Reklama
Reklama

Region

Karp: Zderzenie busa i passata

Kierowca busa chciał skręcić w lewo na posesję. Nie zauważył, że jest wyprzedzany przez kierującą passatem. Doszło do zderzenia. Do szpitala trafiła 39-latka, która kierowała osobówką. Na szczęście nie doznała poważniejszych obrażeń i po badaniach mogła wrócić do domu.

Pijani uczestnicy ruchu! Rowerzyści dostali mandaty po 2,5 tys.zł

Czterech pijanych uczestników ruchu zatrzymali tomaszowscy policjanci podczas minionego weekendu. Dwóch z nich poruszało się rowerami, jeden osobówką i jeden motorowerem. Teraz nieodpowiedzialni cykliści będą musieli zapłacić mandaty karne po 2,5 tysiąca złotych, natomiast pozostali kierujący będą odpowiadać przed sądem.

Ciężarówka pełna piwa wypadła z drogi

Jak do tego doszło, nie wiem - tak tłumaczył się kierujący ciężarówką, który rozbił ok. 200 transporterów piwa. Do zdarzenia doszło w piątek przed godziną 9:00 na K17 w miejscowości Ignasin. (pow. krasnostawski).

Areszt za włamania do domów

Włamywacze wpadli po tym, jak po pijanemu wjechali autem do rowu. W porzuconym samochodzie policjanci ujawnili kominiarki i wiatrówkę przypominającą broń palną. Okazało się, że dwaj mieszkańcy Katowic dokonali kilku włamań do domów na terenie powiatu krasnostawskiego. Nie była to ich pierwsza "wycieczka" w te strony.

Policyjny pościg za pijanym kierowcą [WIDEO]

Krasnostawscy policjanci po kilkukilometrowym pościgu zatrzymali pijanego kierowcę busa. 34-latek pod lasem porzucił samochód i kontynuował ucieczkę pieszo. Miał prawie 1,5 promila alkoholu w organizmie i posiadał prawomocny zakaz prowadzenia pojazdów. Policjanci udostępnili wideo z pościgu.

Rowerzysta zaproponował policjantom 10 tys.zł. łapówki

54-letni rowerzysta zatrzymany przez policjantów do kontroli drogowej. Mężczyzna był pijany. Groziło mu 2,5 tys.zł. mandatu. Rowerzysta zaproponował interweniującym mundurowym 10 tys.zł. łapówki. Kiedy zorientował się, że jego propozycja nie przyniesie żadnego rezultatu, zaczął znieważać funkcjonariuszy.

Uszkodziła dwa auta na kościelnym parkingu i pojechała na festyn. Była kompletnie pijana

Blisko cztery promile alkoholu w organizmie miała kierująca audi, która wyjeżdżając z parkingu kościelnego zaczepiła o dwa pojazdy. Nie umknęło to uwadze innych kierujących, którzy natychmiast powiadomili służby. Kobieta została zatrzymana przez funkcjonariuszy w pobliskiej miejscowości, kiedy bawiła się już na festynie. Jak się okazało oprócz tego, że była pijana, to posiadała czynny zakaz prowadzenia pojazdów.

Miał prawie 3,5 promila. Wpadł, bo jechał za szybko

Kompletni pijany 48-letni kierowca mazdy został zatrzymany, bo przekroczył dopuszczalną prędkość. Jak się okazało, mężczyzna miał w organizmie prawie 3,5 promila alkoholu. Grozi mu kara do 2 lat pozbawienia wolności, zakaz prowadzenia pojazdów i wysoka grzywna.

Areszt dla sprawcy śmiertelnego wypadku w Hubinku

45-letni Ukrainiec - sprawca śmiertelnego wypadku do którego doszło w Hubinku - został tymczasowo aresztowany. Przypomnijmy, kierowca ciężarówki nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu kierującemu osobowym volkswagenem. 79-letni kierowca osobówki zginął na miejscu. 45-latkowi grozi do 8 lat pozbawienia wolności.
Subskrybuj to źródło RSS

Sekcje

Polecamy

ezamosc.pl

Reklama

Narzędzia

Follow Us