Reklama

Wiadomości

Nowy gmach sądu już gotowy. [ZDJĘCIA]

Gmach nowego budynku Sądu Okręgowego w Zamościu jest już gotowy. Możemy podziwiać budynek w całej okazałości, ponieważ ogrodzenie otaczające plac budowy zostało właśnie rozebrane.

Magistrat szuka manadżera do obwodnicy

Trwają ostatnie przygotowania do rozpoczęcia przebudowy tzw. zachodniej obwodnicy miasta, która ma być największą inwestycją drogową w historii Zamościa. Rozpoczęła się procedura związana z wyłonieniem tzw. menedżera projektu. Zaproszenie do składania ofert zostało już opublikowane.

Wrześniowy "Skafander"

Ostatni dzwonek, żeby zostać studentem! – alarmuje na pierwszej stronie nowego wydania gazeta akademicka „Skafander”. W gazecie znajdziemy przegląd wszystkich kierunków, które można studiować w PWSZ w Zamościu.

Szykuje się rozbudowa ZOO za 18 mln zł.

Wybieg dla antylopy afrykańskiej, woliera wielkich ptaków drapieżnych, wybieg dla małp, basen dla flamingów, piesków preriowych, leniwców, wikunii, żurawi mandżurskich czy dikdików - to tylko niektóre z nowości, jakie pojawią się w zamojskim zoo. To kolejny etap modernizacji ogrodu, na który udało się pozyskać dofinansowanie z UE.

Nowe tablice z nazwami ulic. O czym muszą pamiętać mieszkańcy?

Zamojski Urząd Miasta zakończył wymianę tablic z nazwami ulic, których dotyczyła tzw. ustawa dekomunizacyjna. Zmiany dotyczyły ulic: Mariana Buczka, gen. Grzegorza Korczyńskiego, Kapitana Leszczowa, Małgorzaty Fornalskiej, Armii Ludowej, Zygmunta Berlinga, Janka Krasickiego.

Subskrybuj to źródło RSS

JoomBall - Cookies

Sekcje

Polecamy

ezamosc.pl

Reklama

Narzędzia

Follow Us