i przewróciła się na jezdnię. Z obrażeniami ciała trafiła do szpitala.

Pijani rodzice

Ponad 2 promile miała w organizmie kobieta, która opiekowała się swoim 4-letnim synem. Ojciec chłopca, który przyszedł do mieszkania w trakcie policyjnej interwencji, również miał 2 promile. Chłopczykiem zaopiekowała się rodzina.

Pocisk artyleryjski na polu fasoli

Pocisk prawdopodobnie z czasów II Wojny Światowej odnaleziono wczoraj w Moniatyczach, gmina Hrubieszów. O znalezisku poinformował policjantów rolnik, który wykopał przedmiot podczas pracy na polu fasoli.

Wjechał w drzewo. 20-letnia pasażerka trafiła do szpitala

Wczoraj wieczorem w miejscowości Rogóźno kierujący samochodem marki Renault nie zapanował nad pojazdem i na łuku drogi zjechał na pobocze uderzając w drzewo. W wyniku zdarzenia 20-letnia pasażerka pojazdu doznała złamania ręki i została przewieziona do szpitala. Tomaszowscy policjanci wyjaśniają okoliczności wypadku.

Gm. Łabunie: 58-latka straciła 60 tysięcy złotych

58-latka miała zarobić. Za namową oszusta podającego się za analityka zainstalowała na komputerze program do zdalnej obsługi urządzenia, który miał jej umożliwić wypłatę zarobionych na rynku kryptowalut. Jak się okazało, oszuści zaciągnęli kredyty i wykonali z jej rachunków przelewy na łączną kwotę blisko 60 tysięcy złotych.

Zderzenie ciężarówki z autobusem

Wyglądało bardzo groźnie. Do zderzenia samochodu ciężarowego z autobusem doszło wczoraj w miejscowości Kopyłów, w powiecie hrubieszowskim. 41-letni kierowca autobusu z obrażeniami ciała trafił do szpitala.

Subskrybuj to źródło RSS

Sekcje

Polecamy

ezamosc.pl

Reklama

Narzędzia

Follow Us