Reklama

Odpalił petardę w samochodzie. Eksplodowała mu w rękach

foto: Policja foto: Policja

Urazem palców dłoni zakończyło się bezmyślne zachowanie 24-letniego pasażera Volkswagena, który w czasie jazdy odpalił znalezioną we wnętrzu samochodu petardę. Odpalony już materiał pirotechniczny chciał wyrzucić przez okno, okazało się mechanizm opuszczania szyby był popsuty. Petarda eksplodowała w jego dłoni.

- O wybuchu petardy w samochodzie m. Volkswagen zaparkowanym pod remizą strażacką w jednej z miejscowości gminy Kolonia Osada dyżurny zamojskiej komendy został poinformowany wczoraj po godzinie 21:00. Policjanci wyjaśniając okoliczności zdarzenia ustalili, że 24-latek z gm. Komarów Osada podróżując volkswagenem jako pasażer we wnętrzu samochodu znalazł leżącą na podłodze petardę. W czasie jazdy postanowił ją „odpalić” i wyrzucić przez okno. Jednak jego plan się nie powiódł, ponieważ okazało się, że mechanizm opuszczania szyby był uszkodzony i okna nie dało się otworzyć. Petarda wystrzeliła we wnętrzu samochodu raniąc 24-latka. - informuje Dorota Krukowska Bubiło, rzeczniczka zamojskiej policji. 

Z urazem palców dłoni mężczyzna został przewieziony do szpitala. Policyjne badanie trzeźwości wykazało w organizmie 24-latka ponad 2 promile alkoholu. Na szczęście kierująca Volkswagenem 31-latka z Zamościa nie odniosła żadnych obrażeń.

Skomentuj

- Treść komentarza powinna być związana z tematem artykułu.
- Komentarze naruszające netykietę będą usuwane.
- Portal ezamosc.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.
- Użytkownik publikując komentarze reprezentuje własne poglądy i opinie, biorąc pełną odpowiedzialność karną i cywilną za publikowane treści.
- Pola wymagane są oznaczone *
- Twój adres email nie będzie opublikowany
- Korzystając z opcji 'komentarz', akceptujesz zasady regulaminu i politykę prywatności.
- Aby dodać komentarz, musisz zaznaczyć pole "Nie jestem robotem", tym samym potwierdzasz, że akceptujesz zasady regulaminu

Powrót na górę

Sekcje

Polecamy

ezamosc.pl

Reklama

Narzędzia

Follow Us