Reklama
Reklama

Wiadomości

Zahamował przed gołębiem

80-latek za kierownicą Citroena widząc gołębia na jezdni zahamował. W jego tył uderzył jadący za nim kierowca BMW. 80-latek został przewieziony do szpitala.

Chroniąc siebie, chronimy Was

Stowarzyszenie Dzieciom Niepełnosprawnym „Krok za Krokiem” w Zamościu prosi o wsparcie. Organizacja zbiera środki na zakup masek, rękawiczek, płynu do dezynfekcji i fartuchów.

Zdradziło go nerwowe zachowanie

36-latek kierował Oplem mając w organizmie ponad 1,5 promila alkoholu. Złamał również sądowy zakaz prowadzenia wszelkich pojazdów mechanicznych. Został zatrzymany, bo zachowywał się nerwowo.

Trwa przebudowa miejskiego zalewu. Wstęp wzbroniony

Do zbiornika napuszczono wodę, ale wyłącznie po to, by sprawdzić czy prace w niecce zostały wykonane prawidłowo. Z zalewu nie wolno korzystać, ponieważ jest placem budowy. Zakaz kąpieli obowiązuje do odwołania.

Ma być porządek z reklamami

W Zamościu rozpoczynają się konsultacje społeczne dotyczące projektu tzw. uchwały krajobrazowej. Dokument ustala zasady i warunki sytuowania na terenie miasta obiektów małej architektury, tablic reklamowych i urządzeń reklamowych oraz ogrodzeń, ich gabarytów, standardów jakościowych oraz rodzajów materiałów budowlanych, z jakich mogą być wykonane.

W Zamościu trwa zakładanie łąk kwietnych

Nasiona roślin wieloletnich i jednorocznych odmian ziół i kwiatów polnych są wysiewane na terenach pomiędzy Bramą Szczebrzeską a ul. Męczenników Rotundy, w Parku Miejskim na dawnej szachownicy i wzdłuż fosy Bastionu VII, gdzie będą wysiane tylko niebieskie kwiaty imitujące wodę.

  • 1 komentarz
  • Czytany: 889 razy
Subskrybuj to źródło RSS

Sekcje

Polecamy

ezamosc.pl

Reklama

Narzędzia

Follow Us