Reklama
Reklama

Wypadek z udziałem rowerzysty

Wypadek z udziałem rowerzysty

36-letni rowerzysta trafił do szpitala, po tym jak skręcając w lewo uderzył wyprzedzającego go Citroena. Policjanci wyjaśniają szczegółowy przebieg wypadku i apelują o zachowanie ostrożności na drodze.

Do wypadku drogowego z udziałem doszło wczoraj w m. Świdniki w powiecie zamojskim.

- Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że 36-latek z gm. Miączyn kierując jednośladem na skrzyżowaniu ulic skręcał w lewo. Nie zauważył jednak, że w tym samym czasie kierująca citroenem, 30-latka z gm. Grabowiec rozpoczęła manewr wyprzedzania rowerzysty. Kierujący jednośladem uderzył w tylne drzwi pojazdu. Rowerzysta po uderzeniu przewrócił się, a kierująca citroenem zjechała do przydrożnego rowu. - informuje Dorota Krukowska Bubiło, rzeczniczka zamojskiej policji. 

36-latek z obrażeniami ciała został przewieziony do szpitala. Policyjne badanie trzeźwości wykazało, że kierująca Citroenem była trzeźwa. Rowerzysta znajdował się w stanie po użyciu alkoholu.

1 komentarz

  • Kasia
    Kasia piątek, 23 sierpień 2019 13:28 Link do komentarza

    To on uderzył w samochód? Czy samochód w niego??

Skomentuj

- Treść komentarza powinna być związana z tematem artykułu.
- Komentarze naruszające netykietę będą usuwane.
- Portal ezamosc.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.
- Użytkownik publikując komentarze reprezentuje własne poglądy i opinie, biorąc pełną odpowiedzialność karną i cywilną za publikowane treści.
- Pola wymagane są oznaczone *
- Twój adres email nie będzie opublikowany
- Korzystając z opcji 'komentarz', akceptujesz zasady regulaminu i politykę prywatności.
- Aby dodać komentarz, musisz zaznaczyć pole "Nie jestem robotem", tym samym potwierdzasz, że akceptujesz zasady regulaminu

Powrót na górę

Sekcje

Polecamy

ezamosc.pl

Reklama

Narzędzia

Follow Us