Reklama
Reklama

Chomęciska Małe: Zjechał z drogi i uderzył w betonowy przepust

foto: Policja foto: Policja

Kierowca toyoty nagle zjechał na przeciwny pas ruchu, pobocze i uderzył w betonowy przepust. Nie mógł wydostać się z samochodu, pomogli mu strażacy. Do wypadku doszło wczoraj miejscowości Chomęciska Małe, na drodze krajowej nr 17.

- Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że kierujący toyotą jechał od strony Zamościa w kierunku Lublina. Nagle stracił panowanie nad samochodem i zjechał na przeciwny pas ruchu, następnie na pobocze, gdzie uderzył w betonowy przepust. Strażacy, którzy byli na miejscu wypadku pomogli kierującemu toyotą wydostać się z samochodu. Następnie mężczyzna z obrażeniami ciała karetką pogotowia został przewieziony do szpitala - relacjonuje Dorota Krukowska Bubiło, rzeczniczka zamojskiej policji. 

49-letni mieszkaniec powiatu krasnostawskiego, który kierował autem jechał sam. Badanie alkomatem wykazało, że był trzeźwy.

Ma miejscu wypadku pracowali policjanci, wykonali tam czynności procesowe. Prowadzone postępowanie pozwoli na wyjaśnienie okoliczności oraz ustalenie przyczyny wypadku.

Skomentuj

- Treść komentarza powinna być związana z tematem artykułu.
- Komentarze naruszające netykietę będą usuwane.
- Portal ezamosc.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.
- Użytkownik publikując komentarze reprezentuje własne poglądy i opinie, biorąc pełną odpowiedzialność karną i cywilną za publikowane treści.
- Pola wymagane są oznaczone *
- Twój adres email nie będzie opublikowany
- Korzystając z opcji 'komentarz', akceptujesz zasady regulaminu i politykę prywatności.
- Aby dodać komentarz, musisz zaznaczyć pole "Nie jestem robotem", tym samym potwierdzasz, że akceptujesz zasady regulaminu

Powrót na górę

Sekcje

Polecamy

ezamosc.pl

Reklama

Narzędzia

Follow Us