Reklama
Reklama

Nadmierna prędkość i ponad promil alkoholu. Dachowanie w Łabuńkach Pierwszych

foto: Policja foto: Policja

30-latek stracił panowanie na samochodem i dachował. Kierował Fordem mając w organizmie ponad promil alkoholu. 18-letnia pasażerka trafiła do szpitala.

Do wypadku doszło w sobotę około godz. 2:00 na drodze krajowej nr 17 w miejscowości Łabuńki Pierwsze.

- Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że 30-latek z gm. Tomaszów Lubelski kierując Fordem nagle stracił panowanie nad pojazdem, wjechał do przydrożnego rowu doprowadzając do dachowania samochodu. Samochód "przekoziołkował" i będąc z powrotem na kołach skończył jazdę na pasie drogi. Z obrażeniami ciała do szpitala została przewieziona 18-letnia pasażerka - informuje Dorota Krukowska Bubiło, rzeczniczka zamojskiej policji. - Przyczyną wypadku była najprawdopodobniej nadmierna prędkość z jaką poruszał się 30-latek, niedostosowana do warunków jazdy oraz stan psychofizyczny w jakim się znajdował. Policyjne badanie trzeźwości wykazało bowiem, że kierujący fordem był pijany. W organizmie miał ponad promil alkoholu. Został przewieziony na komendę i po wykonanych czynnościach osadzony w policyjnym areszcie - dodaje.

Kierowanie pojazdem w stanie nietrzeźwości jest przestępstwem zagrożonym odpowiedzialnością karną do 2 lat pozbawienia wolności.

Skomentuj

- Treść komentarza powinna być związana z tematem artykułu.
- Komentarze naruszające netykietę będą usuwane.
- Portal ezamosc.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.
- Użytkownik publikując komentarze reprezentuje własne poglądy i opinie, biorąc pełną odpowiedzialność karną i cywilną za publikowane treści.
- Pola wymagane są oznaczone *
- Twój adres email nie będzie opublikowany
- Korzystając z opcji 'komentarz', akceptujesz zasady regulaminu i politykę prywatności.
- Aby dodać komentarz, musisz zaznaczyć pole "Nie jestem robotem", tym samym potwierdzasz, że akceptujesz zasady regulaminu

Powrót na górę

Sekcje

Polecamy

ezamosc.pl

Reklama

Narzędzia

Follow Us