Reklama
Reklama

Kolejni kierowcy stracili uprawnienia

foto: Policja foto: Policja

Kolejni kierowcy, poruszający się po drogach powiatu zamojskiego, na trzy miesiące stracili uprawnienia do kierowania. Otrzymali również mandaty i punkty karne. Zupełnym brakiem odpowiedzialności wykazał się 24-latek, który w terenie zabudowanym jechał Volkswagenem z prędkością 154 km/h. Niewiele mniej bo 124 km/h na liczniku pojazdu marki Kia w Zamościu na ul. Legionów miał kierujący nim 22-latek z Tomaszowa Lubelskiego.

Tylko w miniony weekend ośmiu kierujących za zbyt dużą prędkość straciło uprawnienia do kierowania pojazdami. W terenie zabudowanym na licznikach samochodów, którymi się poruszali mieli więcej niż 100 km/h.

- W piątek 24-latek z gm. Tyszowce siedzący za kierownicą volkswagena przez Wolicę Brzozową, gdzie obowiązuje ograniczenie prędkości do 50 km/h, poruszał się z prędkością 154 km/h. Zatrzymany z tego powodu do kontroli drogowej otrzymał wysoki mandat, punkty karne, mundurowi zatrzymali mężczyźnie również uprawnienia do kierowania pojazdami. Z tego samego powodu w Komarowie Dolnym do kontroli zatrzymany został również 34-latek z gm. Łaszczów. Pomiar prędkości wykazał, że poruszając się oplem jechał z prędkością 105 km/h. Podobnie jak 24-latek z gm. Łabunie kierujący fordem zatrzymany do kontroli w m. Łabunie. Natomiast w niedzielę policjanci patrolujący ulice miejscowości Żdanów na zbyt szybkiej jeździe „przyłapali” 26-latka z gm. Adamów, który siedząc za kierownicą forda w terenie zabudowanym jechał z prędkością powyżej 100 km/h. Również wczoraj, w poniedziałek policjanci ujawnili kierowców, którzy w terenie zabudowanym przekroczyli dopuszczalną prędkość o ponad 50 km/h. W Zamościu na ul. Legionów 124 km/h miał na liczniku pojazdu marki Kia siedzący za jego kierownicą 22-latek z Tomaszowa Lubelskiego. Ponadto młodzieniec nie posiadał przy sobie wymaganych prawem dokumentów. Podobnie jak zatrzymany do kontroli drogowej w Zarzeczu 49-latek z Zamościa, który poruszał się citroenem z prędkością 105 km/h i nie posiadał przy sobie uprawnień do kierowania. Z prędkością powyżej 100 km/h w terenie zabudowanym jechali również 31-letni mieszkaniec gm. Zamość siedzący za kierownicą seata zatrzymany do kontroli w Białowoli oraz 36-latek z gm. Radecznica kierujący audi, którego prędkość jazdy zmierzył policyjny radar w m. Bodaczów. - wylicza Dorota Krukowska Bubiło, rzeczniczka zamojskiej policji.

Miłośnicy szybkiej jazdy za załamanie przepisów ruchu drogowego otrzymali wysokie mandaty karne, a ich konta zasiliły dodatkowe punkty. Na najbliższe trzy miesiące stracili również uprawnienia do kierowania pojazdami.

Apelujemy o rozwagę na drodze i przestrzeganie przepisów ruchu drogowego.

Skomentuj

- Treść komentarza powinna być związana z tematem artykułu.
- Komentarze naruszające netykietę będą usuwane.
- Portal ezamosc.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.
- Użytkownik publikując komentarze reprezentuje własne poglądy i opinie, biorąc pełną odpowiedzialność karną i cywilną za publikowane treści.
- Pola wymagane są oznaczone *
- Twój adres email nie będzie opublikowany
- Korzystając z opcji 'komentarz', akceptujesz zasady regulaminu i politykę prywatności.
- Aby dodać komentarz, musisz zaznaczyć pole "Nie jestem robotem", tym samym potwierdzasz, że akceptujesz zasady regulaminu

Powrót na górę

Sekcje

Polecamy

ezamosc.pl

Reklama

Narzędzia

Follow Us