Jesienny koncert Zamojszczyzny już w sobotę

foto: archiwum, materiał poglądowy foto: archiwum, materiał poglądowy

To ciekawa propozycja dla wszystkich mieszkańców Zamościa i okolic. Zamojski Dom Kultury zaprasza na Jesienny Koncert Zespołu Pieśni i Tańca „Zamojszczyzna”.

W programie tańce regionalne i polskie narodowe. W koncercie wystąpią wszystkie grupy taneczne czyli w sumie około 200 osób. Koncert poprowadzi Jolanta Kalinowska – Obst, założycielka i kierowniczka zespołu.

- Koncert Jesienny rozpoczyna nowy sezon artystyczny w ZDK. Jest jednocześnie koncertem, w którym żegnamy tegorocznych maturzystów, wieloletnich tancerzy „Zamojszczyzny” - informuje Katarzyna Figura z ZDK. 

Wydarzenie już w najbliższą sobotę (29 września), godzina 17.00 w Zamojskim Domu Kultury. Wstęp za okazaniem darmowej wejściówki, którą można odebrać w sekretariacie ZDK.

Skomentuj

- Treść komentarza powinna być związana z tematem artykułu.
- Komentarze naruszające netykietę będą usuwane.
- Portal ezamosc.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.
- Użytkownik publikując komentarze reprezentuje własne poglądy i opinie, biorąc pełną odpowiedzialność karną i cywilną za publikowane treści.
- Pola wymagane są oznaczone *
- Twój adres email nie będzie opublikowany
- Korzystając z opcji 'komentarz', akceptujesz zasady regulaminu i politykę prywatności.
- Aby dodać komentarz, musisz zaznaczyć pole "Nie jestem robotem", tym samym potwierdzasz, że akceptujesz zasady regulaminu

Powrót na górę

Sekcje

Polecamy

ezamosc.pl

Reklama

Narzędzia

Follow Us