Reklama
Reklama

Napad na bank w Zamościu. Policja prosi o pomoc

Zamaskowany mężczyzna okradł placówkę bankową przy ulicy Piłsudskiego w Zamościu, foto: archiwum, zdjęcie poglądowe Zamaskowany mężczyzna okradł placówkę bankową przy ulicy Piłsudskiego w Zamościu, foto: archiwum, zdjęcie poglądowe

Policjanci w dalszym ciągu poszukują mężczyzny, który okradł bank w Zamościu. Sprawca zagroził kasjerkom „przedmiotem przypominającym broń”. Zabrał pieniądze i uciekł. Teraz policja prosi o pomoc w jego odnalezieniu.

Zamaskowany mężczyzna okradł placówkę bankową przy ulicy Piłsudskiego w Zamościu. Jak już informowaliśmy, do napadu doszło w czwartek około godziny 14.00.

- Mężczyzna wszedł do placówki bankowej z przedmiotem przypominającym broń. W chwili napadu w banku były jedynie pracownice. Sprawca od kobiet zażądał wydania pieniędzy. Wystraszone kobiety wydały pieniądze, jednak wcześniej uruchomiły system alarmowy. Mężczyzna zabrał pieniądze i wyszedł z banku - relacjonuje Dorota Krukowska Bubiło z zamojskiej jednostki policji. - Natychmiast po zdarzeniu na wszystkich drogach wylotowych z Zamościa prowadzone były wzmożone kontrole pojazdów - dodaje.

Sprawcy nie udało się zatrzymać. Trwają poszukiwania.

- Każdy kto posiada informacje, które pomogłyby w zatrzymaniu sprawcy wczorajszego napadu proszony jest o kontakt z dyżurnym zamojskiej Policji. Informacje można przekazywać anonimowo dzwoniąc na numer alarmowy 997 - informuje Dorota Krukowska Bubiło.

4 komentarzy

 • Miekszaniec
  Miekszaniec piątek, 17 listopad 2017 13:54 Link do komentarza

  Jak mam pomóc jak nie wiem co to za bank. Pilsudskiego do dluga ulica i wiele bankow czy placowek bankowych. Napiszcie wiecej

 • login
  login piątek, 17 listopad 2017 14:36 Link do komentarza

  euro bank

 • toż to szok
  toż to szok piątek, 17 listopad 2017 15:28 Link do komentarza

  nie ma monitoringu ? nie ma ochrony? ja bym się bal skladac w takim banku pieniadze

 • czytelnik
  czytelnik piątek, 17 listopad 2017 18:20 Link do komentarza

  Banki podobnie jak służba zdrowia na wszystkim oszczędzają i na ochronie też

Skomentuj

- Treść komentarza powinna być związana z tematem artykułu.
- Komentarze naruszające netykietę będą usuwane.
- Portal ezamosc.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.
- Użytkownik publikując komentarze reprezentuje własne poglądy i opinie, biorąc pełną odpowiedzialność karną i cywilną za publikowane treści.
- Pola wymagane są oznaczone *
- Twój adres email nie będzie opublikowany
- Korzystając z opcji 'komentarz', akceptujesz zasady regulaminu i politykę prywatności.
- Aby dodać komentarz, musisz zaznaczyć pole "Nie jestem robotem", tym samym potwierdzasz, że akceptujesz zasady regulaminu

Powrót na górę

Sekcje

Polecamy

ezamosc.pl

Reklama

Narzędzia

Follow Us