Reklama

Region

Tragiczny wypadek w lesie. Ciągnik przygniótł mężczyznę

Policjanci biłgorajskiej komendy pod nadzorem prokuratury wyjaśniają okoliczności nieszczęśliwego wypadku, do którego doszło podczas wykonywania prac w lesie. Wstępne ustalenia policjantów wskazują na to, że 71 latek został przygnieciony przez ciągnik. Mieszkaniec gminy Potok Górny wskutek odniesionych obrażeń poniósł śmierć.

Śmiertelne potrącenie w Bodaczowie

Tragiczny wypadek w Bodaczowie. 53-letnia piesza przechodząc przez jezdnię została potrącona przez kierującego samochodem marki Hyundai. Kobieta poniosła śmierć na miejscu wypadku.

  • 1 komentarz
  • Czytany: 1005 razy

Izbica: Potrącenie rowerzysty

Samochód osobowy potrącił rowerzystę. Ze wstępnych ustaleń policji wynika, że do zdarzenia doszło, kiedy kierująca 62-latka chciała wykonać manewr skrętu na skrzyżowaniu i nie zauważyła rowerzysty jadącego obok niej.

Wjechała do rowu. Była agresywna

Wczoraj 43-letnia mieszkanka Tyszowiec wjechała do rowu i rozbiła samochód. Gdy na miejscu pojawili się policjanci, stała się agresywna. Wyzywała ich słowami wulgarnymi i znieważyła. Mundurowi wyczuli od niej alkohol i przewieźli ją do szpitala, gdzie została pobrana krew do badań.

Chciał uniknąć zatrzymania. Wyskoczył z jadącego samochodu

Prawie 5 najbliższych lat za kratkami spędzi 30 latek z Biłgoraja. Dobrze znany policjantom ze swej kryminalnej przeszłości mężczyzna tak chciał uniknąć zatrzymania, że wyskoczył z jadącego samochodu. Policjanci ruszyli w pościg i zatrzymali 30 latka za którym wystawione były dwa nakazy doprowadzenia do Zakładu Karnego.

Tir wjechał w restaurację [WIDEO]

Do bardzo niebezpiecznego zdarzenia doszło wczoraj we Frampolu (pow. biłgorajski). 38-letni kierowca pojazdu ciężarowego m-ki DAF wjechał w budynek restauracji. Na szczęście kilka minut przed zdarzeniem goście opuścili obiekt, a pracownica wyszła na zaplecze. Na miejscu zdarzenia pracowali policjanci i strażacy, którzy z gruzów wydobyli małego kota.

Wjechała pod prąd na obwodnicę Piask

Trzy osoby trafiły do szpitala w wyniku zdarzenia drogowego w do którego doszło w czwartek na obwodnicy Piask. Zderzyły się dwa samochody osobowe. Jak ustalili policjanci, kierująca jednego z pojazdów wjechała na drogę ekspresową pod prąd.

Gm. Adamów: Wypadek w tartaku

Urazem dłoni dla 58-latka zakończyła się naprawa heblarki w jednym z zakładów tartacznych w gm. Adamów. Szczegółowy przebieg zdarzenia wyjaśniają policjanci i apelują o ostrożność podczas wykonywanych prac.

Hrubieszów: Panie uczą się bronić

W Hrubieszowie rozpoczęła się kolejna edycja kursu samoobrony dla pań pod hasłem "Bezpieczna Kobieta". Organizatorem kursu samoobrony jest 2 Hrubieszowski Pułk Rozpoznawczy oraz Komenda Powiatowa Policji w Hrubieszowie. Instruktorzy podczas spotkań będą starali się wykształcić w uczestniczkach kursu niezbędne postawy i zachowania, które mogą być przydatne w sytuacji potencjalnego zagrożenia.

57 latek potrącony na przejściu

Wczoraj w Biłgoraju 60 letnia kobieta kierująca samochodem osobowym m-ki Toyota potrąciła znajdującego się na przejściu pieszego 57 letniego mężczyznę. Jak ustalili policjanci uczestnicy zdarzenia byli trzeźwi. Pojazd nie miał ważnych badań technicznych.

Pijany wjechał w dom

Za jazdę w stanie nietrzeźwości odpowie 24-latek, który mając prawie 1,5 promila alkoholu wjechał w dom. Jakby tego było mało, zaledwie cztery dni temu policjanci zatrzymali mu prawo jazdy za przekroczenie prędkości w terenie zbudowanym o ponad 50 km/h.

Subskrybuj to źródło RSS

Sekcje

Polecamy

ezamosc.pl

Reklama

Narzędzia

Follow Us