Reklama

Samochody dla WOG od PGE

foto: materiał nadesłany foto: materiał nadesłany
PGE Dystrybucja przekazała kolejne samochody na potrzeby służb i instytucji społecznych. Tym razem auta trafiły do 32. Wojskowego Oddziału Gospodarczego w Zamościu.

Przekazanie samochodów odbyło się 7 czerwca w Zamościu w obecności przedstawicieli PGE Dystrybucja i 32. Wojskowego Oddziału Gospodarczego.

- Jesteśmy dumni, że możemy przekazać te samochody 32. Wojskowemu Oddziałowi Gospodarczemu w Zamościu. To ważny krok w umacnianiu więzi między sektorem energetycznym a wojskiem, które są kluczowe dla utrzymania bezpieczeństwa energetycznego kraju – powiedział Jan Frania, wiceprezes zarządu PGE Dystrybucja. - Wierzymy, że te pojazdy będą nie tylko sprawnym narzędziem pracy, ale również symbolem naszego partnerstwa i wsparcia dla tych, którzy poświęcają się służbie dla kraju – dodał prezes Kwasek.

- Dziękujemy za przekazane pojazdy, które wzmocnią nasze możliwości logistyczne w sprawnym zabezpieczaniu jednostek z rejonu odpowiedzialności. Wsparcie udzielane przez cywilne środowisko jest niezwykle ważne w tym trudnym okresie- powiedział Komendant 32. Zamojskiego Wojskowego Oddziału Gospodarczego ppłk Jerzy Muzyka.

Podobne przekazania samochodów wycofywanych z floty PGE Dystrybucja są przeprowadzane na terenie całej spółki. Wcześniej auta otrzymała m.in. Straż Rybacka w Kraśniku, schronisko dla zwierząt w gminie Jedlińsk, Towarzystwo Przyjaciół Wsi Bieliniec czy strażacy z OSP Kośmin i Franciszkany.

Skomentuj

- Treść komentarza powinna być związana z tematem artykułu.
- Komentarze naruszające netykietę będą usuwane.
- Portal ezamosc.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.
- Użytkownik publikując komentarze reprezentuje własne poglądy i opinie, biorąc pełną odpowiedzialność karną i cywilną za publikowane treści.
- Pola wymagane są oznaczone *
- Twój adres email nie będzie opublikowany
- Korzystając z opcji 'komentarz', akceptujesz zasady regulaminu i politykę prywatności.
- Aby dodać komentarz, musisz zaznaczyć pole "Nie jestem robotem", tym samym potwierdzasz, że akceptujesz zasady regulaminu

Powrót na górę

Sekcje

Polecamy

ezamosc.pl

Reklama

Narzędzia

Follow Us