Reklama

Hrubieszów: Okaleczał się i groził, że skoczy z okna. 25-latek zmarł w szpitalu

foto: archiwum, materiał poglądowy foto: archiwum, materiał poglądowy

Dramat rozegrał się w sobotę na jednym z hrubieszowskich osiedli. Ratownicy medyczni wezwali policję, bo nie byli w stanie poradzić sobie z agresywnym mężczyzną, który się okaleczał. Jak informuje policja, 25-latek został obezwładniony i przewieziony karetką pogotowia do szpitala. W nocy zmarł.

Do zdarzenia doszło 1 września przed godz. 23:00.

Jak informuje policja, mężczyzna nie reagował na polecenie policjantów by odrzucić niebezpieczny przedmiot.

"Zachowanie 25-latka wskazywało na to, że może on znajdować się pod wpływem środków odurzających lub innych, podobnie działających. Istniało realne zagrożenie dla życia i zdrowia 25-latka, który zadawał sobie kolejne obrażenia, a także dla ratowników i samych policjantów, których próbował zranić. W pewnym momencie młody człowiek zdołał wybiec na klatkę schodową, gdzie znajdowało się okno (III piętro). Istniało ryzyko, że będzie chciał z niego wyskoczyć. Wcześniej przed przybiciem ratowników medycznych chciał wyskoczyć z okna swojego mieszkania." - czytamy w policyjnym komunikacie. - "Młody człowiek przy użyciu środków przymusu bezpośredniego został obezwładniony i przewieziony karetką pogotowia do szpitala. Tam w nocy zmarł. " - informują dalej policjanci.

Na razie nie wiadomo, co było przyczyną śmierci mężczyzny. Wykaże to sekcja zwłok.

Postępowanie prowadzi Prokuratura Okręgowa w Zamościu. Zgodnie z obowiązującymi procedurami, w związku z użyciem wobec 25-latka środków przymusu bezpośredniego, wszczęte zostały czynności kontrolne zlecone przez Komendę Wojewódzką Policji w Lublinie.

Policjanci ustalają też, czy mężczyzna w ostatnim czasie nie kupował narkotyków czy też dopalaczy.

Skomentuj

- Treść komentarza powinna być związana z tematem artykułu.
- Komentarze naruszające netykietę będą usuwane.
- Portal ezamosc.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.
- Użytkownik publikując komentarze reprezentuje własne poglądy i opinie, biorąc pełną odpowiedzialność karną i cywilną za publikowane treści.
- Pola wymagane są oznaczone *
- Twój adres email nie będzie opublikowany
- Korzystając z opcji 'komentarz', akceptujesz zasady regulaminu i politykę prywatności.
- Aby dodać komentarz, musisz zaznaczyć pole "Nie jestem robotem", tym samym potwierdzasz, że akceptujesz zasady regulaminu

Powrót na górę

Sekcje

Polecamy

ezamosc.pl

Reklama

Narzędzia

Follow Us