Reklama
Reklama

Podwiózł teściową na policję … miał 2,5 promila

foto: archiwum, materiał poglądowy foto: archiwum, materiał poglądowy

46-letni mieszkaniec gminy Biłgoraj przywiózł swoją teściową na komendę policji. Mężczyzna miał w organizmie prawie 2,5 promila alkoholu. Odpowie za kierowanie autem pod wpływem alkoholu.

Dość nietypowa sytuacja miała miejsce w miniony piątek. 

- Dyżurny biłgorajskiej komendy otrzymał informację o nietrzeźwym kierowcy forda, który według zgłaszającego pojechał do Biłgoraja. Po kilkunastu minutach do biłgorajskiej komendy przyjechał kierowca samochodu podanego w opisie. Jak się okazało był to 46-letni mieszkaniec gminy Biłgoraj, który chcąc pomóc swojej teściowej podwiózł ja do komendy, gdzie kobieta chciała złożyć zawiadomienie. Wszystko byłoby w porządku gdyby nie fakt, że zięć za kierownicę wsiadł na „podwójnym gazie” - informuje Joanna Klimek z biłgorajskiej policji.

46 latek miał w organizmie prawie 2,5 promila alkoholu. Grozi mu kara do 2 lat pozbawienia wolności, zakaz prowadzenia pojazdów mechanicznych od 3 lat do lat 15 oraz świadczenie na rzecz Funduszu Pomocy Pokrzywdzonym i Pomocy Postpenitencjarnej od 5 do 60 tysięcy złotych.

1 komentarz

Skomentuj

- Treść komentarza powinna być związana z tematem artykułu.
- Komentarze naruszające netykietę będą usuwane.
- Portal ezamosc.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.
- Użytkownik publikując komentarze reprezentuje własne poglądy i opinie, biorąc pełną odpowiedzialność karną i cywilną za publikowane treści.
- Pola wymagane są oznaczone *
- Twój adres email nie będzie opublikowany
- Korzystając z opcji 'komentarz', akceptujesz zasady regulaminu i politykę prywatności.
- Aby dodać komentarz, musisz zaznaczyć pole "Nie jestem robotem", tym samym potwierdzasz, że akceptujesz zasady regulaminu

Powrót na górę

Sekcje

Polecamy

ezamosc.pl

Reklama

Narzędzia

Follow Us