Reklama
Reklama

BMW wjechało w pieszych na Rynku Solnym i uszkodziło ławki. Policja szuka uczestników i świadków

Pojazd uderzył w wystawę fotografii i i ławki na Rynku Solnym, foto: Policja Pojazd uderzył w wystawę fotografii i i ławki na Rynku Solnym, foto: Policja

W nocy z soboty na niedzielę na Rynku Solnym w Zamościu kierowca bmw potrącił pieszych, a następnie uderzył w wystawę fotografii i betonowe ławki. Po zdarzeniu pojazd odjechał z miejsca. Do sprawy zatrzymano trzech mieszkańców Zamościa w wieku od 20 do 37-lat, którzy podróżowali autem. Policjanci poszukują świadków i uczestników zdarzenia.

Do zdarzenia doszło przed godz. 1:00.

- Operator miejskiego monitoringu zaobserwował jak na Rynku Solnym zamojskiej starówki samochód potrącił pieszych, a następnie uderzył w betonowe ławki powodując ich uszkodzenie. Tuż po zdarzeniu pojazd odjechał z miejsca. Z miejsca odeszli też piesi. Poinformowani o zajściu policjanci na miejscu ujawnili zagraniczną tablicę rejestracyjną pojazdu uczestniczącego w zdarzeniu. Na podstawie nagrań z monitoringu ustalono osoby podróżujące w bmw. Okazali się nimi trzej mieszkańcy Zamościa w wieku od 20 do 37 lat - informuje podinsp. Joanna Kopeć, rzeczniczka zamojskiej policji.

Wczoraj pod zarzutem narażenia na niebezpieczeństwo utraty życia i zdrowia innych osób jak również uszkodzenia mienia trafili do policyjnego aresztu. Dzisiaj zostaną przesłuchani.

Pracujący nad sprawą policjanci zwracają się do osób, które były uczestnikami zdarzenia, jak również świadków o kontakt z policją. Telefon do dyżurnego zamojskiej policji (84) 677-14-17 lub 997.

Skomentuj

- Treść komentarza powinna być związana z tematem artykułu.
- Komentarze naruszające netykietę będą usuwane.
- Portal ezamosc.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.
- Użytkownik publikując komentarze reprezentuje własne poglądy i opinie, biorąc pełną odpowiedzialność karną i cywilną za publikowane treści.
- Pola wymagane są oznaczone *
- Twój adres email nie będzie opublikowany
- Korzystając z opcji 'komentarz', akceptujesz zasady regulaminu i politykę prywatności.
- Aby dodać komentarz, musisz zaznaczyć pole "Nie jestem robotem", tym samym potwierdzasz, że akceptujesz zasady regulaminu

Powrót na górę

Sekcje

Polecamy

ezamosc.pl

Reklama

Narzędzia

Follow Us