Reklama
Reklama

Marihuana i mefedron za kaloryferem

foto: Policja foto: Policja

Tomaszowscy policjanci ujawnili łącznie ponad 150 porcji dilerskich marihuany i mefedronu. Właścicielem narkotyków okazał się 33-letni mieszkaniec gminy Tomaszów Lubelski, który w obawie przed stróżami prawa schował je za kaloryferem.

- Wczoraj tomaszowscy kryminalni weszli do jednego z budynków mieszkalnych na terenie gminy Tomaszów Lubelski. Z informacji funkcjonariuszy wynikało, że przebywa w nim 33- letni mężczyzna, który może posiadać narkotyki. Czujność ich nie zawiodła. W trakcie przeszukania pomieszczeń mieszkalnych ujawnili woreczki foliowe z zawartością suszu roślinnego i białego proszku. Właściciel narkotyków w obawie przed stróżami prawa schował je za kaloryferem. Wstępne badania wykazały, że zabezpieczone substancje to marihuana i mefedron. Z takiej ilości można byłoby wykonać ponad 150 porcji dilerskich narkotyków - informuje Monika Ryczek z tomaszowskiej komendy policji.

33-letni mieszkaniec gminy Tomaszów Lubelski niebawem usłyszy zarzuty posiadania substancji zabronionych. Przestępstwo tego typu zagrożone jest karą pozbawienia wolności do lat 3.

Skomentuj

- Treść komentarza powinna być związana z tematem artykułu.
- Komentarze naruszające netykietę będą usuwane.
- Portal ezamosc.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.
- Użytkownik publikując komentarze reprezentuje własne poglądy i opinie, biorąc pełną odpowiedzialność karną i cywilną za publikowane treści.
- Pola wymagane są oznaczone *
- Twój adres email nie będzie opublikowany
- Korzystając z opcji 'komentarz', akceptujesz zasady regulaminu i politykę prywatności.
- Aby dodać komentarz, musisz zaznaczyć pole "Nie jestem robotem", tym samym potwierdzasz, że akceptujesz zasady regulaminu

Powrót na górę

Sekcje

Polecamy

ezamosc.pl

Reklama

Narzędzia

Follow Us