Reklama

"Działo się 2023" - wystawa Zamojskiej Grupy Fotograficznej Wyróżniony

Plakat, materiał nadesłany Plakat, materiał nadesłany
Zamojska Grupa Fotograficzna zaprasza na wystawę zbiorową prac swoich członków. Ekspozycja jest podsumowaniem 2023 roku.

"W 2023 roku udało nam się zorganizować 21 wystaw (indywidualnych i zbiorowych), dwa konkursy fotograficzne IX Przegląd Fotografii Zamojskiej i III Ogólnopolski konkurs fotograficzny „Obiektyw na flagę”. Byliśmy również organizatorami dwóch ogólnopolskich plenerów fotograficznych: I OPF „Roztoczańska Wiosna - 2023” oraz III OPF „Roztocze-2023”.Ten rok był czasem pracy w poszukiwaniu tematów fotograficznych, inspiracji, własnego rozwoju. Mam nadzieję, że w tym roku wyjdziemy z nowymi pomysłami a nowymi fotografiami i wystawami zaskoczymy naszych sympatyków i przyjaciół. Przez ten czas wszyscy zadawaliśmy sobie pytanie: jak ważna jest dla mnie fotografia? Czy jest tylko sposobem na oderwanie się od codziennych obowiązków, czy może czymś więcej – przekazem emocji, sposobem wyrazu, czy też środkiem przez który możemy pokazać nasze spojrzenie na świat. Czy fotografia to tylko aparat, akcesoria i obiektywy, czy fotografia to żywi ludzie, koleżanki i koledzy z ZGF-u, środowisko, przyjaciele przychodzący na wernisaże, wspólne oglądanie zdjęć, dyskusje." - informuje Mirosław Chmiel z ZGF. 

Wystawa jest podsumowaniem roku pracy członków grupy. Prezentuje wybrane zdjęcia z organizowanych wcześniej wystaw.

Uczestnicy wystawy: Tadeusz Adamczuk, Henryk Andrzejewski, Aleksandra Baranowicz, Bogdan Cabaj, Mirosław Chmiel, Beata Gałan – Smól, Elżbieta Gnyp, Wiesław Jabłoński, Janusz Kapecki, Waldemar Kasprowicz, Tomasz Kłębek, Krystyna Kot, Małgorzata Łastówka, Sylwester Murawa, Stanisław Orłowski, Alina Ostasz, Bogusław Pupiec, Bogdan Rębisz, Robert Rusinek, Katarzyna Sachajko, Waldemar Siatka, Henryk Szkutnik, Artur Wąsik i Mariusz Zub.

Otwarcie wystawy zaplanowano na 12 kwietnia w Zamojskim Domu Kultury. Rozpoczęcie o godz. 17.00. Wystawę będzie można oglądać do 15 maja.

Skomentuj

- Treść komentarza powinna być związana z tematem artykułu.
- Komentarze naruszające netykietę będą usuwane.
- Portal ezamosc.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.
- Użytkownik publikując komentarze reprezentuje własne poglądy i opinie, biorąc pełną odpowiedzialność karną i cywilną za publikowane treści.
- Pola wymagane są oznaczone *
- Twój adres email nie będzie opublikowany
- Korzystając z opcji 'komentarz', akceptujesz zasady regulaminu i politykę prywatności.
- Aby dodać komentarz, musisz zaznaczyć pole "Nie jestem robotem", tym samym potwierdzasz, że akceptujesz zasady regulaminu

Powrót na górę

Sekcje

Polecamy

ezamosc.pl

Reklama

Narzędzia

Follow Us