Reklama
Reklama

Zamość: Narkotyki u 20-latka

foto: Policja foto: Policja

Za posiadanie środków odurzających odpowie 20-latek z Zamościa. - Policjanci podczas interwencji znaleźli przy nim woreczki z marihuaną, z której można byłoby wykonać ponad 45 dilerskich porcji tego narkotyku - informuje Dorota Krukowka Bubiło, rzeczniczka policji.

- Kryminalni z zamojskiej jednostki podczas interwencji w mieszkaniu na jednym z zamojskich osiedli u uczestnika odbywającego się tam spotkania towarzyskiego odnaleźli zapakowany w kilkanaście woreczków susz roślinny. Policjanci zabezpieczyli znalezioną substancję i przewieźli na komendę, gdzie po wykonanych testach okazało się, że jest to marihuana. Z odnalezionej u 20-latka marihuany można byłoby wykonać ponad 45 dilerskich porcji tego narkotyku. Do zamojskiej jednostki trafił również właściciel nielegalnego towaru - informuje rzeczniczka.

Wczoraj 20-latek z Zamościa usłyszał zarzuty naruszenia przepisów ustawy o przeciwdziałaniu narkomanii. Za posiadanie narkotyków grozi kara pozbawienia wolności do lat 3.

Skomentuj

- Treść komentarza powinna być związana z tematem artykułu.
- Komentarze naruszające netykietę będą usuwane.
- Portal ezamosc.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.
- Użytkownik publikując komentarze reprezentuje własne poglądy i opinie, biorąc pełną odpowiedzialność karną i cywilną za publikowane treści.
- Pola wymagane są oznaczone *
- Twój adres email nie będzie opublikowany
- Korzystając z opcji 'komentarz', akceptujesz zasady regulaminu i politykę prywatności.
- Aby dodać komentarz, musisz zaznaczyć pole "Nie jestem robotem", tym samym potwierdzasz, że akceptujesz zasady regulaminu

Powrót na górę

Sekcje

Polecamy

ezamosc.pl

Reklama

Narzędzia

Follow Us