Reklama
Reklama

Uciekał przed policją, był pod działaniem narkotyków

foto: Policja foto: Policja
33-letni kierowca opla, chcąc uniknąć kontroli drogowej, uciekał przed policyjnym patrolem. Po pościgu, porzucił samochód i pieszo rzucił się do ucieczki. Szybko został zatrzymany przez mundurowych. Mężczyzna miał przy sobie narkotyki. Okazało się, że był pod ich działaniem oraz nie miał uprawnień do kierowania pojazdami.

- Dziś po północy funkcjonariusze zamojskiej drogówki dali sygnał do zatrzymania kierowcy opla, który na ulicy Lubelskiej nie ustąpił pierwszeństwa przejeżdżającemu przez drogę dla rowerów mężczyźnie. Kierujący nie podporządkował się wydanemu przez policjantów poleceniu. Wręcz przeciwnie, zaczął przyśpieszać starając się uciec przez patrolem. Policyjny pościg za oplem z ulic Zamościa przeniósł się na teren gminy Skierbieszów. W miejscowości Dębowiec Kolonia kierujący porzucił swój samochód, po czym pieszo rzucił się do ucieczki. Mundurowi zatrzymali 33 letniego mężczyznę w polach, niedaleko miejsca, w którym pozostawił pojazd. Szybko wyszło na jaw, dlaczego tak bardzo chciał uniknąć kontroli drogowej. Funkcjonariusze odnaleźli przy nim prawie 10 gram marihuany. Badanie, które przeprowadzili mundurowi wykazało, że mężczyzna wsiadł za kierownicę pod wpływem środków odurzających. Dodatkowo, nie posiadał uprawnień do kierowania pojazdami. - relacjonuje  Katarzyna Szewczuk z zamojskiej policji.

33-latek został zatrzymany i osadzony w policyjnym areszcie. Odpowie za posiadanie narkotyków, kierowanie pojazdem pod działaniem środków odurzających oraz niezatrzymanie do kontroli drogowej. Nie ominie go również odpowiedzialność za popełnione wykroczenia.

Skomentuj

- Treść komentarza powinna być związana z tematem artykułu.
- Komentarze naruszające netykietę będą usuwane.
- Portal ezamosc.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.
- Użytkownik publikując komentarze reprezentuje własne poglądy i opinie, biorąc pełną odpowiedzialność karną i cywilną za publikowane treści.
- Pola wymagane są oznaczone *
- Twój adres email nie będzie opublikowany
- Korzystając z opcji 'komentarz', akceptujesz zasady regulaminu i politykę prywatności.
- Aby dodać komentarz, musisz zaznaczyć pole "Nie jestem robotem", tym samym potwierdzasz, że akceptujesz zasady regulaminu

Powrót na górę

Sekcje

Polecamy

ezamosc.pl

Reklama

Narzędzia

Follow Us