Potrącenie pieszego na trasie Zamość - Krasnystaw

Do potrącenia doszło na oznakowanym i oświetlonym przejściu dla pieszych, foto: Policja Do potrącenia doszło na oznakowanym i oświetlonym przejściu dla pieszych, foto: Policja

Kierujący samochodem marki Citroen mieszkaniec Zamościa potrącił pieszego. Do zdarzenia doszło w poniedziałek wielkanocny, w miejscowości Izbica. Poszkodowany 32-letni mężczyzna trafił do szpitala.

Do potrącenia doszło po godzinie 20:00 na oznakowanym i oświetlonym przejściu dla pieszych.

Policjanci ustalili, że kierujący samochodem m-ki Citroen, 66-letni mieszkaniec Zamościa na prostym odcinku drogi potrącił pieszego. Poszkodowany 32-letni mieszkaniec Izbicy został przewieziony z obrażeniami ciała do szpitala. Policyjne badanie alkomatem wykazało, że kierujący samochodem był trzeźwy.

Wyjaśnianiem dokładnych przyczyn zdarzenia zajmują się funkcjonariusze z krasnostawskiej komendy, zwracając się jednocześnie z apelem o rozwagę i bezpieczeństwo na drodze.

Skomentuj

- Treść komentarza powinna być związana z tematem artykułu.
- Komentarze naruszające netykietę będą usuwane.
- Portal ezamosc.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.
- Użytkownik publikując komentarze reprezentuje własne poglądy i opinie, biorąc pełną odpowiedzialność karną i cywilną za publikowane treści.
- Pola wymagane są oznaczone *
- Twój adres email nie będzie opublikowany
- Korzystając z opcji 'komentarz', akceptujesz zasady regulaminu i politykę prywatności.
- Aby dodać komentarz, musisz zaznaczyć pole "Nie jestem robotem", tym samym potwierdzasz, że akceptujesz zasady regulaminu

Powrót na górę

Sekcje

Polecamy

ezamosc.pl

Reklama

Narzędzia

Follow Us