Reklama
Reklama

Pościg za 16-latkiem na motocyklu. Młodzieniec nie miał uprawnień

foto: archiwum, materiał poglądowy foto: archiwum, materiał poglądowy
Policjanci po pościgu zatrzymali 16-letniego mieszkańca gminy Hrubieszów. Młodzieniec jadąc motocyklem nie zatrzymał się do kontroli drogowej. Okazało się, że nie posiada prawa jazdy.

- Wczoraj policjanci hrubieszowskiej drogówki około godziny 19:00 w miejscowości Świerszczów zauważyli motocyklistę, który przekroczył dozwoloną prędkość o 36 kilometrów na godzinę przy ograniczeniu do 40 kilometrów na godzinę. Umundurowani funkcjonariusze dali kierowcy sygnał do zatrzymania, jednak ten nie zareagował, przyspieszył i zaczął uciekać przed policyjnym radiowozem. Mundurowi ruszyli w pościg. Kierowca odwracał głowę podczas jazdy, aby upewnić się czy jadący na sygnałach świetlnych i dźwiękowych radiowóz jedzie za nim. W pewnym momencie kierowca skręcił w drogę gruntową i tam został zatrzymany przez policjantów. - relacjonuje Edyta Krystkowiak z hrubieszowskiej policji.

Po zatrzymaniu okazało się, że kierowca to 16-letni mieszkaniec gminy Hrubieszów. Uciekał, bo nie posiada prawa jazdy i jak sam przyznał bał się konsekwencji karnych z tym związanych. Teraz odpowie przed Sądem ds. Nieletnich.

Skomentuj

- Treść komentarza powinna być związana z tematem artykułu.
- Komentarze naruszające netykietę będą usuwane.
- Portal ezamosc.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.
- Użytkownik publikując komentarze reprezentuje własne poglądy i opinie, biorąc pełną odpowiedzialność karną i cywilną za publikowane treści.
- Pola wymagane są oznaczone *
- Twój adres email nie będzie opublikowany
- Korzystając z opcji 'komentarz', akceptujesz zasady regulaminu i politykę prywatności.
- Aby dodać komentarz, musisz zaznaczyć pole "Nie jestem robotem", tym samym potwierdzasz, że akceptujesz zasady regulaminu

Powrót na górę

Sekcje

Polecamy

ezamosc.pl

Reklama

Narzędzia

Follow Us