Reklama

Wiadomości

31 finał WOŚP. Zobacz program zamojskich wydarzeń

"Chcemy wygrać z sepsą! Finał dla wszystkich - małych i dużych" - takie hasło przyświeca tegorocznej Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. W Zamościu kwestować będzie 400 wolontariuszy. Zaplanowano koncerty, aukcje, kiermasze, pokazy i wiele innych atrakcji. 31 finał WOŚP już w niedzielę.

Zamość: Narkotyki w mieszkaniu 24-latka

Policjanci w mieszkaniu 24-latka z Zamościa odnaleźli amfetaminę, haszysz, marihuanę i kokainę. Właściciel usłyszał zarzut posiadania znacznej ilości środków odurzających. 24-latek został tymczasowo aresztowany.

Trwają poszukiwania 38-letniego mieszkańca Zamościa

Policjanci zamojskiej policji prowadzą poszukiwania 38-letniego mieszkańca Zamościa. Konrad K. Ostatni raz widziany był w piątek w nocy w okolicy ulicy Partyzantów w Zamościu. Do poszukiwań wykorzystywany jest dron, kamera z termowizją i łódź.

Zamość: Kolizja na ul. Partyzantów. 5 osób trafiło do szpitala

Kierująca Volkswagenem skręcając w lewo z ul. Partyzantów w ul. Narutowicza nie ustąpiła pierwszeństwa przejazdu i doprowadziła do zderzenia z jadącym z przeciwka Jeepem. Do szpitala przewieziono pięć osób. Na szczęście okazało się, że poza niegroźnymi potłuczeniami uczestnicy kolizji nie odnieśli poważniejszych obrażeń.

"Patriot" w okolicach Zamościa

W jednej z miejscowości pod Zamościem trwa instalowanie systemu obrony przeciwrakietowej "Patriot". Ma on pomóc w ochronie polskiej przestrzeni powietrznej, a co za tym idzie wzmocnić wschodnią flankę NATO.

Maria Król laureatką plebiscytu "Orły Wprost"

Maria Król, przewodnicząca Stowarzyszenia Pomocy Dzieciom Niepełnosprawnym "Krok za krokiem" w Zamościu, została laureatką tegorocznej nagrody "Orły Wprost" woj. lubelskiego. Zamościankę wyróżniono w kategorii "Wsparcie i wychowanie".
Subskrybuj to źródło RSS

Sekcje

Polecamy

ezamosc.pl

Reklama

Narzędzia

Follow Us