Reklama

Wiadomości

Więcej instalacji fotowoltaicznych w naszym regionie

Zainteresowanie Polaków montażem przydomowych instalacji fotowoltaicznych w Polsce stale rośnie. PGE Dystrybucja Oddział Zamość zanotowała blisko 130 procentowy wzrost liczby przyłączonych mikroistalacji w stosunku do porównywalnego okresu roku 2019.

Wjechał w ogrodzenie. Miał ponad promil alkoholu

22-latek odpowie za kierowanie pojazdem w stanie nietrzeźwości. Mając w organizmie ponad promil alkoholu kierował fordem i wjechał w ogrodzenie posesji. Razem z nim podróżowały trzy osoby, na szczęście nikomu nic się nie stało.

  • 1 komentarz
  • Czytany: 296 razy

Drugie życie "Elektrycznych Śmieci"

Na terenie Zamościa ustawiono 10 czerwonych pojemników przeznaczonych na zużyty sprzęt elektryczny i elektroniczny. Poniżej podajemy lokalizację pojemników.

  • 1 komentarz
  • Czytany: 481 razy

Kibicujmy naszym tenisistom stołowym!

Już w środę, 21 października, o godz. 16 tenisiści stołowi drużyny Uczelnia Państwowa Zamość rozegrają kolejny mecz Superligi. Ich przeciwnikiem będzie zespół Dojlidy Białystok. Goście to jedna z czołowych polskich drużyn. Z kolei podopieczni trenera Piotra Kostrubca bardzo dobrze spisują się w meczach u siebie. 

Kwesta na odnowę zabytkowych nagrobków, w nowej formule

Coroczna zbiórka na rzecz odnowy zabytkowych pomników znajdujących się na zamojskim cmentarzu parafialnym przy ul. Peowiaków w Zamościu nie odbędzie się w sposób tradycyjny. Organizatorzy apelują o dokonywanie dobrowolnych wpłat na konto Społecznego Komitetu Odnowy Cmentarza Parafialnego w Zamościu.

  • 2 komentarzy
  • Czytany: 381 razy

Jest już nowy „Skafander”!

Inauguracja nowego roku akademickiego w Uczelni Państwowej w Zamościu, pierwsze od ponad 20 lat „czepkowanie” absolwentów pielęgniarstwa oraz wywiady z młodymi, zdolnymi i kreatywnymi osobami – to tylko niektóre tematy i teksty jakie znajdziecie w nowym Gazety Akademickiej „Skafander”.

Zamość: Zmarł Leszek Łuczka

Zmarł Leszek Łuczka, radny Rady Miasta Zamość dwóch kadencji. Był także jednym z najaktywniejszych w Zamościu honorowych dawców krwi. Miał 62 lata.

Subskrybuj to źródło RSS

Sekcje

Polecamy

ezamosc.pl

Reklama

Narzędzia

Follow Us