Reklama
Reklama

Wandal niszczył samochody w Zamościu. Był kompletnie pijany

foto: Policja foto: Policja

Agresywny mężczyzna niszczył samochody zaparkowane przy ul. Sadowej w Zamościu. Policjanci zatrzymali go niedługo po zgłoszeniu, obok pobliskiej stacji paliw. 25-latek był kompletnie pijany.

- W niedzielny wieczór dyżurny komendy otrzymał zgłoszenie o nietrzeźwym agresywnym mężczyźnie, który chwilę wcześniej uszkodził lusterko w stojącym na parkingu przy ulicy Sadowej audi. Policyjny patrol zauważył podejrzanego obok pobliskiej stacji paliw. Był nim kompletnie pijany 25-latek z Zamościa. Mężczyzna został zatrzymany. Jak się okazało audi to nie jedyny samochód zniszczony przez 25-latka. Na tym samym parkingu wandal kopnął w drzwi BMW powodując ich wgniecenie oraz w ten sam sposób uszkodził nadkole w volkswagenie. Właściciele pojazdów wycenili poniesione straty na łączną kwotę prawie 2,5 tysięcy złotych. - relacjonuje Dorota Krukowska Bubiło, rzeczniczka zamojskiej policji.

Wkrótce 25-latek usłyszy zarzuty zniszczenia samochodów. Ze swojego postępowania wytłumaczy się przed sądem. Za niszczenie cudzej rzeczy grozi kara pozbawienia wolności do lat 5.

1 komentarz

Skomentuj

- Treść komentarza powinna być związana z tematem artykułu.
- Komentarze naruszające netykietę będą usuwane.
- Portal ezamosc.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.
- Użytkownik publikując komentarze reprezentuje własne poglądy i opinie, biorąc pełną odpowiedzialność karną i cywilną za publikowane treści.
- Pola wymagane są oznaczone *
- Twój adres email nie będzie opublikowany
- Korzystając z opcji 'komentarz', akceptujesz zasady regulaminu i politykę prywatności.
- Aby dodać komentarz, musisz zaznaczyć pole "Nie jestem robotem", tym samym potwierdzasz, że akceptujesz zasady regulaminu

Powrót na górę

Sekcje

Polecamy

ezamosc.pl

Reklama

Narzędzia

Follow Us