Reklama
Reklama

Region

6 tys. paczek papierosów w rudzie żelaza

Ponad 6 tys. paczek papierosów ujawnili podczas wspólnych działań kontrolnych funkcjonariusze lubelskiej KAS i Nadbużańskiego Oddziału SG. Kontrabanda jechała w pociągu, w wagonach z rudą żelaza.

Ciągnikiem do rowu

Padający w nocy marznący deszcz, przysporzyły wczoraj kierującym sporo stresu. Mieszkaniec gm. Komarów, kierujący ciągnikiem, zjechał do rowu. 79-latek trafił do szpitala.

Ucieczka, kolizja i marihuana

Kierowca BMW nie zatrzymał się do policyjnej kontroli. Ucieczka zakończyła się w przydrożnym rowie. Policjanci znaleźli przy kierowcy narkotyki. Co więcej, ten sam mężczyzna pod koniec listopada podczas brawurowej jazdy również spowodował kolizję.

Ukradli z betlejemskiej szopki figurkę pełną datków

Za kradzież figurki aniołka z datkami z betlejemskiej szopki w Biłgoraju odpowie 36-letni mężczyzna i jego znajoma. Para zabrała figurkę, w której znajdowały się datki wiernych. Dzięki postawie dwóch mieszkanek miasta, sprawcy zostali szybko zatrzymani w galerii handlowej.

Dwa wypadki w powiecie tomaszowskim

W Suścu kierujący Chevroletem na skrzyżowaniu nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu kierowcy Audi. Z kolei w m. Budy 46-letni obywatel Ukrainy kierując samochodem marki Volkswagen zjechał na przeciwległy pas ruchu i zderzył się czołowo z jadącym z przeciwka samochodem marki Fiat.

Dachowanie BMW

Kierujący samochodem m-ki BMW stracił panowanie nad pojazdem i dachował. Dwóch pasażerów trafiło do szpitala. Kierowca był trzeźwy.
Do zdarzenia doszło dzisiaj w nocy w m. Bończa (pow krasnostawski).

Kompletnie pijani w Skodzie

Policjanci wyjaśniają okoliczności zdarzenia drogowego do którego doszło wczoraj w pobliżu m. Szczepiatyn w powiecie tomaszowskim. W momencie kiedy mundurowi przyjechali na miejsce za kierownicą rozbitej Skody siedział 59-latek, miał 3 promile. Drugi mężczyzna leżał obok auta. Leżał, bo był tak pijany, że nie mógł ustać na nogach.

Subskrybuj to źródło RSS

Sekcje

Polecamy

ezamosc.pl

Reklama

Narzędzia

Follow Us