Reklama
Reklama

Wiadomości

Świąteczna zbiórka żywności w Zamościu

Stowarzyszenie Pomocy Dzieciom Niepełnosprawnym „Krok za Krokiem” w Zamościu w dniach 12-15 grudnia przeprowadzi Świąteczną Zbiórkę Żywności na terenie sklepów sieci PSS Społem w Zamościu, a także w sklepie Euro w Wielączy. Celem zbiórki jest pomoc żywnościowa dla rodzin, które ze względu na niepełnosprawność dziecka znalazły się w trudnej sytuacji materialnej.

Charytatywny koncert. Ty też możesz pomóc!

Dochód w wydarzenia przeznaczony zostanie na remont budynku Polskiego Stowarzyszenia na rzecz Osób z Niepełnosprawnością Intelektualną Koło w Zamościu. Koncert Charytatywny odbędzie się już w najbliższą sobotę (14 grudnia) w Galerii Twierdza Zamość.

Nowe władze FIT

Dyrektor Zamojskiego Centrum Informacji Turystycznej i Historycznej w Zamościu Joanna Liberadzka- Duras, została wybrana na wiceprzewodniczącą Forum Informacji Turystycznej.

Za nami "Wieczór Dobroczynności"

Ponad 30 tys zł. zebrano podczas corocznej imprezy charytatywnej pn. „OdDam –Wieczór Dobroczynności”. Wydarzenie, organizowane przez Stowarzyszenie Pomocy Dzieciom Niepełnosprawnym "Krok za krokiem" w Zamościu, odbyło się 6 grudnia w Hotelu Artis.

Czujka na straży twojego bezpieczeństwa

6 grudnia w Komendzie Miejskiej PSP w Zamościu, odbyła się konferencja prasowa w ramach ogólnopolskiej kampanii informacyjnej „Czujka na straży Twojego bezpieczeństwa”, na temat zagrożeń związanych z możliwością powstania pożarów w mieszkaniach lub domach jednorodzinnych oraz zatruciem tlenkiem węgla. - Poprzez media chcemy dotrzeć do jak największej grupy ludzi, z przekazem, dotyczącym zasad bezpieczeństwa w sezonie grzewczym - informuje Andrzej Szozda, rzecznik prasowy zamojskich strażaków.

Mieszkanie Plus w Zamościu – wbite pierwsze łopaty

9 grudnia 2019 roku zainaugurowano budowę 96 mieszkań przy ul. Parkowej w Zamościu. Generalnym wykonawcą inwestycji została firma budowlana API Sp. z.o.o Przewidywany termin oddania inwestycji to IV kwartał 2021 roku.

  • 6 komentarzy
  • Czytany: 541 razy

Świetlny labirynt w Zamościu. Dzisiaj premiera

Zamojski Urząd Miasta zaprasza już do udziału w świątecznym jarmarku. Jednym z głównych punktów programu wydarzenia będzie premiera "Świetlnego Labiryntu", który powstał w Rynku Wielkim.

Zamość: "Mikołajki na lodowisku"

To dobra informacja dla miłośników łyżew. W najbliższy piątek, w ramach "Mikołajek", korzystanie z miejskiego lodowiska będzie bezpłatne.

W programie konkurencje sportowe i zabawy taneczne. Impreza rozpocznie się o godzinie 16:00. Potrwa do 18:00.

Subskrybuj to źródło RSS

Sekcje

Polecamy

ezamosc.pl

Reklama

Narzędzia

Follow Us