Reklama
Reklama

Wysadzono bankomat w Zamościu

Złodzieje z "rozprutego" bankomatu ukradli prawie 130 tys.zł., foto: Czytelni (materiał nadesłany) Złodzieje z "rozprutego" bankomatu ukradli prawie 130 tys.zł., foto: Czytelni (materiał nadesłany)

Złodzieje wysadzili bankomat przy ulicy Reja w Zamościu. Z "rozprutego" urządzenia ukradli prawie 130 tys.zł. Samochód, którym uciekli policjanci odnaleźli w lesie w Kątach. Auto było spalone.

Nieznane osoby wysadziły w powietrze bankomat znajdujący się przy budynku sklepu sieci PSS Społem. Zdarzenie miało miejsce dziś w nocy, o godz. 2:43.

Akcja była szybka i dobrze zorganizowana. ? Złodzieje w kominiarkach podjechali autem od ulicy Spadek. Uszczelnili dół wolnostojącego bankomatu i do wewnątrz wpuścili łatwopalny gaz, rozciągnęli przewód i zdetonowali - informuje Mariusz Sykała z zamojskiej komendy policji. - Wybuch był tak silny, że oderwane drzwi urządzenia uderzyły w elewację budynku, który znajduje się po drugiej stronie ulicy Reja. Sprawcy zabrali cztery kasety z pieniędzmi, w których znajdowało się 127 900 zł. Uciekli w stronę ulicy Lwowskiej. Porzucony i spalony samochód odnaleźliśmy w kompleksie leśnym w miejscowości Kąty - relacjonuje Sykała.  

Trwają szeroko zakrojone poszukiwania. Zamojscy policjanci łączą to zdarzenie z podobnymi kradzieżami, które miały miejsce w ostatnim czasie na terenie całego kraju.

Skomentuj

- Treść komentarza powinna być związana z tematem artykułu.
- Komentarze naruszające netykietę będą usuwane.
- Portal ezamosc.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.
- Użytkownik publikując komentarze reprezentuje własne poglądy i opinie, biorąc pełną odpowiedzialność karną i cywilną za publikowane treści.
- Pola wymagane są oznaczone *
- Twój adres email nie będzie opublikowany
- Korzystając z opcji 'komentarz', akceptujesz zasady regulaminu i politykę prywatności.
- Aby dodać komentarz, musisz zaznaczyć pole "Nie jestem robotem", tym samym potwierdzasz, że akceptujesz zasady regulaminu

Powrót na górę

Sekcje

Polecamy

ezamosc.pl

Reklama

Narzędzia

Follow Us