Region

Miał odebrać paczkę z Syrii, stracił 40 tys zł.

40 tys złotych stracił 38-latek, który chcąc zarobić duże pieniądze na odebraniu paczki nadanej z Syrii musiał opłacić jej przesyłkę i wymagane cło. Zamiast obiecanych 150 tysięcy złotych, stracił swoje oszczędności. Prawie 30 tys zł. utraciła 27-latka, która w ochronie jej konta przed hakerami pozwoliła na zdalne sterowanie jej telefonem rzekomemu pracownikowi banku.

Wjechał na posesję i udawał, że śpi

32-latek kierujący BMW na widok radiowozu wjechał na posesje. Nie wysiadł z auta ale udawał, że śpi. Myślał, że dzięki temu uniknie odpowiedzialności za kierowanie w stanie nietrzeźwości.

Zderzenie z łosiem

Po zderzeniu samochodu osobowego z łosiem, 60-letni kierowca skody stracił panowanie nad pojazdem i uderzył w przepust. Mężczyzna z obrażeniami ciała trafił do szpitala.

Śliska nawierzchnia i za duża prędkość

Nawierzchnia jezdni była oblodzona. Kierujący scanią wpadł w poślizg i uderzył naczepę ciężarowego volvo. W drugim przypadku z tej samej przyczyny kierujący samochodem ciężarowym zderzył się z osobówką. Do zdarzeń doszło na trasie z Kaczórek do Malewszczyzny. 

Nielisz: Zignorował znak STOP

Nieustąpienie pierwszeństwa przejazdu było przyczyną zderzenia dwóch pojazdów na skrzyżowaniu w Nieliszu. Jedna osoba trafiła do szpitala.

  • 1 komentarz
  • Czytany: 321 razy

Cofnął licznik? Sprawdzi to policja

Krasnostawscy policjanci ustalają, w jaki sposób doszło do zmniejszenia wartości licznika przejechanych kilometrów w oplu. Pojazd został zatrzymany do kontroli drogowej w związku z wykroczeniem, które popełnił kierujący.

Zderzenie ciężarówki z osobówką

Wyglądało bardzo groźnie. 52-latek kierując samochodem osobowym nagle zjechał na przeciwny pas ruchu i czołowo zderzył się z ciężarówką. Na szczęście nie odniósł poważniejszych obrażeń.

"Wyczyścili" konto 20-latce

20-letnia mieszkanka powiatu biłgorajskiego została oszukana metodą "na pracownika banku". Oszuści tak poprowadzili rozmowę, że kobieta sama podała dane swojej karty. Straciła pieniądze z konta, a na jej dane próbowano wziąć szybką pożyczkę.

  • 1 komentarz
  • Czytany: 635 razy
Subskrybuj to źródło RSS

Sekcje

Polecamy

ezamosc.pl

Reklama

Narzędzia

Follow Us