Mircze: 15-latek przewrócił się na skuterze. Nieprzytomny trafił do szpitala

foto: archiwum, materiał poglądowy foto: archiwum, materiał poglądowy

Hrubieszowscy policjanci wyjaśniają okoliczności wypadku drogowego, do którego doszło wczoraj na terenie gminy Mircze. Jadący skuterem 15-latek przewrócił się jadąc skuterem. Nieprzytomny trafił do szpitala.

Na miejscu funkcjonariusze zastali 16-latka, który przyznał, że wyszedł z 15-letnim kolegą pojeździć na skuterach. W pewnym momencie stracił znajomego z oczu, po chwili usłyszał hałas i szybko udał się w tym kierunku. Kiedy dotarł na miejsce okazało się, że skuter leży na trawie, a obok niego nieprzytomny nastolatek.

Na miejsce wezwano służby ratunkowe. Straż Pożarna oraz załoga karetki pogotowia udzieliła pomocy poszkodowanemu. Nieprzytomny 15-latek został przetransportowany do szpitala. Obecnie policjanci wyjaśniają wszelkie okoliczności tego zdarzenia.


Skomentuj

- Treść komentarza powinna być związana z tematem artykułu.
- Komentarze naruszające netykietę będą usuwane.
- Portal ezamosc.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.
- Użytkownik publikując komentarze reprezentuje własne poglądy i opinie, biorąc pełną odpowiedzialność karną i cywilną za publikowane treści.
- Pola wymagane są oznaczone *
- Twój adres email nie będzie opublikowany
- Korzystając z opcji 'komentarz', akceptujesz zasady regulaminu i politykę prywatności.
- Aby dodać komentarz, musisz zaznaczyć pole "Nie jestem robotem", tym samym potwierdzasz, że akceptujesz zasady regulaminu

Powrót na górę

Sekcje

Polecamy

ezamosc.pl

Reklama

Narzędzia

Follow Us