Reklama

Uderzyła w drzewo, miała promil alkoholu w organizmie

foto: Policja foto: Policja

Policjanci ustalają dokładne okoliczności zdarzenia drogowego, do którego doszło w m. Żabno w powiecie biłgorajskim. 58-latka z Rzeszowa podróżująca z 14-latką straciła panowanie nad samochodem i uderzyła w drzewo. Obie zostały przetransportowane do szpitala. Kierująca miała promil alkoholu w organizmie.

Do zdarzenia doszło w sobotę około godziny 10:00 w miejscowości Żabno.

Ze wstępnych ustaleń policjantów pracujących na miejscu zdarzenia wynika, że 58-letnia mieszkanka Rzeszowa, która podróżowała z 14-latką z nieustalonych na chwilę obecną przyczyn na prostym odcinku drogi straciła panowanie nad pojazdem, który został obrócony, a następnie uderzyła w drzewo. Zarówno kierująca jak i jej pasażerka zostały przetransportowane do szpitala.

Jak wykazało przeprowadzone przez policjantów badanie alkomatem 58-latka była nietrzeźwa. W organizmie miała promil alkoholu.

Obecnie policjanci ustalają dokładne okoliczności i przyczyny zdarzenia oraz apelują o przestrzeganie przepisów i nie wsiadanie za kierownicą po alkoholu.

Skomentuj

- Treść komentarza powinna być związana z tematem artykułu.
- Komentarze naruszające netykietę będą usuwane.
- Portal ezamosc.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.
- Użytkownik publikując komentarze reprezentuje własne poglądy i opinie, biorąc pełną odpowiedzialność karną i cywilną za publikowane treści.
- Pola wymagane są oznaczone *
- Twój adres email nie będzie opublikowany
- Korzystając z opcji 'komentarz', akceptujesz zasady regulaminu i politykę prywatności.
- Aby dodać komentarz, musisz zaznaczyć pole "Nie jestem robotem", tym samym potwierdzasz, że akceptujesz zasady regulaminu

Powrót na górę

Sekcje

Polecamy

ezamosc.pl

Reklama

Narzędzia

Follow Us