Zderzenie dwóch osobówek w Dąbrowie Tomaszowskiej. Kierowcy pili razem alkohol?

Zderzenie dwóch osobówek w Dąbrowie Tomaszowskiej, foto: Policja Zderzenie dwóch osobówek w Dąbrowie Tomaszowskiej, foto: Policja

Do groźnie wyglądającej kolizji doszło wczoraj w nocy w Dąbrowie Tomaszowskiej. Kierująca renaultem po zderzeniu z fordem uciekła do lasu. Policjanci znaleźli ją w miejscu jej zamieszkania. Kobieta była pod wpływem alkoholu. Co więcej, kierowca forda, który w nią wjechał, również był nietrzeźwy, wydmuchał blisko 1.7 promila. Twierdził, że alkohol pił z kobietą, która kierowała renaultem.

Do zdarzenia doszło wczoraj po godzinie 23.00 w Dąbrowie Tomaszowskiej. Zderzyły się dwa pojazdy. Następnie 28-latka kierująca osobowym renaultem uciekła do lasu.

Na miejsce został wysłany policyjny patrol oraz przewodnik z psem tropiącym.
- Nikt nie wiedział, w jakim stanie może znajdować się kobieta, a do tego temperatura był bliska zeru. Świadek zdarzenia tłumaczył funkcjonariuszom, że pomógł kobiecie wydostać się z samochodu, po czym ona uciekła do lasu. Pies podjął trop i doprowadził policjanta do zatoczki autobusowej. Jak się później okazało, kobieta wsiadła do jakiegoś pojazdu i udała się do swojego miejsca zamieszkania. Policjantom, którzy ją tam zastali potwierdziła fakt, że jechała samochodem, lecz nie wie, dlaczego uciekła. Na miejscu też okazało się, że jest pod wpływem alkoholu. Tłumaczyła się, że wypiła alkohol już po zdarzeniu, jak dotarła do domu - informują policjanci.

Inną wersję przedstawił funkcjonariuszom kierowca drugiego auta. Wyjaśnił, że wieczorem spotkał się z 28-latką i pili razem alkohol. Później kobieta wsiadła do samochodu i zaczęła jechać w stronę Tomaszowa. Mężczyzna nie umiał wytłumaczyć dlaczego sam wsiadł do swojego forda i zaczął za nią jechać. W pewnym momencie doszło do zderzenia się pojazdów. Uderzenie było na tyle silne, że pojazd kobiety wpadł do rowu. Na szczęście nikomu nic się nie stało.

Policjanci teraz będą wyjaśniać, w jaki sposób doszło do kolizji i czy kobieta w chwili zdarzenia była pod wpływem alkoholu.

Skomentuj

- Treść komentarza powinna być związana z tematem artykułu.
- Komentarze naruszające netykietę będą usuwane.
- Portal ezamosc.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.
- Użytkownik publikując komentarze reprezentuje własne poglądy i opinie, biorąc pełną odpowiedzialność karną i cywilną za publikowane treści.
- Pola wymagane są oznaczone *
- Twój adres email nie będzie opublikowany
- Korzystając z opcji 'komentarz', akceptujesz zasady regulaminu i politykę prywatności.
- Aby dodać komentarz, musisz zaznaczyć pole "Nie jestem robotem", tym samym potwierdzasz, że akceptujesz zasady regulaminu

Powrót na górę

Sekcje

Polecamy

ezamosc.pl

Reklama

Narzędzia

Follow Us