Reklama
Reklama

Urodziny z marihuaną

Policjanci otrzymali informację, że w mieszkaniu 19-latka mogą znajdować się narkotyki, fot. Szymon Łyciuk (archiwum) Policjanci otrzymali informację, że w mieszkaniu 19-latka mogą znajdować się narkotyki, fot. Szymon Łyciuk (archiwum)

11 krzaków konopi indyjskich zabezpieczyli policjanci podczas imprezy urodzinowej 19-latka z gm. Rachanie (powiat tomaszowski). Solenizant posiadał przy sobie również susz marihuany a jeden z gości miał amfetaminę.


Policjanci otrzymali informację, że w mieszkaniu 19-latka mogą znajdować się narkotyki.

Podczas przeszukania, na parapecie za firanką, funkcjonariusze ujawnili 11 doniczek z sadzonkami konopi indyjskich. Solenizant, który obchodził 19 urodziny tłumaczył się, że nasiona kupił przez Internet i posiał je dla własnego użytku, sam też zajmował się swoją ?plantacją?.

Funkcjonariusze ujawnili jeszcze susz roślinny u solenizanta oraz amfetaminę w strunowym woreczku u jednego z gości.

Przyjęcie zostało zakończone, a 19 i 22-latek zostali przewiezieni do komendy, gdzie zostały wykonane z nimi dalsze czynności procesowe. Teraz o ich dalszym losie zadecyduje sąd. Grozi im do 3 lat pozbawienia wolności.

Skomentuj

- Treść komentarza powinna być związana z tematem artykułu.
- Komentarze naruszające netykietę będą usuwane.
- Portal ezamosc.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.
- Użytkownik publikując komentarze reprezentuje własne poglądy i opinie, biorąc pełną odpowiedzialność karną i cywilną za publikowane treści.
- Pola wymagane są oznaczone *
- Twój adres email nie będzie opublikowany
- Korzystając z opcji 'komentarz', akceptujesz zasady regulaminu i politykę prywatności.
- Aby dodać komentarz, musisz zaznaczyć pole "Nie jestem robotem", tym samym potwierdzasz, że akceptujesz zasady regulaminu

Powrót na górę

Sekcje

Polecamy

ezamosc.pl

Reklama

Narzędzia

Follow Us