Reklama

17-latek zniszczył ogrodzenie

foto: Policja foto: Policja
Za uszkodzenie mienia odpowie 17-letni mieszkaniec gminy Krasnystaw. Młodzieniec wracając z imprezy urodzinowej zniszczył panele ogrodzeniowe oraz elementy bramy wjazdowej na jednej z posesji w Krasnymstawie.

- Krasnostawscy kryminalni ustalili i zatrzymali w poniedziałek sprawcę uszkodzenia mienia, do którego doszło w nocy z soboty na niedzielę na ulicy Sikorskiego w Krasnymstawie. Okazał się nim 17-letni mieszkaniec gminy Krasnystaw. Mężczyzna wracając z imprezy urodzinowej kopał w ogrodzenia posesji powodując uszkodzenie paneli ogrodzeniowych oraz elementy bramy wjazdowej do jednej z posesji. Pokrzywdzeni oszacowali wartość strat na łączną kwotę prawie 2000 złotych. - informuje Jolanta Babicz z krasnostawskiej policji.

Zatrzymany usłyszał już zarzuty uszkodzenia mienia. Swoje zachowanie tłumaczył wypitym wcześniej alkoholem. Za uszkodzenie mienia grozi kara do 5 lat pozbawienia wolności.

1 komentarz

  • Droos
    Droos czwartek, 02 luty 2023 12:38 Link do komentarza

    Mężczyzna taki. 17sto letni po ćwiartce wódki. Przyszłość narodu

Skomentuj

- Treść komentarza powinna być związana z tematem artykułu.
- Komentarze naruszające netykietę będą usuwane.
- Portal ezamosc.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.
- Użytkownik publikując komentarze reprezentuje własne poglądy i opinie, biorąc pełną odpowiedzialność karną i cywilną za publikowane treści.
- Pola wymagane są oznaczone *
- Twój adres email nie będzie opublikowany
- Korzystając z opcji 'komentarz', akceptujesz zasady regulaminu i politykę prywatności.
- Aby dodać komentarz, musisz zaznaczyć pole "Nie jestem robotem", tym samym potwierdzasz, że akceptujesz zasady regulaminu

Powrót na górę

Sekcje

Polecamy

ezamosc.pl

Reklama

Narzędzia

Follow Us