Reklama
Reklama

Pomylił się, odjechał nie swoim autem

foto: archiwum, materiał poglądowy foto: archiwum, materiał poglądowy

Dwa auta tej samej marki i tego samego koloru zaparkowane były obok siebie. Mieszkaniec gm. Hrubieszów wsiadł nie do swojego samochodu i odjechał nim do domu.

Do tego nietypowego zdarzenia doszło wczoraj na jednym z parkingów w Hrubieszowie. 

Policjanci ustalili, że obok siebie stały zaparkowane dwa takie same czerwone Audi. Właściciel, który zgłosił, że jego samochód zniknął, zostawił pojazd otwarty, a sam w tym czasie poszedł odprowadzić wózek sklepowy na miejsce. Kiedy powrócił auta nie było. Popatrzył na drugie Audi tego samego koloru i pomyślał, że mogło dojść do pomyłki. Zadzwonił więc na numer alarmowy i poinformował o tym policjantów.

Funkcjonariusze ustalili właściciela samochodu, który pozostał na parkingu i pojechali do jego miejsca zamieszkania. Okazało się, że utracony pojazd też tam był. Audi wróciło do właściciela.

3 komentarzy

Skomentuj

- Treść komentarza powinna być związana z tematem artykułu.
- Komentarze naruszające netykietę będą usuwane.
- Portal ezamosc.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.
- Użytkownik publikując komentarze reprezentuje własne poglądy i opinie, biorąc pełną odpowiedzialność karną i cywilną za publikowane treści.
- Pola wymagane są oznaczone *
- Twój adres email nie będzie opublikowany
- Korzystając z opcji 'komentarz', akceptujesz zasady regulaminu i politykę prywatności.
- Aby dodać komentarz, musisz zaznaczyć pole "Nie jestem robotem", tym samym potwierdzasz, że akceptujesz zasady regulaminu

Powrót na górę

Sekcje

Polecamy

ezamosc.pl

Reklama

Narzędzia

Follow Us