Reklama
Reklama

Region

Pijany kierowca tira

Policjanci hrubieszowskiej drogówki zatrzymali wczoraj 21-letniego kierowcę Scanii, który kierował pojazdem będąc w stanie nietrzeźwości. Mężczyzna miał blisko promil alkoholu w organizmie, natomiast siedzący obok niego pasażer niespełna 2,5 promila.

Poszukiwany wpadł z narkotykami

Policjanci wezwani do awantury domowej zatrzymali 31-latka poszukiwanego przez sąd. Mężczyzna odpowie również za posiadanie środków odurzających, które zostały ujawnione przy nim podczas zatrzymania.

Szczęśliwy finał poszukiwań 72-latka

Kilka godzin trwały poszukiwania zaginionego 72-latka z gm. Turobin. Mężczyzna został odnaleziony w lesie w okolicach miejscowości Rokitów. Wyziębiony został przekazany pod opiekę lekarzy i przewieziony do szpitala.

Szczęśliwy finał poszukiwań 75-latki

Szczęśliwie zakończyły się poszukiwania 75-latki z gm. Sułów. O zaginięciu babci poinformował zamojską policję zaniepokojony wnuk. Policjanci ze Szczebrzeszyna przeczesując okoliczne pola odnaleźli kobietę. Była przytomna, lecz bardzo wyziębiona. Została przewieziona do szpitala na badania.

Kamizelki dla przedszkolaków z Bodaczowa

Policjanci z zamojskiej drogówki odwiedzili przedszkole w Bodaczowie. W czasie spotkania tłumaczyli dzieciom zasady bezpiecznego poruszania się po drodze, mówili też o niebezpieczeństwach związanych z nieodpowiedzialną zabawą w okolicach jezdni. Każdy przedszkolak otrzymał również prezent – odblaskową kamizelkę.

Dachowało Subaru. Kierowca był pijany

Jak wynika ze wstępnych ustaleń policjantów, 22-latek kierujący Subaru jadąc z nadmierną prędkością stracił panowanie nad pojazdem i dachował na jednej z ulic Hrubieszowa. Miał ponad promil alkoholu w organizmie.

  • 1 komentarz
  • Czytany: 4164 razy

Biłgoraj: Chciał się podpalić, powstrzymali go policjanci

Desperat sam zadzwonił do służb ratunkowych z informacją, że chce się popalić. Jak się okazało, polał łatwopalną substancją wnętrze drewnianego garażu i zapalił tam papierosa. Szybka i zdecydowana reakcja policjantów zapobiegła tragedii. 61-latek był pijany.

  • 1 komentarz
  • Czytany: 454 razy

Tarnawatka: Potrącenie pieszego

57-letni mieszkaniec gm. Tarnawatka został potrącony przez samochód osobowy. Pieszy z obrażeniami ciała został przewieziony do szpitala. Kierująca była trzeźwa.

Wypadek w Zosinie

Policjanci wyjaśniają okoliczności wypadku drogowego do którego doszło dzisiaj w miejscowości Zosin. Z niewyjaśnionych przyczyn 35-letni kierowca pojazdu marki Renault zjechał do przydrożnego rowu i dachował. Kierowca wraz z 52-letnim pasażerem z obrażeniami ciała trafili do szpitala.

Subskrybuj to źródło RSS

Sekcje

Polecamy

ezamosc.pl

Reklama

Narzędzia

Follow Us