Reklama
Reklama

Zamość w końcu ma sekretarza

Marcin Grabski został nowym sekretarzem miasta Zamość, foto: materiał nadesłany Marcin Grabski został nowym sekretarzem miasta Zamość, foto: materiał nadesłany

Miasto Zamość doczekało się sekretarza. Został nim Marcin Grabski, dotychczasowy zastępca dyrektora Wydziału Rozwoju miasta i Funduszy Zewnętrznych Urzędu Miasta Zamość.

Przypomnijmy, stanowisko sekretarza w Urzędzie Miasta w Zamościu pozostawało nieobsadzone przez ponad dwa lata. Było wolne, po tym, jak ostatni sekretarz, Karol Garbula po wyborach samorządowych w 2014 roku został przeniesiony przez nowego prezydenta miasta Andrzeja Wnuka do Wydziału Rozwoju Miasta i Funduszy Zewnętrznych. Garbula po kilku miesiącach opuścił Urząd Miasta. Magistrat co jakiś  czas organizował kolejne konkursy na stanowisko sekretarza, ale żaden nie przynosił rozstrzygnięcia. 

Dzisiaj oficjalnie ogłoszono wyniki kolejnego naboru. Tym razem konkurs udało się rozstrzygnąć. "Kandydat wybrany na ww. stanowisko osiągnął bardzo dobre wyniki ze wszystkich ocenianych przez Komisję kryteriów tj. poziomu wykształcenia, stażu pracy, wiedzy wymaganej na oferowanym stanowisku pracy, oczekiwanych predyspozycji osobowościowych." - czytamy w uzasadnieniu.

Marcin Grabski ma 41 lat. Jest absolwentem Uniwersytetu Marii Curie-Skłodowskiej w Lublinie, na kierunku administracja. W Urzędzie Miasta w Zamościu pracuje od 1998 roku.

2 komentarzy

  • Janusz Internetu
    Janusz Internetu poniedziałek, 15, maj 2017 22:53 Link do komentarza

    Skoro dwa lata urząd funkcjonował bez sekretarza, to pasowałoby się zastanowić, czy faktycznie jest on nam potrzebny?

  • Andrzej
    Andrzej poniedziałek, 15, maj 2017 22:57 Link do komentarza

    Znam tego Pana, to pracowity, przyzwoity koleś, dobry wybór!

Skomentuj

- Treść komentarza powinna być związana z tematem artykułu.
- Komentarze naruszające netykietę będą usuwane.
- Portal ezamosc.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.
- Użytkownik publikując komentarze reprezentuje własne poglądy i opinie, biorąc pełną odpowiedzialność karną i cywilną za publikowane treści.
- Pola wymagane są oznaczone *
- Twój adres email nie będzie opublikowany
- Korzystając z opcji 'komentarz', akceptujesz zasady regulaminu i politykę prywatności.
- Aby dodać komentarz, musisz zaznaczyć pole "Nie jestem robotem", tym samym potwierdzasz, że akceptujesz zasady regulaminu

Powrót na górę

Sekcje

Polecamy

ezamosc.pl

Reklama

Narzędzia

Follow Us