Pijana bez uprawnień. 18-latka miała ponad 2,5 promila

foto: archiwum, materiał poglądowy foto: archiwum, materiał poglądowy

18-latka kierowała Audi mając w organizmie ponad 2,5 promila alkoholu. Nie posiadała także uprawnień do kierowania. Jej podejrzany styl jazdy zauważyła postronna osoba, która powiadomiła policję.

- Wczoraj wieczorem zgłaszająca powiadomiła dyżurnego zamojskiej komendy o kierującej audi, która na ul. Włościańskiej zjechała z ulicy na pas zieleni, wjechała w żywopłot i zygzakiem kontynuowała jazdę, co chwilę hamując i przyśpieszając. Samochód zatrzymał się na końcu ulicy. Styl jazdy kobiety za kierownicą audi wzbudził podejrzenie zgłaszającej, dlatego też powiadomiła służby ratunkowe. - informuje Dorota Krukowska Bubiło, rzeczniczka zamojskiej policji. - Policjanci potwierdzili przypuszczenia zgłaszającej. Wykonane badanie alkomatem wykazało, że 18-latka z Zamościu, która kierowała audi w organizmie miała ponad 2,5 promila alkoholu. Nietrzeźwy był również 53-letni pasażer osobówki, w organizmie miał ponad 2 promile alkoholu - dodaje.

18-latka odpowie za kierowanie pojazdem w stanie nietrzeźwości. Jazda na podwójnym gazie to nie jedyne przewinienie młodej kobiety, siadła za kierownicę nie mając do tego uprawnień, a po drodze uszkodziła także uliczną latarnie.

Skomentuj

- Treść komentarza powinna być związana z tematem artykułu.
- Komentarze naruszające netykietę będą usuwane.
- Portal ezamosc.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.
- Użytkownik publikując komentarze reprezentuje własne poglądy i opinie, biorąc pełną odpowiedzialność karną i cywilną za publikowane treści.
- Pola wymagane są oznaczone *
- Twój adres email nie będzie opublikowany
- Korzystając z opcji 'komentarz', akceptujesz zasady regulaminu i politykę prywatności.
- Aby dodać komentarz, musisz zaznaczyć pole "Nie jestem robotem", tym samym potwierdzasz, że akceptujesz zasady regulaminu

Powrót na górę

Sekcje

Polecamy

ezamosc.pl

Reklama

Narzędzia

Follow Us