Reklama
Reklama

Złość wyładował na budynku świetlicy

foto: Policja foto: Policja

Policjanci zatrzymali 21-latka, który w wielkanocny poniedziałek uszkodził elewację budynku świetlicy w gm. Zamość. Straty oszacowano wstępnie na kwotę prawie 2 tys. zł. Sprawca tłumaczył policjantom, że był nietrzeźwy, zdenerwowany i w ten sposób chciał wyładować swoją złość.

-W wielkanocny poniedziałek dyżurny zamojskiej jednostki został poinformowany o uszkodzeniu elewacji budynku świetlicy wiejskiej położonej w jednej z miejscowości w gminie Zamość. Sołtys wsi, w której doszło do incydentu poinformował, że do uszkodzenia doszło w nocy, a sprawca poza elewacją uszkodził także drzwi wejściowe oraz obudowę instalacji odgromowej. Przedstawiciel właściciela uszkodzonego budynku, wartość poniesionych strat wycenił wstępnie na kwotę prawie 2 tys. zł. - informuje Dorota Krukowska Bubiło, rzeczniczka zamojskiej policji.

Policjanci jeszcze w poniedziałek zatrzymali 21-letniego mieszkańca gm. Zamość, podejrzanego o dokonanie tego przestępstwa. Mężczyzna trafił do policyjnego aresztu.

- Wczoraj usłyszał zarzuty uszkodzenia elementów budynku świetlicy należącej do Gminy Zamość. Tłumaczył, że był nietrzeźwy i zdenerwowany, a swoją złość postanowił wyładował na budynku świetlicy - informuje rzeczniczka. 

Kodeks karny za tego typu przestępstwa przewiduje karę do 5 lat pozbawienia wolności.

1 komentarz

  • Sprawiedliwy
    Sprawiedliwy środa, 24 kwiecień 2019 16:01 Link do komentarza

    Stop pomówieniom i sianiu propagandy

Skomentuj

- Treść komentarza powinna być związana z tematem artykułu.
- Komentarze naruszające netykietę będą usuwane.
- Portal ezamosc.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.
- Użytkownik publikując komentarze reprezentuje własne poglądy i opinie, biorąc pełną odpowiedzialność karną i cywilną za publikowane treści.
- Pola wymagane są oznaczone *
- Twój adres email nie będzie opublikowany
- Korzystając z opcji 'komentarz', akceptujesz zasady regulaminu i politykę prywatności.
- Aby dodać komentarz, musisz zaznaczyć pole "Nie jestem robotem", tym samym potwierdzasz, że akceptujesz zasady regulaminu

Powrót na górę

Sekcje

Polecamy

ezamosc.pl

Reklama

Narzędzia

Follow Us