Wiadomości

Ul. Łukasińskiego zamknięta dla ruchu

Od 1 grudnia do końca maja 2021 r. zamknięta dla ruchu będzie ulica Łukasińskiego w Zamościu. Obecnie, nieprzejezdny jest odcinek od skrzyżowania z ul. Akademicką i ul. Zamenhofa.

Nowe boisko dla szkoły i mieszkańców

Zakończył się remont istniejącego boiska wielofunkcyjnego na terenie Zespołu Szkół Ponadpodstawowych Nr 4 w Zamościu. Zadanie zrealizowało Miasto Zamość.

Brody Małe: Pożar w suszarni

6 zastępów państwowej straży pożarnej oraz 4 z OSP gasiło pożar, który wybuchł w suszarni zboża w Brodach Małych pod Szczebrzeszynem. Ze wstępnych ustaleń wynika, że ogień pojawił się podczas procesu suszenia kukurydzy.

Sięgnij po e-wydanie "Skafandra"

Jest już nowy numer Gazety Akademickiej „Skafander”. W związku z trwającą pandemią ma on formę e-wydania. Niezmiennie jest w nim pełno ciekawych informacji, wśród których każdy znajdzie coś dla siebie.

PSONI zbiera na autobus do przewozu dzieci

Podopieczni Polskiego Stowarzyszenia na Rzecz Osób z Niepełnosprawnością Intelektualną Koło w Zamościu potrzebują nowego autobusu, którym mogliby dojeżdżać na zajęcia. Placówka uruchomiła internetową zbiórkę na ten cel. Akcję "powietrze dla koła" wspiera aktor Jakub Dmochowski znany z serialu Barwy Szczęścia.

Zamość: 24-latek aresztowany za usiłowanie zabójstwa

Tymczasowy areszt dla 24-latka z Zamościa podejrzanego o usiłowanie zabójstwa 22-letniego mężczyzny. Do zdarzenia doszło w piątkową noc. Poszkodowany zamościanin trafił do szpitala z ranami ciętymi zadanymi ostrym narzędziem.

Zamość: Kradła kosmetyki

Policjanci zatrzymali sprawczynię kradzieży kosmetyków w jednym ze sklepów na terenie Zamościa. 39-letnia kobieta dwukrotnie wyszła ze sklepu kosmetycznego nie płacąc za zakupy.

Subskrybuj to źródło RSS

Sekcje

Polecamy

ezamosc.pl

Reklama

Narzędzia

Follow Us