Reklama
Reklama

Zamość: 18-latka potrzebowała pomocy, miała obrażenia ręki

foto: archiwum, materiał poglądowy foto: archiwum, materiał poglądowy

Siedzącą na ziemi pod ścianą bloku nastolatkę zauważyła idąca chodnikiem pracownica zamojskiej komendy policji. Kobieta wezwała służby ratunkowe. 18-latka z obrażeniami ręki trafiła pod fachową opiekę lekarzy.

- Pani Ewa, która na co dzień pracuje w zamojskiej komendzie, idąc chodnikiem zauważyła siedzącą na ziemi, opartą o ścianę bloku skuloną postać młodej dziewczyny. Zaniepokojona kobieta podeszła i zapytała jej, czy nie potrzebuje pomocy. Wówczas zauważyła, że nastolatka ma obrażenia ręki. Dziewczyna nie chciała jednak wezwać pomocy, nie chciała też zdradzić okoliczności, w jakich doznała obrażeń. Mówiła, że dzwoniła do mamy, która już do niej jedzie. Pracownica komendy poczekała na miejscu, do czasu przyjazdu matki dziewczyny. Kiedy po chwili pojawiła się mama nastolatki, obie kobiety starały się pomóc dziewczynie. Pani Ewa zadzwoniła na numer 112 - informuje Dorota Krukowska Bubiło, rzeczniczka zamojskiej policji.  

Załoga karetki pogotowia przewiozła nastoletnią mieszkankę Zamościa do szpitala. Policjanci, wstępnie ustalili, że obrażenia, jakie posiadała nastolatka, nie były wynikiem przestępstwa.

1 komentarz

  • wstrząśnięty
    wstrząśnięty piątek, 15 maj 2020 10:51 Link do komentarza

    No to news tygodnia...
    Normalnie dziennikarstwo śledcze na najwyższym poziomie...
    PS. Gratulacje dla pani Ewy bez pani dziewczyna pewnie już by nie żyła...

Skomentuj

- Treść komentarza powinna być związana z tematem artykułu.
- Komentarze naruszające netykietę będą usuwane.
- Portal ezamosc.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.
- Użytkownik publikując komentarze reprezentuje własne poglądy i opinie, biorąc pełną odpowiedzialność karną i cywilną za publikowane treści.
- Pola wymagane są oznaczone *
- Twój adres email nie będzie opublikowany
- Korzystając z opcji 'komentarz', akceptujesz zasady regulaminu i politykę prywatności.
- Aby dodać komentarz, musisz zaznaczyć pole "Nie jestem robotem", tym samym potwierdzasz, że akceptujesz zasady regulaminu

Powrót na górę

Sekcje

Polecamy

ezamosc.pl

Reklama

Narzędzia

Follow Us