Reklama
Reklama

"Ja i moja aktywność fizyczna" - wyniki konkursu

foto: materiał nadesłany foto: materiał nadesłany

674 prac z 82 placówek wpłynęło na Wojewódzki Konkurs Plastyczny „Ja i moja aktywność fizyczna - Zamość 2021". Przedsięwzięcie zorganizował Młodzieżowy Dom Kultury w Zamościu.

Prace oceniła komisja w składzie: Marta Węgrzyn - Bąk – Zastępca Dyrektora ds. Lecznictwa Samodzielnego Publicznego Szpitala Wojewódzkiego im. Papieża Jana Pawła II w Zamościu - przewodnicząca jury; Dorota Smoląg – przedstawiciel Mrs. Sporty - Klubu Sportowego Fitness dla Kobiet – członek jury; Tomasz Bełech – nauczyciel Państwowego Liceum Sztuk Plastycznych im. Bernarda Morando w Zamościu – członek jury

Publikujemy wyniki.

Kategoria I – wychowankowie przedszkoli

Nagrody:
I nagroda: Lena Kazimierczak, lat 6, Przedszkole Miejskie Nr 1 w Zamościu, n-l Aneta Sznajdrowicz;
II nagroda: Lilianna Twarowska, lat 5, Samorządowe Przedszkole w Skierbieszowie, n-l Barbara Wieczerzak;
III nagroda: Karolina Zając, lat 6, Przedszkole Miejskie Nr 10 w Zamościu, n-l Marzena Jaworska, Anna Szczepańska;

Wyróżnienia:
Kacper Palonka, lat 5, Przedszkole Miejskie Nr 10 w Zamościu, n-l Joanna Hutnik, Katarzyna Szadkowska;
Aleksandra Sabatowska, lat 5, Przedszkole Miejskie Nr 12 w Zamościu, n-l Katarzyna Łagoźny;
Franciszek Węgorowski, lat 4, Przedszkole w Wierzbie, n-l Justyna Zielińska;

Kategoria II – uczniowie szkół podstawowych - klasy 1-3

Nagrody:
I nagroda: Julia Wiśniewska, lat 9, Szkoła Podstawowa Nr 24 w Lublinie, n-l Maria Żmudzka;
II nagroda: Paulina Jaworska, lat 10, Szkoła Podstawowa Nr 4 w Zamościu, n-l Bożena Kukiełka;
III nagroda: Julia Świstek, lat 8, Szkoła Podstawowa w Księżpolu, n-l Maria Łuszczak;

Wyróżnienia:
Ksawery Białek, lat 9, Szkoła Podstawowa Nr 3 w Tomaszowie Lubelskim, n-l Marta Siry;
Milena Janeczko, lat 7, Szkoła Podstawowa Nr 1 w Biłgoraju, n-l Anna Sławińska;
Aleksandra Sędłak, lat 8, Katolicka Szkoła Podstawowa w Zamościu, n-l Joanna Misztal;
Martyna Jakubczak, lat 9, Szkoła Podstawowa Nr 24 w Lublinie, n-l Maria Żmudzka;

Kategoria III – uczniowie szkół podstawowych - klasy 4-6

Nagrody:
I nagroda: Jagoda Mroczek, lat 10, Szkoła Podstawowa Nr 8 w Zamościu, n-l Agnieszka Frykowska;
II nagroda: Kamila Szkiryniec, lat 12, Szkoła Podstawowa Nr 9 w Zamościu, n-l Diana Maciąg;
III nagroda: Hanna Struk, lat 12, Szkoła Podstawowa w Wierzbie, n-l Anna Chabros;

Wyróżnienia:
Wiktoria Kowalska, lat 10, Szkoła Podstawowa Nr 3 w Zamościu, n-l Magdalena Majer;
Lena Kobak, lat 11, Szkoła Podstawowa Nr 1 w Biłgoraju, n-l Urszula Olczyńska;
Oliwia Marel lat 11, Szkoła Podstawowa w Zawalowie, n-l Dorota Stoń;
Kategoria IV– wychowankowie placówek wychowania pozaszkolnego, Specjalnych Ośrodków Szkolno -Wychowawczych, a także innych ośrodków zajmujących się edukacją i wychowaniem dzieci z niepełnosprawnościami do 12 roku życia

Nagrody:
I nagroda: Szymon Pogorzelec, lat 5, Młodzieżowy Dom Kultury w Biłgoraju, n-l Anna Świca;
II nagroda: Marcelina Winiarska, lat 8, Młodzieżowy Dom Kultury w Zamościu, n-l Magdalena Majer;
III nagroda: Hania Kudła, lat 10, Osiedlowy Dom Kultury „Okrąglak” w Zamościu, n-l Maria Śliczniak;

Wyróżnienia:
Oriana Makowska, lat 6, Młodzieżowy Dom Kultury w Biłgoraju, n-l Anna Świca;
Karol Górski, lat 8, Młodzieżowy Dom Kultury w Zamościu, n-l Magdalena Majer;
Kamila Czop, lat 6, Młodzieżowy Dom Kultury w Biłgoraju, n-l Anna Świca;
Adrianna Dudzińska, lat 9, Młodzieżowy Dom Kultury w Zamościu, n-l Magdalena Majer;

Kwalifikacja do wystawy:
Zuzanna Kulasza, lat 12, Szkoła Podstawowa w Wierzbie, n-l Anna Chabros;
Natalia Proć, lat 10, Szkoła Podstawowa Nr 1 w Biłgoraju, n-l Joanna Adamowicz;
Szymon Łagowski, lat 12, Szkoła Podstawowa Nr 2 w Tomaszowie Lubelskim, n-l Anna Woś;
Aleksandra Kulas, lat 11, Szkoła Podstawowa w Łosińcu, n-l Marta Świderek;
Kamil Szat, Szkoła Podstawowa w Tworyczowie, n-l Maria Godzisz;
Natalia Kwik, lat 11, Szkoła Podstawowa nr 1 w Biłgoraju, n-l Urszula Olczyńska;
Lena Szmidt, lat 8, Młodzieżowy Dom Kultury w Zamościu, n-l Magdalena Cieplechowicz – Buczak;
Martyna Mydlak, lat 7, Szkoła Podstawowa Nr 1 w Biłgoraju, n-l Anna Sławińska;
Anna Kostecka, lat 10, Młodzieżowy Dom Kultury w Biłgoraju, n-l Anna Świca;
Wiktoria Wójtowicz, Szkoła Podstawowa Nr 4 w Zamościu, n-l Marzena Mazur;
Błażej Zygmunt, lat 9, Szkoła Podstawowa Nr 1 w Biłgoraju, n-l Joanna Solska;
Marika Oliwiak, lat 5, Przedszkole Miejskie Nr 10 w Zamościu, n-l Monika Siudak, Barbara Gorzkowska;
Aleksandra Kobel, lat 7, Szkoła Podstawowa Nr 1 w Biłgoraju, n-l Irena Kraczek;
Zuzanna Plewa, Szkoła Podstawowa Nr 4 w Zamościu, n-l Bożena Kukiełka;
Dawid Nowosad, lat 8, Publiczna Szkoła Podstawowa w Gozdowie, n-l Zofia Wąsowicz;
Lilianna Obszyńska, lat 9, Młodzieżowy Dom Kultury w Biłgoraju, n-l Anna Świca;
Adam Kliszcz, lat 10, Szkoła Podstawowa Nr 2 w Zamościu, n-l Iwona Zawiślak;
Kornel Wiśniewski, lat 7, Młodzieżowy Dom Kultury w Zamościu, n-l Wioletta Brzozowska;
Joanna Kaznowska, lat 8, Szkoła Podstawowa Nr 8 w Zamościu, n-l Katarzyna Borek;
Adrianna Manailo, lat 9, Szkoła podstawowa Nr 24 w Lublinie, n-l Maria Żmudzka;

Nagroda specjalna Małgorzaty Popławskiej – Dyrektora Samodzielnego Publicznego Szpitala Wojewódzkiego im. Papieża Jana Pawła II w Zamościu Gabriela Kulas, lat 11, Szkoła Podstawowa w Łosińcu, n-l Marta Świderek.

Skomentuj

- Treść komentarza powinna być związana z tematem artykułu.
- Komentarze naruszające netykietę będą usuwane.
- Portal ezamosc.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.
- Użytkownik publikując komentarze reprezentuje własne poglądy i opinie, biorąc pełną odpowiedzialność karną i cywilną za publikowane treści.
- Pola wymagane są oznaczone *
- Twój adres email nie będzie opublikowany
- Korzystając z opcji 'komentarz', akceptujesz zasady regulaminu i politykę prywatności.
- Aby dodać komentarz, musisz zaznaczyć pole "Nie jestem robotem", tym samym potwierdzasz, że akceptujesz zasady regulaminu

Powrót na górę

Sekcje

Polecamy

ezamosc.pl

Reklama

Narzędzia

Follow Us