Reklama

Region

2500 zł mandatu za prędkość

23-letni kierowca audi w Dąbrowie Tomaszowskiej jechał z prędkością 177 km/h. Mężczyzna za jazdę o 87 km/h za szybko, otrzymał 2500 złotych mandatu oraz 15 punktów karnych. Policja przypomina, że nadmierna prędkość jest najczęstszą przyczyną wypadków drogowych.

Mercedesem w tył ciężarówki

Policjanci wyjaśniają okoliczności zderzenia Mercedesa z samochodem ciężarowym, do którego doszło dzisiaj po południu w Łopienniku Górnym na DK-17. Wstępne ustalenia policjantów wskazują na to, że kierowca osobówki wyprzedzał ciąg pojazdów i w momencie zjazdu na swój pas ruchu wjechał w tył ciężarówki.

Czołowe zderzenie dwóch aut. Sprawca był pijany

Do groźnego wypadku doszło wczoraj w miejscowości Nowosiółki, w powiecie tomaszowskim. 34-letni kierujący Volvo, mając w organizmie ponad 1,5 promila, doprowadził do zderzenia czołowego z jadącym z przeciwka Volkswagenem. Trzy osoby trafiły do szpitala.

Józefów: Wandal na cmentarzu

Policjanci z Józefowa zatrzymali 23-latka, który w miniony poniedziałek zniszczył znicze i wiązanki na miejscowym cmentarzu. Młodzieniec już usłyszał zarzuty, grozi mu kara do 5 lat pozbawienia wolności.

Krynice: Potrącenie pieszego

Do wypadku doszło wczoraj w miejscowości Krynice, na drodze krajowej nr 17. Wstępne ustalenia policjantów wskazują, że 40-letni kierujący Oplem Vivaro potrącił znajdującego się na przejściu dla pieszych 81-latka. Pieszy z obrażeniami ciała trafił do szpitala.

Zasnął za kierownicą Audi. Był pijany

52-latek zasnął za kierownicą Audi na jednej z ulic w Tomaszowie Lubelskim. Kluczyki ze stacyjki pojazdu wyciągnął mężczyzna, który usłyszał głośną pracę silnika.

Pijany kierowca ciężarówki. Został zatrzymany w Łabuniach

52-letni kierowca ciężarówki miał w organizmie prawie 2,5 promila. W takim stanie jechał krajową 17-stką. W Łabuniach jego niepewny styl jazdy zauważyli funkcjonariusze zamojskiego Urzędu Celno – Skarbowego. Zatrzymali go do kontroli drogowej i powiadomili policjantów.

Przemyt ponad 100 monet, medali i odznaczeń

Przemyt ponad 100 przedmiotów kolekcjonerskich udaremniła lubelska Krajowa Administracja Skarbowa (KAS) na przejściu granicznym w Dołhobyczowie. Monety, odznaczenia i medale ukryte były w podwójnym dnie walizki. Większość to monety z początku XX wieku.

Mokre: Straciła panowanie nad pojazdem. Auto dachowało

Kierująca oplem na łuku drogi wpadła w poślizg, wjechała do przydrożnego rowu i dachowała. Razem z kobietą podróżowały dzieci w wieku 3 i 6 lat. Dzieciakom nic się nie stało, natomiast kierująca została przewieziona do szpitala. Po badaniach kobieta wróciła do domu.

Spowodował 2 kolizje. Miał prawie 3 promile

Prawie 3 promile alkoholu miał w organizmie 26-latek, sprawca dwóch kolizji drogowych. Mężczyzna jadąc osobową Skodą Octavią w centrum Krasnegostawu uderzył w tył Volkswagena, następnie odjechał z miejsca zdarzenia i w miejscowości Gorzków uderzył w skręcającego w lewo Daewoo. Pirat drogowy będzie teraz tłumaczył się przed sądem.

Dachowanie w Ulowie. Przyczyną prawdopodobnie była nadmierna prędkość jazdy

Do groźnie wyglądającej kolizji drogowej doszło wczoraj w miejscowości Ulów, w gminie Susiec. Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że kierujący Volkswagenem nie dostosował prędkości do warunków panujących na drodze, w wyniku czego zjechał na pobocze i dachował. Na szczęście 18-letni kierowca nie odniósł poważnych obrażeń.

Potrącenie rowerzysty

W Majdanie Wielkim kierujący hondą w czasie wyprzedzania potrącił rowerzystę. Kierujący jednośladem 47-latek z obrażeniami ciała trafił do szpitala. Jak informują policjanci, prawdopodobnie rower - poza odblaskiem - nie miał oświetlenia.
Subskrybuj to źródło RSS

Sekcje

Polecamy

ezamosc.pl

Reklama

Narzędzia

Follow Us