Reklama
Reklama

Region

Nietrzeźwy, bez kasku i z dwoma dożywotnimi zakazami

1,5 promila miał 35-latek, który jechał motorowerem w miejscowości Udrycze Kolonia. Co ciekawe, miał dwa dożywotnie zakazy kierowania pojazdami mechanicznymi. Do tego poruszał się motorowerem niedopuszczonym do ruchu i bez kasku ochronnego.

Próbowała sprzedać sukienkę, straciła pieniądze

Mieszkanka gminy Krasnobród została oszukana podczas sprzedaży sukienki przez internet. Nieświadoma zagrożenia zgodziła się na zaproponowany przez kupującego sposób przeprowadzenia transakcji. Weszła w podesłany przez niego link i zalogowała się do bankowości elektronicznej. W ten sposób miała otrzymać pieniądze za towar na swoje konto. Straciła 1300 zł.
  • 1 komentarz
  • Czytany: 164 razy

68-latek skuterem uciekał przed policją, był pijany [WIDEO]

Do 5 lat pozbawienia wolności grozi 68-latkowi, który kierując motorowerem nie zatrzymał się do policyjnej kontroli i zaczął uciekać w stronę lasu. Okazało się, że kierowca ma prawie 2 promile alkoholu w organizmie i wydaną decyzję o cofnięciu uprawnień do kierowania pojazdami mechanicznymi.

Matcze: 48-latek przygnieciony przez ciągnik rolniczy [WIDEO]

W miejscowości Matcze (pow. hrubieszowski), 48-latek został przygnieciony przez ciągnik rolniczy. Mężczyzna jechał pojazdem ze swoją konkubiną. Jak informuje policja, kierowca zjechał na pobocze zahaczył o krawężnik i doprowadził do przewrócenia maszyny. Kobieta spadła z ciągnika przed jego przewróceniem a kierowca został przygnieciony przez pojazd.

Napisał w internecie, że "ma dość życia". Tłumaczył, że to żart

„Mam dosyć życia chyba to skrócę” - taki napis na jednym z portali społecznościowych zauważył hrubieszowski policjant. Szybka reakcja pozwoliła na dotarcie do autora wpisu. 31-latek tłumaczył mundurowym, że to był tylko żart i nie chciał sobie zrobić krzywdy. Jak się okazało, miał ponad 2 promile alkoholu w organizmie i trafił do Izby Wytrzeźwień.

Mina przeciwpancerna na brzegu Wieprza

W Szczebrzeszynie przechadzający się w okolicach brzegu rzeki Wieprz mężczyzna odnalazł skorodowaną minę przeciwpancerną. Powiadomił policjantów, którzy zabezpieczyli teren wokół niebezpiecznego znaleziska, a patrol saperski zajął się jego neutralizacją.

Czołowe zderzenie osobówek. Dwie dziewczynki trafiły do szpitala

Dwie dziewczynki w wieku 8 i 13-lat oraz kierujące pojazdami trafiły do szpitala po zderzeniu czołowym dwóch osobówek w Niemirowie (powiat biłgorajski). Jak wstępnie ustalili policjanci, na zakręcie drogi 21-latka kierująca oplem w wyniku nieprawidłowo wykonanego manewru wymijania uderzyła w bok prawidłowo jadącego z przeciwnej strony opla, którym kierował 21-latek, a następnie czołowo uderzyła w volkswagena, którym podróżowała 33-latka z dwójką dzieci.

Susiec: Uczciwy znalazca portfela

Mieszkaniec Krakowa, na parkingu przed sklepem w miejscowości Susiec, znalazł portfel z pieniędzmi. Poinformował o tym policjantów, którzy oddali zgubę 25-letniej właścicielce.
Subskrybuj to źródło RSS

Sekcje

Polecamy

ezamosc.pl

Reklama

Narzędzia

Follow Us