Reklama
Reklama

Dzięki szybkiej reakcji uratowali 67-latkę

foto: Policja foto: Policja

Policjanci z Żółkiewki uratowali kobietę, która była w złym stanie psychicznym i chciała odebrać sobie życie. Dzięki natychmiastowej reakcji policjantów kobieta trafiła pod fachową opiekę lekarską.

- Wczoraj około godziny 9 dyżurny krasnostawskich policjantów odebrał zgłoszenie, że 67–letnia kobieta zamierza targnąć się na swoje życie. Według podanych informacji miała zabrać sznur i skierować się do pobliskiego lasu. W związku z możliwością zagrożenia jej życia, dyżurny natychmiast powiadomił podległe patrole. Na miejsce błyskawicznie dotarli policjanci z Posterunku Policji w Żółkiewce, którzy dzięki znajomości terenu znaleźli opisywaną kobietę w momencie, kiedy wchodziła do lasu niosąc ze sobą zwinięty sznur - informuje Jolanta Babicz z krasnostawskiej policji.

Funkcjonariusze st. sierż. Jakub Frącek i sierż. Paweł Jarmosz zaopiekowali się roztrzęsioną kobietą. Wezwali na miejsce załogę karetki pogotowia. Chwilę później mieszkanka powiatu krasnostawskiego trafiła pod opiekę lekarską.

Skomentuj

- Treść komentarza powinna być związana z tematem artykułu.
- Komentarze naruszające netykietę będą usuwane.
- Portal ezamosc.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.
- Użytkownik publikując komentarze reprezentuje własne poglądy i opinie, biorąc pełną odpowiedzialność karną i cywilną za publikowane treści.
- Pola wymagane są oznaczone *
- Twój adres email nie będzie opublikowany
- Korzystając z opcji 'komentarz', akceptujesz zasady regulaminu i politykę prywatności.
- Aby dodać komentarz, musisz zaznaczyć pole "Nie jestem robotem", tym samym potwierdzasz, że akceptujesz zasady regulaminu

Powrót na górę

Sekcje

Polecamy

ezamosc.pl

Reklama

Narzędzia

Follow Us