Zamojski sanepid szuka pasażerów promu. U jednej z osób wykryto koronawirusa

foto: materiał nadesłany foto: materiał nadesłany

Państwowy Powiatowy Inspektor Sanitarny w Zamościu szuka pasażerów promu Nova Star, który 14 czerwca przypłynął z Nynashamn do Gdańska. U jednego z pasażerów wykryto koronawirusa.

„Państwowy Powiatowy Inspektor Sanitarny w Zamościu informuje, że u pasażera promu Nova Star, który przypłynął z Nynashamn do Gdańska 14 czerwca 2020 r. zostało stwierdzone zakażenie SARS-CoV-2. Osoby, które podróżowały wyżej wymienionym promem w danym dniu, z terenu miasta Zamość i powiatu zamojskiego, proszone są o kontakt telefoniczny: 664 597 946 celem objęcia nadzorem epidemiologicznym i badaniami” – czytamy w krótkim komunikacie, który przysłano do naszej redakcji.

1 komentarz

  • AW
    AW poniedziałek, 22 czerwiec 2020 17:44 Link do komentarza

    Widząc co siędzieje w mieście to nikt dobrowolnie się nie zgłosi. Natomiast w Biedronce czy Lidlu będzie paradował jak paw i właził innym na plecy. Bo zakrycie ust czy zachowanie odstępu to dla nich wielki obciach. A zwróć mu uwagę to usłyszysz kwiat polskiej mowy

Skomentuj

- Treść komentarza powinna być związana z tematem artykułu.
- Komentarze naruszające netykietę będą usuwane.
- Portal ezamosc.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.
- Użytkownik publikując komentarze reprezentuje własne poglądy i opinie, biorąc pełną odpowiedzialność karną i cywilną za publikowane treści.
- Pola wymagane są oznaczone *
- Twój adres email nie będzie opublikowany
- Korzystając z opcji 'komentarz', akceptujesz zasady regulaminu i politykę prywatności.
- Aby dodać komentarz, musisz zaznaczyć pole "Nie jestem robotem", tym samym potwierdzasz, że akceptujesz zasady regulaminu

Powrót na górę

Sekcje

Polecamy

ezamosc.pl

Reklama

Narzędzia

Follow Us