Reklama

Kompletnie pijany, pojechał po alkohol

foto: archiwum, materiał poglądowy foto: archiwum, materiał poglądowy

Prawie 2 promile miał kierowca Opla. 65-latek tłumaczył policjantom, że przyjechał do sklepu po alkohol i jechał ostrożnie.

Do zdarzenia doszło wczoraj po 16:00 w miejscowości Księżpol, w powiecie biłgorajskim.

Dwaj młodzi mężczyźni ujęli nietrzeźwego kierowcę. Jeden z nich relacjonował, że jechał on swoim samochodem w stronę miejscowości Biszcza, nagle jadący z naprzeciwka kierowca samochodu m-ki Opel skręcił przed nim wjeżdżając na parking przy sklepie. Młody mężczyzna, który podróżował z matką oraz jadący za nim drugim samochodem kolega postanowili się zatrzymać. Gdy kierowca Opla chwiejnym krokiem wyszedł ze sklepu, uniemożliwili mu dalszą jazdę i poinformowali policjantów.

Policyjny alkomat wykazał, że 65-latek miał w organizmie prawie 2 promile alkoholu. Dodatkowo po sprawdzeniu w policyjnych bazach okazało się, że nie posiadał uprawnień do kierowania. Mężczyzna tłumaczył policjantom, że przyjechał do sklepu po alkohol i przecież nic nikomu nie zrobił bo jechał ostrożnie.

65-latek stanie przed sądem. Skrajnie nieodpowiedzialnemu mężczyźnie zgodnie z prawem grozi kara do 2 lat pozbawienia wolności i wysoka grzywna.

Skomentuj

- Treść komentarza powinna być związana z tematem artykułu.
- Komentarze naruszające netykietę będą usuwane.
- Portal ezamosc.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.
- Użytkownik publikując komentarze reprezentuje własne poglądy i opinie, biorąc pełną odpowiedzialność karną i cywilną za publikowane treści.
- Pola wymagane są oznaczone *
- Twój adres email nie będzie opublikowany
- Korzystając z opcji 'komentarz', akceptujesz zasady regulaminu i politykę prywatności.
- Aby dodać komentarz, musisz zaznaczyć pole "Nie jestem robotem", tym samym potwierdzasz, że akceptujesz zasady regulaminu

Powrót na górę

Sekcje

Polecamy

ezamosc.pl

Reklama

Narzędzia

Follow Us