Reklama
Reklama

Wypadek w Szczebrzeszynie

foto: Policja foto: Policja

30-latek kierujący Volkswagenem został przewieziony do szpitala, po tym jak w Szczebrzeszynie na skrzyżowaniu ul. Zamojskiej z ul. Szkolną w jego pojazd uderzył Opel. Policyjne badanie trzeźwości wykazało, że kierowca Opla w organizmie miał ponad 0,5 promila.

Do wypadku doszło dzisiejszej nocy tuż po godzinie 03:30 na ul. Zamojskiej w Szczebrzeszynie.

- Jak wstępnie ustalili mundurowi, 34-letni mieszkaniec gminy Sułów kierując oplem wykonywał manewr skrętu w lewo w ul. Szkolną. Nie zauważył jednak, że w tym czasie z przeciwnego kierunku ul. Zamojską jechał volkswagen. Wtedy doszło do zderzenia samochodów. Siłą uderzenia volkswagen został zepchnięty na pas zieleni i uderzył w przydrożną latarnię. Siedzący za kierownicą volkswagena 30-letni mieszkaniec Zamościa z obrażeniami ciała został przewieziony do szpitala. Policyjne badanie trzeźwości wykazało, że 30-latek był trzeźwy, natomiast kierujący oplem w organizmie miał ponad 0,5 promila alkoholu. - informuje Dorota Krukowska Bubiło, rzeczniczka zamojskiej policji. - Za kierowanie pojazdem w stanie nietrzeźwości oraz spowodowanie zagrożenia w ruchu drogowym policjanci zatrzymali 34-latkowi prawo jazdy, mundurowi zatrzymali również dowody rejestracyjne obu pojazdów, ponieważ zostały uszkodzone w takim stopniu, że nie nadawały się do dalszej bezpiecznej jazdy.

Policjanci apelują o trzeźwość za kierownicą oraz ostrożność na drodze.

Skomentuj

- Treść komentarza powinna być związana z tematem artykułu.
- Komentarze naruszające netykietę będą usuwane.
- Portal ezamosc.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.
- Użytkownik publikując komentarze reprezentuje własne poglądy i opinie, biorąc pełną odpowiedzialność karną i cywilną za publikowane treści.
- Pola wymagane są oznaczone *
- Twój adres email nie będzie opublikowany
- Korzystając z opcji 'komentarz', akceptujesz zasady regulaminu i politykę prywatności.
- Aby dodać komentarz, musisz zaznaczyć pole "Nie jestem robotem", tym samym potwierdzasz, że akceptujesz zasady regulaminu

Powrót na górę

Sekcje

Polecamy

ezamosc.pl

Reklama

Narzędzia

Follow Us