Reklama
Reklama

Zniszczył przystanek i ogrodzenie remizy

foto: archiwum, materiał poglądowy foto: archiwum, materiał poglądowy

Policjanci zatrzymali 27-latka, który w Sitańcu zniszczył wiatę przystanku oraz ogrodzenie remizy strażackiej. Nie potrafił racjonalnie wyjaśnić powodów swojego zachowana.

Wartość uszkodzeń Urząd Gminy Zamość wycenił na kwotę ponad 1500 zł.

- O wybiciu szyby w wiacie przystanku w podzamojskiej miejscowości Sitaniec powiadomił policjantów pracownik Urzędu Gminy Zamość, przedstawiciel właściciela. Do zdarzenia doszło w marcu bieżącego roku. Oprócz wiaty uszkodzone zostały także elementy ogrodzenia pobliskiej remizy strażackiej. Wartość poniesionych strat wyceniono na kwotę ponad 1500 zł. - informuje Dorota Krukowska Bubiło, rzeczniczka zamojskiej policji. 

Policjanci ustalili, że za zdewastowanie przystanku odpowiada 27-letni mieszkaniec jednej z miejscowości gminy Zamość. Mężczyzna został zatrzymany.

- W czwartek usłyszał zarzut zniszczenia mienia. Twierdził, że podczas zdarzenia był nietrzeźwy. Nie potrafił jednak racjonalnie wyjaśnić powodów swojego nagannego zachowana. Sąd zdecyduje o wymiarze kary, jaką za swój czyn poniesie 27-latek. Zgodnie z kodeksem karnym zniszczenie cudzej rzeczy zagrożone jest karą pozbawienia wolności do lat 5. - informuje rzeczniczka. 

Skomentuj

- Treść komentarza powinna być związana z tematem artykułu.
- Komentarze naruszające netykietę będą usuwane.
- Portal ezamosc.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.
- Użytkownik publikując komentarze reprezentuje własne poglądy i opinie, biorąc pełną odpowiedzialność karną i cywilną za publikowane treści.
- Pola wymagane są oznaczone *
- Twój adres email nie będzie opublikowany
- Korzystając z opcji 'komentarz', akceptujesz zasady regulaminu i politykę prywatności.
- Aby dodać komentarz, musisz zaznaczyć pole "Nie jestem robotem", tym samym potwierdzasz, że akceptujesz zasady regulaminu

Powrót na górę

Sekcje

Polecamy

ezamosc.pl

Reklama

Narzędzia

Follow Us