Reklama
Reklama

Brody Małe: Dachowało audi z nietrzeźwą młodzieżą

22-letni mieszkaniec gm. Szczebrzeszyn na zakręcie stracił panowanie nad pojazdem, foto: Policja 22-letni mieszkaniec gm. Szczebrzeszyn na zakręcie stracił panowanie nad pojazdem, foto: Policja

O kompletnym braku wyobraźni a zarazem dużym szczęściu mogą mówić uczestnicy zdarzenia drogowego w Brodach Małych. Audi na zakręcie wypadło z drogi i dachowało. 22-letni kierowca w organizmie miał ponad 1,5 promila alkoholu, nastoletni pasażerowie od 0,8 do 1,5 promila.

Do zdarzenia doszło w piątek przed godz. 5.00.

Z ustaleń policjantów wynika, że kierujący audi 22-letni mieszkaniec gm. Szczebrzeszyn na zakręcie stracił panowanie nad pojazdem, zjechał z drogi , doprowadzając do dachowania samochodu. Jak się okazało 22-letni kierowca był nietrzeźwy. W organizmie miał ponad 1,5 promila alkoholu. W takim stanie młodzieniec przewoził troje pasażerów w wieku 16 - 18 lat, mieszkańców Szczebrzeszyna i okolic. Nastolatkowie również byli pod działaniem alkoholu. Przeprowadzone przez policjantów badanie pokazało w ich organizmach od 0,8 do blisko 1,5 promila alkoholu.

Na szczęście w zdarzeniu nikt nie odniósł poważniejszych obrażeń. Uszkodzeniom uległ jedynie pojazd.

Kierującemu pojazdem 22-latkowi policjanci zatrzymali uprawnienia do kierowania.

Skomentuj

- Treść komentarza powinna być związana z tematem artykułu.
- Komentarze naruszające netykietę będą usuwane.
- Portal ezamosc.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.
- Użytkownik publikując komentarze reprezentuje własne poglądy i opinie, biorąc pełną odpowiedzialność karną i cywilną za publikowane treści.
- Pola wymagane są oznaczone *
- Twój adres email nie będzie opublikowany
- Korzystając z opcji 'komentarz', akceptujesz zasady regulaminu i politykę prywatności.
- Aby dodać komentarz, musisz zaznaczyć pole "Nie jestem robotem", tym samym potwierdzasz, że akceptujesz zasady regulaminu

Powrót na górę

Sekcje

Polecamy

ezamosc.pl

Reklama

Narzędzia

Follow Us