Reklama
Reklama

Łabunie: Wjechał w bele słomy

foto: Policja foto: Policja

29-letni kierowca Audi zjechał z jezdni na pole uprawne i uderzył w znajdujące się tam bele słomy. Mężczyzna z obrażeniami ciała trafił do szpitala.

Do wypadku doszło wczoraj na ul. Długiej w Łabuniach.

- 29-letni mieszkaniec gm. Łabunie kierując osobowym audi nagle na prostym odcinku drogi stracił panowanie nad samochodem i zjechał na pole uprawne. Kontynuował jazdę jeszcze przez ok. 30 m. a następnie uderzył w znajdujące się na polu zrolowane bele słomy. Z obrażeniami ciała załoga karetki pogotowia przewiozła 29-latka do szpitala. Badanie alkomatem wykazało, że był trzeźwy - relacjonuje Dorota Krukowska Bubiło, rzeczniczka zamojskiej policji. 

Co spowodowało, że 29-latek stracił panowanie nad samochodem, jak również szczegółowy przebieg wypadku oraz jego okoliczności wyjaśniają policjanci.

Skomentuj

- Treść komentarza powinna być związana z tematem artykułu.
- Komentarze naruszające netykietę będą usuwane.
- Portal ezamosc.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.
- Użytkownik publikując komentarze reprezentuje własne poglądy i opinie, biorąc pełną odpowiedzialność karną i cywilną za publikowane treści.
- Pola wymagane są oznaczone *
- Twój adres email nie będzie opublikowany
- Korzystając z opcji 'komentarz', akceptujesz zasady regulaminu i politykę prywatności.
- Aby dodać komentarz, musisz zaznaczyć pole "Nie jestem robotem", tym samym potwierdzasz, że akceptujesz zasady regulaminu

Powrót na górę

Sekcje

Polecamy

ezamosc.pl

Reklama

Narzędzia

Follow Us