Reklama
Reklama

Otwarte biegi uliczne z okazji Święta Niepodległości. WYNIKI I ZDJĘCIA

foto: Paweł Nowak foto: Paweł Nowak

Za nami otwarte biegi uliczne z okazji Święta Niepodległości. Zawody odbyły się 8 listopada na Rynku Wielkim w Zamościu. Publikujemy wyniki i zdjęcia.



300 m - dziewczęta rocz. 2012 i młodsze
1. Monatyrska Marcela SP Sitno
2. Twardowska Lena SP Miączyn
3. Włodarczyk Hania SP nr 6 Zamość

300 m - chłopcy rocz. 2012 i młodsze

1. Jabłooski Krystian SP Miączyn
2. Dudek Oliwier SP Miączyn
3. Dudek Mikołaj SP Sitno

400 m - dziewczęta rocz. 2011

1. Bogucka Nel SP nr 8 Zamość
2. Mielniczuk Martyna SP nr 8 Zamość
3. Greszta Weronika SP nr 8 Zamość

400 m - chłopcy rocz. 2011

1. Sasim Filip SP nr 8 Zamość
2. Kobak Piotr SP nr 6 Zamość
3. Korbiel Michał SP nr 8 Zamość

600 m - dziewczęta rocz. 2010

1. Gruszkiewicz Julia SP nr 6 Zamość
2. Tytoo Katarzyna SP nr 4 Zamość
3. Ćwiklioska Emilia SP Jarosławiec

600 m - chłopcy rocz. 2010
1. Rugała Wiktor SP nr 8 Zamość
2. Brodaczewski Mateusz SP nr 4 Zamość
3. Stanisławczuk Jakub SP nr 4 Zamość

600 m - dziewczęta rocz. 2009

1.Tucka Elwira SMS Zamość
2. Poździk Wiktoria SP nr 8 Zamość
3. Tymura Natalia SP Żdanów

600 m - chłopcy rocz. 2009
1. Zdybel Maciej SP Sitno
2. Mazurek Szymon SP Wierzba
3. Podolak Eryk SP nr 3 Zamość

600 m - dziewczęta rocz. 2008-2007

1. Antoszek Aleksandra SP Wierzba
2. Kalicka Natalia SP nr 8 Zamośd
3. Chudoba Julia ZS Grabowiec

800 m - chłopcy rocz. 2008-2007

1. Kycko Kacper SP nr 4 Zamość
2. Kliza Karol SP nr 3 Zamość
3. Bondyra Krystian SP Jarosławiec

800 m - dziewczęta rocz. 2006-2005
1. Portka Wiktoria SP Sitaniec
2. Surma Wiktoria ZS Grabowiec
3. Michaluk Natalia SP Miączyn

800 m - chłopcy rocz. 2006-2005
1. Czyszkowski Igor SP Sitaniec
2. Szala Maciej SP nr 3 Zamość
3. Grochowski Filip SP nr 2 Zamość

800 m - dziewczęta rocz. 2004-2003
1. Molenda Klaudia ZSP nr 4 Zamość
2. Portka Alicja PLSP Zamość
3. Borkowska Wiktoria PLSP Zamość

1200 m - chłopcy rocz. 2004-2003
1. Kucharz Wiktor ZSP nr 4 Zamość
2. Ćwiklioski Adrian ZSP nr 4 Zamość
3. Widyma Bartłomiej ZS Grabowiec

800 m - dziewczęta rocz. 2002-2001
1. Bielioska Weronika I LO Zamość
2. Ignaciuk Wiktoria I LO Zamość
3. Wójtowicz Karolina PLSP Zamość

1200 m - chłopcy rocz. 2002-2001
1. Biszczanik Maciej ZSP nr 4 Zamość
2. Wojtaszek Patryk ZSP nr 4 Zamość
3. Cybulski Eryk PLSP Zamość

1200 m - mężczyźni rocz. 2000 i starsi
1. Szmit Adrian ZSP nr 4 Zamość
2. Pawliszak Mateusz ZSP nr 4 Zamość

Klasyfikacja Szkół

Szkoły podstawowe

1. SP Miączyn 440
2. SP Wierzba 268
3. SP nr 8 Zamość 242

Szkoły Ponadpodstawowe

1. ZSP nr 4 Zamość 276
2. PLSP w Zamościu 88
3. ZS Grabowiec 51

 

Skomentuj

- Treść komentarza powinna być związana z tematem artykułu.
- Komentarze naruszające netykietę będą usuwane.
- Portal ezamosc.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.
- Użytkownik publikując komentarze reprezentuje własne poglądy i opinie, biorąc pełną odpowiedzialność karną i cywilną za publikowane treści.
- Pola wymagane są oznaczone *
- Twój adres email nie będzie opublikowany
- Korzystając z opcji 'komentarz', akceptujesz zasady regulaminu i politykę prywatności.
- Aby dodać komentarz, musisz zaznaczyć pole "Nie jestem robotem", tym samym potwierdzasz, że akceptujesz zasady regulaminu

Powrót na górę

Sekcje

Polecamy

ezamosc.pl

Reklama

Narzędzia

Follow Us