Reklama
Reklama

Kierowca opla nie był w stanie dmuchnąć w alkomat

foto: archiwum, materiał poglądowy foto: archiwum, materiał poglądowy

Jak informuje policja, 65-latek był kompletnie pijany. Nie był w stanie poddać się badaniu na stan trzeźwości. Został zatrzymany przez innych uczestników ruchu.

Do zdarzenia doszło wczoraj po godzinie 15:00 w miejscowości Łaszczówka w powiecie tomasowskim.

Dyżurny policji otrzymał zgłoszenie o obywatelskim ujęciu nietrzeźwego kierującego. Policjanci, którzy pojechali na miejsce ustalili, że osoby jadące w stronę miejscowości Chodywańce zwróciły uwagę na podejrzanie jadący samochód. Kierowcy zajechali drogę jadącemu oplem i uniemożliwili mu dalszą jazdę. 65-latek wysiadł z samochodu z pretensjami. Miał problemy z utrzymaniem równowagi. Wtedy mieszkaniec Jarczowa wyjął kluczyki ze stacyjki jego samochodu i zadzwonił na numer alarmowy.

Mundurowi podjęli próbę zbadania trzeźwości kierującego. Mieszkaniec gm. Lubycza Królewska nie był w stanie „dmuchnąć” w alkomat. W związku z tym został przewieziony do szpitala w celu pobrania krwi do badań. Mężczyzna tłumaczył się funkcjonariuszom, że właśnie wraca ze spotkania z kolegami, ale nie pił alkoholu.

Policja przypomina, że nietrzeźwi kierujący stanowią niebezpieczeństwo dla wszystkich uczestników ruchu drogowego.

Skomentuj

- Treść komentarza powinna być związana z tematem artykułu.
- Komentarze naruszające netykietę będą usuwane.
- Portal ezamosc.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.
- Użytkownik publikując komentarze reprezentuje własne poglądy i opinie, biorąc pełną odpowiedzialność karną i cywilną za publikowane treści.
- Pola wymagane są oznaczone *
- Twój adres email nie będzie opublikowany
- Korzystając z opcji 'komentarz', akceptujesz zasady regulaminu i politykę prywatności.
- Aby dodać komentarz, musisz zaznaczyć pole "Nie jestem robotem", tym samym potwierdzasz, że akceptujesz zasady regulaminu

Powrót na górę

Sekcje

Polecamy

ezamosc.pl

Reklama

Narzędzia

Follow Us