Reklama
Reklama

Wiadomości

Giełda kolekcjonerska

Zamojski Dom Kultury zaprasza na giełdę kolekcjonerską. To gratka dla miłośników staroci, biżuterii, poszukiwaczy starej porcelany, fanów płyt winylowych i innych staromodnych gadżetów.

Nad zalewem powstanie nowoczesna stefa sportu, zabawy i relaksu

"Czas na relaks - nowoczesna strefa sportu, zabawy i relaksu nad zalewem miejskim w Zamościu" - to tytuł ogólnomiejskiego projektu, który będzie realizowany w ramach zamojskiego Budżetu Obywatelskiego. Na jego realizację przeznaczono kwotę 950 tys. złotych.
  • 1 komentarz
  • Czytany: 731 razy

Zamojscy radni nie zgodzili się na emisję obligacji

Radni Rady Miasta Zamość nie przyjęli uchwały dotyczącej emisji obligacji o wartości 17 mln zł. Po burzliwej dyskusji dotyczącej inwestycji i zadłużenia miasta, "za" głosowało 11 radnych. Do przyjęcia uchwały zabrakło jednego głosu.

Strażacy pielgrzymowali do Krasnobrodu

Około 300 strażaków wzięło udział w dwunastej pielgrzymce zamojskich strażaków do Sanktuarium Maryjnego w Krasnobrodzie. Wydarzenie odbyło się w niedzielę, 25 września.
  • 8 komentarzy
  • Czytany: 392 razy

Tymczasowy areszt dla 22-latka za kradzież rozbójniczą

Policjanci zatrzymali 22-latka, który dokonał kradzieży rozbójniczej w jednym z zamojskich sklepów. W sobotę na wniosek Policji i Prokuratury Sąd Rejonowy w Zamościu zastosował wobec niego środek zapobiegawczy w postaci tymczasowego aresztowania. Grozi mu kara do 10 lat pozbawienia wolności.

Tragiczny wypadek! Zginął 24-letni kierowca i 17-letni pasażer

Policja i prokuratura wyjaśniają przyczyny wypadku, do jakiego doszło w niedzielę nad ranem na trasie Bełżec-Chyże w powiecie tomaszowskim. 24-letni kierowca volkswagena zginął na miejscu. 17-letni pasażer z licznymi obrażeniami został przetransportowany do szpitala. Jak informuje policja, jego życia nie udało się uratować.

Rynek pracy w Zamościu [art. sponsorowany]

Rynek pracy w Zamościu ma stosunkowo niską stopę bezrobocia. Poszukiwani są pracownicy sezonowi w rolnictwie, sadownictwie, ogrodnictwie oraz hodowli zwierząt. Brakuje także osób z odpowiednimi kwalifikacjami w branży turystycznej. Bezrobotni poszukujący zatrudnienia w zawodach nadwyżkowych stoją przed sporym wyzwaniem. Przyjrzyjmy się bliżej, jak wygląda rynek pracy w Zamościu oraz gdzie możemy znaleźć atrakcyjne oferty pracy.

Zderzenie trzech pojazdów pod Zamościem

W Wólce Panieńskiej, pod Zamościem, doszło do zderzenia trzech pojazdów. Przyczyną kolizji było niezachowanie bezpiecznej odległości za poprzedzającym pojazdem. Jedna osoba trafiła do szpitala. Na szczęście nie odniosła poważniejszych obrażeń.

Piotr Błażewicz w zarządzie KGS

Piotr Błażewicz został Członkiem Zarządu Krajowej Grupy Spożywczej S.A. KGS z siedzibą w Toruniu jest największym w Polsce i jednym z największych co do wielkości producentem cukru w Europie.
Subskrybuj to źródło RSS

Sekcje

Polecamy

ezamosc.pl

Reklama

Narzędzia

Follow Us