Reklama

Patronat medialny

Zapraszamy do współpracy organizatorów imprez, wydarzeń kulturalnych i różnego rodzaju akcji. Z przyjemnością przyczynimy się do ich promocji.

Co oferujemy?
W ramach patronatu medialnego zapewniamy opublikowanie zapowiedzi (informacja, plakat) i relacji z wydarzenia. Dodatkowo, możemy zorganizować konkurs, w którym do wygrania będą przekazane przez organizatora zaproszenia lub bilety. Skrót do informacji będzie również widoczny na stronie głównej w boksie "Nasz patronat" i po prawej stronie portalu w boksie "patronat ezamosc.pl".

Czego oczekujemy?
W ramach sprawowanego patronatu medialnego oczekujemy od organizatora imprezy opublikowania logo ezamosc.pl w materiałach drukowanych oraz umożliwienie zawieszenia banera portalu w widocznym miejscu podczas trwania imprezy. Liczymy również na dostarczenie do redakcji materiałów informacyjnych dotyczących przedsięwzięcia.

Nasz portal otwarty jest na wszystkie ciekawe propozycje współpracy przy realizacji wszelkich inicjatyw na Zamojszczyźnie.

Regionalny Portal Informacyjny ezamosc.pl
ul. Heweliusza 6/11
22-400 Zamość
tel.: 793-559-460
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Poniżej ostatnio dodane patronaty:
Sekcje

Polecamy

ezamosc.pl

Reklama

Narzędzia

Follow Us