Reklama
Reklama

Audi wjechało w kombajn. Zginęła 17-latka

foto: Policja foto: Policja

Do tragicznego wypadku doszło we wtorek w miejscowości Iłowiec (gm. Skierbieszów). Audi kierowane przez 21-letnią kobietę wjechało w kombajn zbożowy, który poruszał się po drodze z rozłożonym headerem. 17-letnia pasażerka auta zmarła w szpitalu.

Tragiczny wypadek wydarzył się po godzinie 15:00. 

- Ze wstępnych ustaleń policji wynika, że osobowe audi kierowane przez 21-letnią kobietę wjechało w kombajn zbożowy, który poruszał się po ulicy z rozłożonym headerem. Zdarzenie miało miejsce na prostym odcinku drogi, tuż za zakrętem. Kierująca i pasażerka trafiły do szpitala. Niestety lekarzom nie udało się uratować życia 17-letniej pasażerce, dziewczyna zmarła po godzinie 17.00 - informuje Dorota Krukowska Bubiło, rzeczniczka zamojskiej policji.

Kierowca kombajnu był trzeźwy. Policja przypomina, że zgodnie z przepisami, kombajn zbożowy powinien poruszać się po drogach publicznych ze złożonym headerem.

3 komentarzy

 • X
  X czwartek, 09 sierpień 2018 08:55 Link do komentarza

  Kierowca kombajnu powinien trafić do paki za zabójstwo. Policja olewa zgłoszenia, tak samo przymyka oko na nieoświetlone traktory. Kombajnista chciał zaoszczędzić 30 minut, a dziewczyna straciła życie. I pewnie nic nie dostanie poza mandatem. Mam nadzieję, że sumienie będzie do gryzło do końca życia.

 • Kierowca
  Kierowca czwartek, 09 sierpień 2018 09:53 Link do komentarza

  Ostatnio jadąc od Józefowa do Suśca (droga wzdłuż ścieżki rowerowej) też musiałem zjechać właśnie jedną stroną na ścieżkę bo kombajn z rozłożonym headerem zapierniczał drogą. Król szos. Dobrze że miałem gdzie zjechać bo gościu tylko patrzył z góry, nawet nie zwolnił. Jak widać mentalność i głupota mają się dobrze. Mandat w tym przypadku to za mało.Szkoda tylko, że myślenie przychodzi po fakcie ale życia dziewczynie już nie zwróci.

 • Rt
  Rt czwartek, 09 sierpień 2018 10:00 Link do komentarza

  Mam podobne zdanie, skoro kombajn nie powinien się poruszać z Tym ustrojstwem to trzeba te przepisy egzekwować a realia są takie że tylko raz widziałem kombajn że złożonym hederem - smutne

Skomentuj

- Treść komentarza powinna być związana z tematem artykułu.
- Komentarze naruszające netykietę będą usuwane.
- Portal ezamosc.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.
- Użytkownik publikując komentarze reprezentuje własne poglądy i opinie, biorąc pełną odpowiedzialność karną i cywilną za publikowane treści.
- Pola wymagane są oznaczone *
- Twój adres email nie będzie opublikowany
- Korzystając z opcji 'komentarz', akceptujesz zasady regulaminu i politykę prywatności.
- Aby dodać komentarz, musisz zaznaczyć pole "Nie jestem robotem", tym samym potwierdzasz, że akceptujesz zasady regulaminu

Powrót na górę

Sekcje

Polecamy

ezamosc.pl

Reklama

Narzędzia

Follow Us