Reklama

Wiadomości

Exodus Młodych

Duszpasterstwo Młodzieży Diecezji Zamojsko-Lubaczowskiej zaprasza na #8 Exodus Młodych – Spotkanie Młodzieży Diecezji Zamojsko-Lubaczowskiej, które odbędzie się w dniach 21-24 sierpnia w Zwierzyńcu. Tematem tegorocznego spotkania jest hasło: Duch wskaże Ci drogę.

Próbowali ukraść beczkę z piwem

Do zuchwałej kradzieży doszło w nocy 11 sierpnia na zamojskiej starówce. Dwóch mężczyzn wyniosło z jednego zamojskich lokali restauracyjnych kega z piwem. Zajście zarejestrowały kamery miejskiego monitoringu.

Zamość: Z nożem na przechodniów

21-letni mieszkaniec Zamościa zaatakował nożem dwóch przechodniów. Młodzieniec zażądał wydania pieniędzy. W trakcie szarpaniny nożownik ranił 33-letniego zamościanina w okolice klatki piersiowej. Całe zdarzenie miało miejsce na ulicy Sadowej w Zamościu.

Płoskie: Śmiertelny wypadek

Jedna osoba poniosła śmierć a trzy zostały ranne - to bilans wypadku do którego doszło w poniedziałek wieczorem w miejscowości Płoskie pod Zamościem. Zderzyły się trzy auta.

PKiN w Ratuszu

Zamojskie Towarzystwo Fotograficzne i Galeria Fotografii "Ratusz" zapraszają na wystawę Jacka Foty "PKiN". Ekspozycja prezentowana będzie w Galerii "Ratusz" do 6 września. Spotkanie z autorem odbędzie się w piątek 31 sierpnia o godzinie 17:00.

Sławomir Ćwik kandydatem na prezydenta [WIDEO]

Sławomir Ćwik jest kandydatem Koalicji Obywatelskiej w Zamościu (Platformy Obywatelskiej, Sojuszy Lewicy Demokratycznej,.Nowoczesnej, Polskie Stronnictwo Ludowe) na prezydenta miasta. Dzisiaj, na konferencji prasowej zorganizowanej na tarasie widokowym zamojskiego Nadszańca, oficjalnie ogłoszono jego start w zbliżających się wyborach samorządowych.

  • 7 komentarzy
  • Czytany: 1728 razy

Zamość: Pędzili po Legionów. Stracili prawo jazdy

Dwóch kierowców zatrzymanych przez policjantów na ulicy Legionów w Zamościu straciło uprawnienia do kierowania. Obaj przekroczyli dopuszczalną prędkość. Oprócz utraty uprawnień, otrzymali mandaty i punkty karne.

  • 2 komentarzy
  • Czytany: 1123 razy

Dzielnicowa po służbie zatrzymała nietrzeźwego kierującego

Blisko 1,5 promila alkoholu w organizmie i trzy aktywne zakazy prowadzenia pojazdów nie przeszkodziły 61-letniemu mieszkańcowi Zamościa wsiąść za kierownicę samochodu. Nietrzeźwego kierowcę zatrzymała będąca po służbie dzielnicowa zamojskiej komendy. Teraz mężczyzna za swoje nieodpowiedzialne zachowanie odpowie przed sądem.

"Zamość na okrągło" [ZDJĘCIA]

Za nami pierwszy dzień festiwalu "Zamość na okrągło". W programie na dzisiaj jest wystawa aut sportowych, zabytkowych, współczesnych, offroadowych, pokazy Freestyle Family, II Zlot Kosiarek Spalinowych (godz. 15 – 18), koncert Rasmentalism (godz. 20:00) a na zakończenie występ Organka.

Zamość: Policjanci kontrolują maszyny rolnicze

Zamojscy policjanci prowadzą wzmożone kontrole maszyn rolniczych - kombajnów oraz ciągników ze specjalistycznymi przyczepami. Apelują jednocześnie o zachowanie na drodze szczególnej ostrożności.

Wpadł podczas podlewania konopi

Zamojscy policjanci zatrzymali 18-letniego mieszkańca gm. Sitno. Nastolatek w kompleksie leśnym w miejscowości Kornelówka uprawiał konopie. W ręce policjantów wpadł, kiedy przyszedł podlać rośliny.

Audi wjechało w kombajn. Zginęła 17-latka

Do tragicznego wypadku doszło we wtorek w miejscowości Iłowiec (gm. Skierbieszów). Audi kierowane przez 21-letnią kobietę wjechało w kombajn zbożowy, który poruszał się po drodze z rozłożonym headerem. 17-letnia pasażerka auta zmarła w szpitalu.

Subskrybuj to źródło RSS

Sekcje

Polecamy

ezamosc.pl

Reklama

Narzędzia

Follow Us