Reklama
Reklama

Zabawa zapałkami skończyła się pożarem

Zabawa zapałkami skończyła się pożarem, fot. Szymon Łyciuk (archiwum) Zabawa zapałkami skończyła się pożarem, fot. Szymon Łyciuk (archiwum)

Hrubieszowscy policjanci zatrzymali 13-latka, który podczas zabawy zapałkami podpalił opuszczony budynek na terenie gminy Horodło. Ustalana jest wartość strat poniesionych w wyniku pożaru. Teraz nastolatek odpowie przed Sądem Rodzinnym i Nieletnich.


Jak wynika z ustaleń funkcjonariuszy, nastolatek z grupą znajomych przebywał na terenie opuszczonej posesji na terenie gminy Horodło. Bawiąc się zapałkami, zapalał je i rzucał w różnych kierunkach. Doszło do podpalenia budynku.

Trwają czynności zmierzające do ustalenia wartości strat poniesionych w wyniku pożaru. Teraz nastolatek odpowie za zniszczenie mienia przed Sądem Rodzinnym i Nieletnich.

Skomentuj

- Treść komentarza powinna być związana z tematem artykułu.
- Komentarze naruszające netykietę będą usuwane.
- Portal ezamosc.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.
- Użytkownik publikując komentarze reprezentuje własne poglądy i opinie, biorąc pełną odpowiedzialność karną i cywilną za publikowane treści.
- Pola wymagane są oznaczone *
- Twój adres email nie będzie opublikowany
- Korzystając z opcji 'komentarz', akceptujesz zasady regulaminu i politykę prywatności.
- Aby dodać komentarz, musisz zaznaczyć pole "Nie jestem robotem", tym samym potwierdzasz, że akceptujesz zasady regulaminu

Powrót na górę

Sekcje

Polecamy

ezamosc.pl

Reklama

Narzędzia

Follow Us