Reklama

Zamość: Rozbój na ul. Orzeszkowej. Nieletni uderzył 19-latka butelką

foto: archiwum, materiał poglądowy foto: archiwum, materiał poglądowy

16-latek z Zamościa odpowie za rozbój. Na osiedlu Orzeszkowej, szklaną butelką uderzył w głowę 19-latka i zabrał mu portfel z pieniędzmi.

- O rozboju dokonanym na 19-latku z gm. Zamość dyżurny zamojskiej komendy został poinformowany w sobotnią noc tuż przed 23:30. Zgłaszający wyjaśnił, iż idąc z kolegą przez osiedle Elizy Orzeszkowej został uderzony w głowę szklaną butelką przez znanego mu z widzenia młodego mężczyznę, który wspólnie ze znajomymi siedział na ławce przy jednym z bloków. Po uderzeniu 19-latek upadł na ziemię, a sprawca uciekł. Kiedy się ocknął zauważył, że jego kolega pobiegł za nim. Jednak sprawca na ul. Sadowej wsiadł do samochodu od strony pasażera, auto odjechało - relacjonuje Dorota Krukowska Bubiło, rzeczniczka zamojskiej policji. - Pokrzywdzony zorientował się, że nie ma portfela, w którym było 700 zł. Kryminalni z zamojskiej komendy, którzy zajęli się sprawą ustalili, że czynu tego dokonał 16-latek z Zamościa. Już w niedzielę rano był on w rękach mundurowych. Również wczoraj został przesłuchany w charakterze nieletniego sprawcy czynu karalnego.

16-latek trafi teraz przed Sąd Rodzinny i ds. Nieletnich.

Skomentuj

- Treść komentarza powinna być związana z tematem artykułu.
- Komentarze naruszające netykietę będą usuwane.
- Portal ezamosc.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.
- Użytkownik publikując komentarze reprezentuje własne poglądy i opinie, biorąc pełną odpowiedzialność karną i cywilną za publikowane treści.
- Pola wymagane są oznaczone *
- Twój adres email nie będzie opublikowany
- Korzystając z opcji 'komentarz', akceptujesz zasady regulaminu i politykę prywatności.
- Aby dodać komentarz, musisz zaznaczyć pole "Nie jestem robotem", tym samym potwierdzasz, że akceptujesz zasady regulaminu

Powrót na górę

Sekcje

Polecamy

ezamosc.pl

Reklama

Narzędzia

Follow Us