Reklama
Reklama

Bełżec: 34-latka potrącona na przejściu dla pieszych

Policjanci zabezpieczyli monitoring z miejsca zdarzenia, foto: Policja Policjanci zabezpieczyli monitoring z miejsca zdarzenia, foto: Policja

Policjanci wyjaśniają okoliczności wypadku, do którego doszło w środę (12.04) w Bełżcu. 62-letni mieszkaniec gm. Lubycza Królewska potrącił na przejściu dla pieszych 34-letnią kobietę. Mieszkanka gm. Tarnawatka została przewieziona do szpitala.

Jak informuje policja, jadący daewoo, 62-latek potrącił przechodzącą na przejściu kobietę. Mężczyzna tłumaczył policjantom, że kobieta wbiegła na przejście. 34-letnia mieszkanka gm. Tarnawatka została przewieziona karetką do szpitala w Tomaszowie Lubelskim.

Kierującemu zostało zatrzymane prawo jazdy, mężczyzna był trzeźwy. Policjanci zabezpieczyli monitoring z miejsca zdarzenia, który wyklucza wersję podaną przez kierującego daewoo.


Skomentuj

Skomentuj

- Treść komentarza powinna być związana z tematem artykułu.
- Komentarze naruszające netykietę będą usuwane.
- Portal ezamosc.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.
- Użytkownik publikując komentarze reprezentuje własne poglądy i opinie, biorąc pełną odpowiedzialność karną i cywilną za publikowane treści.
- Pola wymagane są oznaczone *
- Twój adres email nie będzie opublikowany
- Korzystając z opcji 'komentarz', akceptujesz zasady regulaminu i politykę prywatności.
- Aby dodać komentarz, musisz zaznaczyć pole "Nie jestem robotem", tym samym potwierdzasz, że akceptujesz zasady regulaminu

Powrót na górę

Sekcje

Polecamy

ezamosc.pl

Reklama

Narzędzia

Follow Us