Reklama

Wiadomości

Dwa wypadki z udziałem rowerzystów. Apelujemy o ostrożność

W Zamościu, na chodniku przy ul. Akademickiej, 16-letnia rowerzystka zderzyła się z 51-letnim rowerzystą. Oboje trafili do szpitala. Okazało się, że 16-latka znajdowała się w stanie po użyciu alkoholu. Kolejny wypadek miał miejsce w Zwierzyńcu. 36-latka i jej 9-letnia córka jechały rowerami ul. Plażową. 9-latka przewróciła się na pobocze, a jadąca za nią mama nie zdążyła zahamować i najechała na dziewczynkę. Obie trafiły do szpitala.

Zamość: 63-latka zasłabła za kierownicą. Wjechała w budynek przychodni

Kierująca peugeotem kobieta zasłabła za kierownicą. Ulicę Kilińskiego przejechała w poprzek, wjechała na parking przy przychodni, gdzie uszkodziła dwa inne samochody, następnie przejechała przez chodnik i uderzyła w budynek. 63-latka trafiła do szpitala. Na szczęście okazało się, że w wyniku zdarzenia nie odniosła poważniejszych obrażeń.

Zamość: Uroczyste obchody Święta Policji

Zamojscy policjanci uroczyście obchodzili 105. rocznicę powołania Policji Państwowej. Wydarzenie odbyło się przy pomniku Marszałka Józefa Piłsudskiego w Zamościu. Podczas uroczystego apelu wręczono funkcjonariuszom akty nominacyjne na wyższe stopnie.

Zamość: Zatrzymany pijany kierowca, miał 5 zakazów sądowych!

67-latek kierował Toyotą mając w organizmie prawie 2 promile. Doprowadził do kolizji w m. Szewnia Górna i uciekł z miejsca zdarzenia. Mężczyzna został zatrzymany w Zamościu przez mieszkańca miasta. Jak się okazało 67-latek miał 5 dożywotnich zakazów kierowania pojazdami mechanicznymi.

Zamość: Potrącenie rowerzystki na ul. Partyzantów

47-letnia kierująca BMW wyjeżdżając z ul. Orlej na ul. Partyzantów nie ustąpiła pierwszeństwa przejazdu rowerzystce przejeżdżającej przez przejazd dla rowerów. 64-latka, która kierowała jednośladem upadła na jezdnię. Z obrażeniami ciała przetransportowano ją do szpitala.

Zamość: Matka z synem włamali się do lodówki w ogródku restauracyjnym

Kryminalni zatrzymali 55-latkę oraz jej 20-letniego syna podejrzanych o włamanie do lodówek w ogródku jednej z restauracji na terenie Zamościa. Do wnętrza dostali się przez wyłamanie kłódek zabezpieczających rolet antywłamaniowych oraz wyrwanie nitów w drzwiach. Z wnętrza ukradli alkohol i napoje do przygotowywania drinków. Wartość strat właściciel restauracji oszacował na kwotę 8000 zł.

Złodziej zatrzymany. Podawał się za brata bliźniaka

Policjanci zatrzymali 39-letniego recydywistę podejrzanego o kradzieże sklepowe w marketach na terenie Zamościa. Ukradł gry komputerowe, maszynki do golenia, dezodoranty, zegarek oraz męską koszulkę. Przedstawiciele sklepów oszacowali wartość strat na łączną kwotę prawie 1700 zł. Podejrzany usłyszał już zarzuty kradzieży, odpowie też za wprowadzanie w błąd policjantów ponieważ w czasie legitymowania podał dzielnicowym dane nie swoje, a brata bliźniaka.
Subskrybuj to źródło RSS

Sekcje

Polecamy

ezamosc.pl

Reklama

Narzędzia

Follow Us